Ważna inicjatywa.

Tematy związane z funkcjonowaniem kuratorskiej służby sądowej do wykonywania orzeczeń w sprawach karnych

Moderatorzy: Ultima, BBG, Sasquatch

Ważna inicjatywa.

Postautor: Darko » 29 paź 2013, 15:02

---------- 07:11 01.10.2013 ----------

Od dłuższego okresu czasu trwają prace legislacyjne związane ze zmianą ustawy kodeks wykroczeń - dot. podwyższenia progu z 250 zł do 1000 zł za wykroczenia związane ogólnie z mieniem...
Czy macie może orientację Szanowni Koledzy i Koleżanki, jakie skutki dla Nas przynosią te zmiany.... Obecnie tzw. drobnych spraw i orzeczeń sądu z zastosowaniem dozoru, wydaje mi się, że jest sporo. A patrząc na Nasze forum Misio śpi....... Pozdrawiam Wszystkich

---------- 14:02 29.10.2013 ----------

Szanowi Koledzy i Koleżanki z grupy zawodowej... Chciałbym bardzo podziękować na Naszym forum mojej Radzie Miasta, za opracowanie wspólnego stanowiska , którego byłem głównym inicjatorem i wystąpienia do Naczelnych Władz Państwowych, a także do lokalnych parlamentarzystów w kwestii dot. m.in, pozostawienia na dotychczasowym poziomie 250 zł odpowiedzialnosci za popełniony czyn karalny z ustawy kodeks wykroczeń. Jak widać warto działać " pomimo różnorodnych poglądów . Nie ma 1000 zł. A i NAM pozostanie także trochę dozorów do sprawowania ... :wink: :D

Temat przeniosłam do działu: kuratorzy dla dorosłych. ultima.
Darko
k.zawodowy
k.zawodowy
 
Posty: 12
Rejestracja: 05 lut 2013, 11:20
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Wróć do Kuratorzy dla dorosłych

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości