Zapytanie

Tematy związane z funkcjonowaniem kuratorskiej służby sądowej do wykonywania orzeczeń w sprawach karnych

Moderatorzy: Ultima, BBG, Sasquatch

Zapytanie

Postautor: angelika » 01 maja 2008, 22:23

Mam następujące zapytanie, otóż, jestem 3 lata kuratorem społecznym, w tym roku zamierzam zdawać egzamin na aplikację kuratorską, i czy jeśli się dostanę na aplikację to mogę równocześnie być na apliakcji kuratorskiej i pełnić funkcję społecznego kuratora jak do tej pory? Czy nie ma takiej możliwości? Proszę o odpoiwedź na moje pytanie, podaje maila: jagoda2203@poczta.fm pilne!!!![/i]
:)
angelika
 
Posty: 1
Rejestracja: 10 lip 2007, 16:31
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postautor: kgb14 » 01 maja 2008, 22:36

Nie ma co dużo filozofować .
Możesz być nadal kuratorem społcznym a nawt jest to wskazane . Ponadto praktyka jest taka , że jeśli aplikant nawet nie był wcześniej kuratorem społecznym to z reguły nim zostaje .
Pozdrawiam.
,,Oponiarz''

,,One To-Day is Worth
Two To-Morrows''
Obrazek
Awatar użytkownika
kgb14
k.zawodowy
k.zawodowy
 
Posty: 2656
Rejestracja: 30 paź 2007, 23:23
Lokalizacja: Opole
Podziękował : 119 razy
Otrzymał podziękowań: 135 razy

Postautor: joasiac » 06 maja 2008, 16:05

A u mnie było odwrotnie! Bylam społecznym i prezes sr do którego dostalam się na aplikację, był bardzo zaskoczony, ze automatycznie po dostaniu się na aplikację nie zostałam odwolana. ( społ byłam w innym sr) . Praktyka jest różna;/ Osobiście uważam , ze wiele przemawia za tym, by aplikant byl k. społ. Szkoda, ze nie wszyscy tak myślą...
Rzucę to i pojadę w Bieszczady.
joasiac
k.zawodowy
k.zawodowy
 
Posty: 116
Rejestracja: 24 sty 2006, 13:26
Podziękował : 7 razy
Otrzymał podziękowań: 4 razy

Postautor: kgb14 » 06 maja 2008, 16:08

joasiac- może Twój prezes sr miał zamiar powołać Cię na kur. społecznego w obecnym sądzie z uwagi na teren przyszłego działania.
Pozdrawiam .
,,Oponiarz''

,,One To-Day is Worth
Two To-Morrows''
Obrazek
Awatar użytkownika
kgb14
k.zawodowy
k.zawodowy
 
Posty: 2656
Rejestracja: 30 paź 2007, 23:23
Lokalizacja: Opole
Podziękował : 119 razy
Otrzymał podziękowań: 135 razy

Postautor: joasiac » 06 maja 2008, 16:49

nie miał. takie coś nie jest stosowane. przyznam , że byłam zdziwiona, bo w tym sądzie, w ktorym byłam społecznym było wlaśnie tak, jak opisywałeś. pozdr.
Rzucę to i pojadę w Bieszczady.
joasiac
k.zawodowy
k.zawodowy
 
Posty: 116
Rejestracja: 24 sty 2006, 13:26
Podziękował : 7 razy
Otrzymał podziękowań: 4 razy


Wróć do Kuratorzy dla dorosłych

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości