Nowelizacja kkw.

Tematy związane z funkcjonowaniem kuratorskiej służby sądowej do wykonywania orzeczeń w sprawach karnych

Moderatorzy: Ultima, BBG, Sasquatch

Postautor: kgb14 » 23 lis 2011, 1:38

Aurelius to czemu było jednak poruszane i tak jest na całym świecie , ze pewne czynności w stosunku do kobiet wykonują kobiety a w stosunku do mężczyzn tylko mężczyźni ---czemu przeszukanie kobiety wykonuje kobieta ?
¯eby nie posadzono o molestowanie itp.
To w stosunku do osoby orientacji homoseksualnej - kurator facet dokonujący jakiś czynności mógłby w stosunku do zdeklarowanego geja być również posądzony o coś tam .... a skomplikujmy to , może są i kuratorzy zdeklarowani homoseksualiści .... spotyka się akurat takich dwóch dozorowany i kurator ...
Masz racje zostawmy to .....
Zamiast przyjąć moją wypowiedź w formie żartobliwej posądza się mnie o żenujący brak etyki .
,,Oponiarz''

,,One To-Day is Worth
Two To-Morrows''
Obrazek
Awatar użytkownika
kgb14
k.zawodowy
k.zawodowy
 
Posty: 2656
Rejestracja: 30 paź 2007, 23:23
Lokalizacja: Opole
Podziękował : 119 razy
Otrzymał podziękowań: 135 razy

Postautor: Orange » 23 lis 2011, 18:35

Kgb14 moim zdaniem, nadinterpretujesz. O nic Cię nie posądzam. Zwróciłam uwagę – nie tylko Twoją - na art. 3 naszego Kodeksu, m.in. (a może przede wszystkim) „szacunek dla innych osób”. ¯enujące są dla mnie wypowiedzi, w których wyśmiewa się inne osoby, zwłaszcza, gdy ich z nami nie ma. Z tych powodów nie odebrałam Twojej i Tulipanny555 wypowiedzi w formie żartobliwej.
Mam nadzieję Kolego, że już troszkę mnie znasz i wiesz, że nie jestem przeciwko Tobie. Skrytykowałam wypowiedzi.
panta rhei
Awatar użytkownika
Orange
k.zawodowy
k.zawodowy
 
Posty: 1210
Rejestracja: 26 paź 2009, 22:52
Podziękował : 62 razy
Otrzymał podziękowań: 45 razy

Postautor: kgb14 » 23 lis 2011, 20:18

Orange ...no właśnie mocno mnie zaskoczyło to , że pomimo tego , że nieco sie znamy to napisałaś żenujące adresując to jednak do mnie .


Rozłazi nam się temat. Proponuję dokończyć tę kwestię na PW. Aurelius.
,,Oponiarz''

,,One To-Day is Worth
Two To-Morrows''
Obrazek
Awatar użytkownika
kgb14
k.zawodowy
k.zawodowy
 
Posty: 2656
Rejestracja: 30 paź 2007, 23:23
Lokalizacja: Opole
Podziękował : 119 razy
Otrzymał podziękowań: 135 razy

Postautor: tulipanna555 » 23 lis 2011, 21:40

Orange, trochę dystansu. Nikt tu nikogo nie wyśmiewa. Uśmiechy nie oznaczają wyśmiewania.
No ale wracając do tematu: A jak Wam się Drodzy Państwo podoba idea obligatoryjnego odwołania warunkowego zwolnienia w przypadku uchylania od dozoru i realizacji obowiązków (oczywiście po uprzednim udzieleniu podopiecznemu pisemnego upomnienia)????
Nie ma bardziej stronniczego świadka i okrutniejszego oskarżyciela niż sumienie dręczące każdego z nas - Polipiusz
tulipanna555
k.zawodowy
k.zawodowy
 
Posty: 338
Rejestracja: 23 lip 2011, 8:45
Podziękował : 4 razy
Otrzymał podziękowań: 4 razy

Postautor: Orange » 23 lis 2011, 23:37

Kgb14 :) pamiętasz naszą zabawę „na słowniki”? Słowo „żenujące” w sensie: wstydliwe, krępujące, onieśmielające. Bez innych znaczeń, tłumaczeń, podtekstów.
A teraz adresuję to tylko do Ciebie – proszę, pozwól się czasem zaskoczyć

Tulipanno555 - proszę, pozwól, że sama zdecyduję czy się dystansować

Aureliusie - pozwól, że nie skorzystam z Twojej propozycji.

:D
panta rhei
Awatar użytkownika
Orange
k.zawodowy
k.zawodowy
 
Posty: 1210
Rejestracja: 26 paź 2009, 22:52
Podziękował : 62 razy
Otrzymał podziękowań: 45 razy

Postautor: kuffs » 23 lis 2011, 23:55

Orange nie dystansuj się, pozwalaj sobie, nie luzuj się . W poprzednim poście coś o tym pisałem. Poziom dyskusji zaczyna się niestety obniżać.

No, ale jest światełko w tunelu bo ostatnio uaktywniła się mocno i to bardzo tupipanna555 i wnosi powiew świeżości.

Pozdrawiam :wink:
kuffs
 
Posty: 257
Rejestracja: 06 paź 2010, 13:03
Lokalizacja: mazowieckie
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postautor: anca » 15 gru 2011, 10:49

czy sa juz oficjalnie ogloszone zmiany do zarządzenie MS ....w sprawie organizacji i zakresu działania sekretariatów sądowych .... ????
jakos nie mogę sie doszukac....
anca
k.zawodowy
k.zawodowy
 
Posty: 408
Rejestracja: 26 kwie 2005, 17:30
Podziękował : 24 razy
Otrzymał podziękowań: 32 razy

Poprzednia

Wróć do Kuratorzy dla dorosłych

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości