Statystyka za I półrocze

Tematy związane z funkcjonowaniem kuratorskiej służby sądowej do wykonywania orzeczeń w sprawach karnych

Moderatorzy: Ultima, BBG, Sasquatch

Postautor: kesey » 11 lip 2007, 2:32

Eska- ja zostawiłem w przypadku wyliczanek społecznego i zawodowego bez korekty. Uznałem, że skoro ostatecznie się zbilansowało, to spece od statystyki wyłapią, że przesunięcia nastąpiły w obrębie tego samego referatu na linii kurator zawodowy- kurator społeczny. Nie zawsze matematyka w linijkach składowych musi się zgadzać. Jeśli tak miałoby być prowadziłoby to do korygowania danych dla potrzeb statystyki i w zasadzie ich zafałszowania. Tylko w zamyśle twórcy tabelek to miało być takie proste, jednoznaczne i nie wzbudzające wątpliwości :lol:
Nigdy nie dyskutuj z idiotą- najpierw sprowadzi cię do swego poziomu, a następnie pokona doświadczeniem.
Awatar użytkownika
kesey
VIP
VIP
 
Posty: 1736
Rejestracja: 25 kwie 2005, 23:51
Lokalizacja: Częstochowa
Podziękował : 51 razy
Otrzymał podziękowań: 197 razy

Postautor: represja » 11 lip 2007, 15:46

gaga pisze:---------- 22:27 10.07.2007 ----------

kolega tak miał i w końcu przyjał jakos tak że mu wyszło -bo jeśli zrobić to jak należy to nie wyjdzie :( wiec próbowac próbowac co by pioni poziom pasował :)

---------- 22:29 ----------

Represjo !!1 Co do czasu 30 minut na sporządzenie sparwozdań to poprosze o takowy wzór !!!!! ja uwaząm ze notuje wszystko skrzetnie- czytaj juz pod uałtwienie sobie statystycznego żywotu ale pomimo tego w 30 minut to sie tego nie da zrobic chyba ze 30 minut dziennie przez miesiać czasu :) to ok :)

Zrób sobie w wordzie lub w exelu tabelki zsumuj i pododawaj i poodejmuj co trzeba. Ot cała filozofia.
represja
 

Postautor: eska » 11 lip 2007, 22:47

Ufff. Zliczyłam. Dzięki wielkie za podpowiedzi. Dzisiaj rano przyszły też wyjaśnienia w tej i inych niewiadomych. Tak mnie to wszystko ogłupiło, że teraz źle się czuję jak nie liczę tych tabel.
Pozdrawiam - eska
eska
 
Posty: 43
Rejestracja: 02 maja 2005, 21:44
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postautor: pi » 14 lip 2007, 1:06

Statystyki?!!!
A co z błędami w programie? Czy ktoś mi na to odpowie?
2 tygodnie walki i wielki sukces.
Udało się.
Uff.
pi
 
Posty: 12
Rejestracja: 04 lip 2005, 21:46
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Statystyka za I póŁrocze.

Postautor: Ameli » 20 sie 2007, 17:34


Drodzy Kuratorzy dla dorosłych-Bracia broni na wojnie statystycznej. Poczytałam Wasze reakcje na forum z lipca i jak najbardziej przyłączam się do nich. Nowa statystyka narobiła wiele szumu-stresu w naszym zespole. Atmosfera była napięta i nerwowa. Gdyby tylko istniał obowiązek wypełnienia nowych druków, byłoby znośnie, ale wklepywanie w program i oczekiwanie na jego odpowiedź pod względem prawidłowości, to był koszmarrr. Do tego jeszcze kilka innych tabelek do wypełnienia w komputerze.
Ministerstwo zrobiło nam istną niespodziankę!!!!!!! Ja także jestem za tym, aby posadzić autora tego dzieła przy biurku, przywiązać, aż sam sporządzi wyliczenia i na koniec będzie miał uśmiech na twarzy.
Tak to jest, gdy dokumentację obmyślają urzędnicy, a nie kuratorzy. Teoria nie przystaje do praktyki.
Nie zdziwię się, jeśli komuś nie spodoba się za jakiś czas komplet nowych tabel i nastąpi marnotrawstwo obecnych, na korzyść nowych, bo "mądrzejszych". W naszym kraju to normalka.
:/ :oops: :rozpacz: :roll:
Ameli
Ameli
 
Posty: 5
Rejestracja: 20 sie 2007, 14:38
Lokalizacja: Mazowsze
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postautor: robson » 02 lis 2007, 23:17

Koledzy Kuratorzy obu pionów!!! Mamy już listopad, więc statystyczny koszmar końca roku się już zbliża. Teraz będzie jeszcze cieawiej, bo zestawienia z tego półrocza muszą się zgodzić z półroczem I-szym. Już widzę to zgrzytanie zębów w zespole. A ujmując całą rzecz humorystycznie, to w moim sądzie nawet przenosiny do nowego budynku sądu planowane są na luty `08. Własnie ze względu na wszystkie statystyki
robson
 
Posty: 16
Rejestracja: 27 sty 2007, 3:00
Lokalizacja: śródziemie
Podziękował : 4 razy
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Statystyka

Postautor: Ameli » 03 lis 2007, 16:26

Oj, tak. Będziemy głowić się nieźle, aby wszystko zgadzało się. :shock:
Ameli
Ameli
 
Posty: 5
Rejestracja: 20 sie 2007, 14:38
Lokalizacja: Mazowsze
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Poprzednia

Wróć do Kuratorzy dla dorosłych

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość