II Międzynarodowa Konferencja w Toruniu, 26-27 maja 2022

Nie wiesz gdzie zamieścić swój temat? Jeśli jest niezwiązany z żadnym z utworzonych działów zamieść go właśnie tutaj.

Moderatorzy: Ultima, BBG, Sasquatch

II Międzynarodowa Konferencja w Toruniu, 26-27 maja 2022

Postautor: CSKS » 17 paź 2021, 18:40

Szanowni Państwo.

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa w imieniu organizatorów na II Międzynarodową Konferencję "Instytucje i służby na rzecz bezpieczeństwa publicznego – współpraca dla społeczności lokalnych", która odbędzie się w Toruniu, w dniach 26-27 maja 2022 roku, jako kontynuacja wielu zorganizowanych przez nas seminariów międzynarodowych i konferencji zrealizowanej w Płocku. Szczegóły znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej - http://www.padc.co oraz profilu naszej organizacji na facebooku i dedykowanej stronie wydarzenia.

Skład delegacji Partnerów amerykańskich opublikujemy wkrótce, ale już dziś możemy nadmienić, że znajdą się w niej kuratorzy okręgowi, szefowie zespołów kuratorskich, inicjatorzy budowy ośrodków i programów korekcyjnych dla dzieci, młodzieży i osób dorosłych, a także przedstawiciele największych organizacji probacyjnych i warunkowych zwolnień z terenu Stanów Zjednoczonych.

Ruszamy również z kontynuacją programu wyjazdów studyjnych do USA, którego realizację utrudnił nam w roku 2020 i 2021 czas pandemii.

Zapraszamy Państwa w imieniu wszystkich organizatorów do udziału w zbliżającej się Konferencji!

Z wyrazami szacunku,
Fundacja Polish-American Development Council
Wydarzenia międzynarodowe, współpraca polsko-amerykańska - www.padc.co
Awatar użytkownika
CSKS
 
Posty: 23
Rejestracja: 26 lut 2014, 11:09
Lokalizacja: Polska
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Re: II Międzynarodowa Konferencja w Toruniu, 26-27 maja 2022

Postautor: CSKS » 14 gru 2021, 18:19

Szanowni Państwo.

Miło nam poinformować, że nad nadchodzącą Konferencją - którą zorganizujemy w Toruniu w maju 2022 roku - Honorowe Patronaty objęli:
Marszałek Województwa Kujawsko-Pomorskiego
Prezydent Miasta Torunia


Zapraszamy do zgłaszania swojego udziału, życząc Rodzinnych i Spokojnych Świąt,
Fundacja Polish-American Development Council
Wydarzenia międzynarodowe, współpraca polsko-amerykańska - www.padc.co
Awatar użytkownika
CSKS
 
Posty: 23
Rejestracja: 26 lut 2014, 11:09
Lokalizacja: Polska
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Re: II Międzynarodowa Konferencja w Toruniu, 26-27 maja 2022

Postautor: Ultima » 25 gru 2021, 20:59

Dziękujemy serdecznie za zaproszenie Fundacja Polish-American Development Council :smile:
Dziec­ko jest chodzącym cu­dem, je­dynym, wyjątko­wym i niezastąpionym. Phil Bosmans.
Awatar użytkownika
Ultima
Admin
Admin
 
Posty: 1353
Rejestracja: 01 mar 2008, 20:58
Lokalizacja: UE
Podziękował : 749 razy
Otrzymał podziękowań: 488 razy

Re: II Międzynarodowa Konferencja w Toruniu, 26-27 maja 2022

Postautor: CSKS » 08 sty 2022, 22:44

Miło nam zaprezentować skład delegacji amerykańskiej, która weźmie udział II Międzynarodowej Konferencji w Toruniu:

Gerald R. Hinzman – wieloletni dyrektor okręgu służb probacyjnych, obejmującego sześć hrabstw, a w nich dziewięć biur regionalnych i cztery ośrodki readaptacji. Zarządzał okręgiem z budżetem rocznym 20 milionów USD, zatrudniającym przeszło 260 kuratorów nadzorujących 4500 osób (skazanych i warunkowo zwolnionych z zakładów karnych). Były żołnierz, a w przeszłości również szef policji zarządzający przeszło 250 funkcjonariuszami i dyrektor akademii policyjnej. Twórca organizacji non-profit o nazwie Community Corrections Improvement Association, odpowiedzialnej za realizację wielu innowacyjnych projektów społecznych. Podczas podróży do Polski będzie reprezentował środowiska gospodarcze i samorządowe z racji szerokich kontaktów z organizacjami zrzeszającymi przedsiębiorców z obszaru Stanu Iowa oraz instytucjami samorządowymi i stanowymi.

Bruce Vander Sanden – dyrektor generalny 6. Dystryktu Probacyjnego w Stanie Iowa, obejmującego swoim zasięgiem sześć hrabstw, w tym miasto Cedar Rapids. Nadzorując pracę Dystryktu, jest odpowiedzialny za działania probacyjne i pracę z warunkowo zwolnionymi z zakładów karnych, realizowaną przez podległych mu kuratorów i inny personel. Posiada trzydziestoletnie doświadczenie na wszystkich szczeblach kariery w strukturach probacji. Zaangażowany w programy profilaktyczne przeciwdziałające przestępczości wśród młodzieży. Z sukcesami inicjował projekty zmniejszające przestępczość z użyciem broni palnej. Ukończył wiele kursów specjalistycznych z zakresu prawa, zarządzania probacją i przywództwa. Były prezydent Stowarzyszenia Probacyjnego Stanu Iowa.

Veronica Cunnigham – dyrektor generalny American Probation and Parole Association (APPA). Jest odpowiedzialna za organizację wsparcia strategicznego dla członków zrzeszonych w największej amerykańskiej organizacji zawodowej. Do APPA należy obecnie przeszło trzydzieści tysięcy kuratorów sądowych. Od 30-tu lat praktyk wymiaru sprawiedliwości, zajmując stanowiska kierownicze w dwóch największych agencjach więziennictwa – Texas Parole System i Probation Department w Chicago. Jest członkiem i służy swoim doświadczeniem w ramach rad dyrektorów kilku organizacji. Legitymuje się licznymi nagrodami i wyróżnieniami, a także regularnie publikuje artykuły w opiniotwórczych periodykach branżowych amerykańskiego wymiaru sprawiedliwości.

Todd Roberts – prezydent Iowa Correction Association (ICA) i dyrektor wykonawczy 6. Dystryktu Probacyjnego w Stanie Iowa, obejmującego swoim zasięgiem sześć hrabstw, w tym miasto Cedar Rapids. Posiada 26-letnie doświadczenie w pracy z osobami dorosłymi i nieletnimi w ramach pracy w wymiarze sprawiedliwości. Służył jako kurator sądowy sprawując pieczę nad osobami warunkowo zwolnionymi z zakładów karnych i skazanymi z warunkowym zawieszeniem wykonania kary. Posiada także 16-letnie doświadczenie w pracy z mężczyznami skazanymi za przestępstwa seksualne. Jest certyfikowanym specjalistą w zakresie leczenia sprawców przestępstw seksualnych i członkiem Motivational Interviewing Network of Trainers, prowadzącym treningi z zakresu m.in. terapii motywacyjnej dla wielu ogólnoamerykańskich organizacji.

John Zielke – wykładowca uniwersytecki w Kirkwood Community College, Mount Mercy University i University of Iowa oraz inicjator badań naukowych w zakresie kryminologii i polityki wymiaru sprawiedliwości. Były szef federalnego Okręgu Północnego w Stanie Iowa, obejmującego swoim zasięgiem dystrykty z północnej połowy Stanu. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy jako kurator sądowy. Odpowiedzialny za programy pracy ze sprawcami z zaburzeniami i chorobami psychicznymi, a także za wdrażanie rozwiązań w ramach programów obejmujących pracę ze sprawcami przestępstw pod wpływem środków odurzających i narkotyków. Uczestnik grup roboczych rozwijających system probacji na szczeblu federalnym. Zaangażowany w opracowywanie systemu oceny ryzyka powrotności do przestępstwa.

Tenette Carlson – kurator sądowy z przeszło dwudziestoletnim doświadczeniem w pracy z osobami dorosłymi w 2. Dystrykcie Probacyjnym w Stanie Iowa. Nadzoruje sprawców przestępstw i warunkowo zwolnionych z zakładów karnych. W swojej karierze zatrudniona jako wychowawca w zakładzie poprawczym dla młodzieży. Autorka intensywnego programu terapeutycznego dla młodocianych przestępców. Certyfikowany trener treningu radzenia sobie ze złością. Bogate doświadczenie w pracy z osobami z problemami psychicznymi. Pełni również funkcję sekretarza w Iowa Corrections Association.

Gabriel Schaapveld – kierownik Wydziału Wysokiego Ryzyka w 6. Dystrykcie Probacyjnym w Stanie Iowa, obejmującym swoim zasięgiem sześć hrabstw, w tym miasto Cedar Rapids. Służył jako kurator sądowy sprawując pieczę nad osobami warunkowo zwolnionymi z zakładów karnych i skazanymi z warunkowym zawieszeniem wykonania kary. Zaangażowany w realizację wielu projektów wynikających z planu strategicznego rozwoju Dystryktu, którego jest współtwórcą. Uczestniczył aktywnie w programach grantowych, będąc mocno zorientowanym na rozwój potencjału Dystryktu i efektywność pracy całego zespołu.

Zapraszamy do udziału w nadchodzącym wydarzeniu.

Serdecznie pozdrawiamy!
Fundacja Polish-American Develompent Council
Wydarzenia międzynarodowe, współpraca polsko-amerykańska - www.padc.co
Awatar użytkownika
CSKS
 
Posty: 23
Rejestracja: 26 lut 2014, 11:09
Lokalizacja: Polska
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz


Wróć do Sprawy różne

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość