Dzien dobry

Tematy związane z funkcjonowaniem kuratorskiej służby sądowej do wykonywania orzeczeń w sprawach karnych

Moderatorzy: Ultima, BBG, Sasquatch

Dzien dobry

Postautor: michal xxx » 11 sty 2016, 15:55

Jako ze to stronka zondowa, jestescie sondem prokuratorem i adwokatem, pracujecie 8 dni w miesiacu trzeba wam na dlugopisy i papier do drukarek. To wszystko za 3tysionce troche malo jak za taka praca. Przemawia za mno straszna frustracja do was i gdyby to odemnie zalezalo, to polowa z was by nie pracowala, no dobra to narazie tyle papa
michal xxx
 
Posty: 6
Rejestracja: 29 wrz 2014, 8:58
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Re: Dzien dobry

Postautor: BBG » 11 sty 2016, 16:09

michal xxx pisze:Jako ze to stronka zondowa, jestescie sondem prokuratorem i adwokatem, pracujecie 8 dni w miesiacu trzeba wam na dlugopisy i papier do drukarek. To wszystko za 3tysionce troche malo jak za taka praca. Przemawia za mno straszna frustracja do was i gdyby to odemnie zalezalo, to polowa z was by nie pracowala, no dobra to narazie tyle papa

Nawet nas nie znasz. Skąd ta wrogość. Może zechcesz podzielić się problemem, a nie od razu ziejesz jadem.
Nie wiem, nie znam się, nie orientuję się, zarobiony jestem!
Awatar użytkownika
BBG
Mod
Mod
 
Posty: 1184
Rejestracja: 22 maja 2007, 10:03
Podziękował : 134 razy
Otrzymał podziękowań: 470 razy

Dzien dobry

Postautor: michal xxx » 14 sty 2016, 19:19

mam pytanie do prawnikow!? jako ze straszny frustrat ze mnie i bardzo jestem poirytowany tez zem jest, dodam ze sie nie przelewa dlatego z zapytaniem. popelnilem cos straszengo jakis czas temu nie otwozylem drzwi policji (raczej nie mieli nakazu..) kurator bez doswiadczenia podnosi glos na mnie w moim mieszkaniu! jak zyc panie?
michal xxx
 
Posty: 6
Rejestracja: 29 wrz 2014, 8:58
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Re: Dzien dobry

Postautor: michal xxx » 14 sty 2016, 19:25

zwyzywalem tez policjantow od najgorszych wiem straszne przestepstwo oni jak to ludzie mnie pobili a przed sondem mowio ze to ja ich pobilem no i kolejny wyrok (nuda) jak zyc?
michal xxx
 
Posty: 6
Rejestracja: 29 wrz 2014, 8:58
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Re: Dzien dobry

Postautor: michal xxx » 14 sty 2016, 19:51

tkwie w tym coorwidolku od 10 lat i na prawde nie mam pomyslu na zycie, mysle o kuratorce ktora sfrustrowana przylezie mnie nachodzic z pomyslem zebym sobie kupil kurtke w ciuchlandzie za zlotowke, lub poszedl do psychiatryka czy na odwyk(taki zamkniety prokuratorze) bo sie napilem piwa ostatnio czesto odreagowuje a pozatym niebede wpadam w skrajnosci codziennie albo wogle bo to dziwne. czuje ze niewiem ile jeszcze wytrzymam ratujcie!
michal xxx
 
Posty: 6
Rejestracja: 29 wrz 2014, 8:58
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Re: Dzien dobry

Postautor: Czcibor » 15 sty 2016, 9:08

michal xxx pisze:tkwie w tym coorwidolku od 10 lat i na prawde nie mam pomyslu na zycie, mysle o kuratorce ktora sfrustrowana przylezie mnie nachodzic z pomyslem zebym sobie kupil kurtke w ciuchlandzie za zlotowke, lub poszedl do psychiatryka czy na odwyk(taki zamkniety prokuratorze) bo sie napilem piwa ostatnio czesto odreagowuje a pozatym niebede wpadam w skrajnosci codziennie albo wogle bo to dziwne. czuje ze niewiem ile jeszcze wytrzymam ratujcie!


Proponuję skoczyć do ciucholandu na zakupy, może jakaś kurtka za złotówkę się trafi. Zakupy to świetna okazja, żeby odreagować. Ale jak to nie pomoże to trzeba, żebyś dał się zamknąć do psychiatryka, albo na odwyk jak dużo piwa pijesz.

Dobre rady? Wytrzymasz teraz, czy jeszcze potrzebujesz ratunku? :P
Naród, który nie szanuje swej przeszłości nie zasługuje na szacunek teraźniejszości i nie ma prawa do przyszłości.

- Józef Piłsudski

Za ten post autor Czcibor otrzymał podziękowanie od
jarosj(17 sty 2016, 22:31)
Ocena:4%
 
Awatar użytkownika
Czcibor
k.zawodowy
k.zawodowy
 
Posty: 147
Rejestracja: 08 wrz 2012, 11:04
Podziękował : 75 razy
Otrzymał podziękowań: 33 razy


Wróć do Kuratorzy dla dorosłych

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości