edukacja,edukacja,edukacja

Nie wiesz gdzie zamieścić swój temat? Jeśli jest niezwiązany z żadnym z utworzonych działów zamieść go właśnie tutaj.

Moderatorzy: Ultima, BBG, Sasquatch

edukacja,edukacja,edukacja

Postautor: Myra » 25 mar 2007, 19:03

Witam słuchaczy i pisarzy SPE.
Powiedzcie dobrzy ludzie czy ktoś z pełną satysfakcją przebrnął przez
skrypt prof.A.Bałandynowicza i odpowiedzial na wszystkie pytania
sprawdzające.Chyba mnie nagły ...trafi. Pozdrawiam wytrwałych.
Myra
 
Posty: 11
Rejestracja: 03 sie 2006, 19:00
Lokalizacja: Góry Opawskie
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postautor: Becia » 29 mar 2007, 21:49

No niestety przebrnęłam przez skrypt, niestety jakoś nie mogę powiedzieć że cokolwiek wniósł w moje spektrum myślenia. Nie chce mi się nawet odpowiadać na pytania testowe. Powiem szczerze - skrypt zwalił mnie z nóg niestety nieznajomością tematu w warunkach krajowych. Autor - takie mam wrażenie i co wynika z bibliografii - oparł się jedynie na literaturze i opracowaniach zagranicznych nijak nie przystających do naszych realiów. Czy ktoś może wie, czy aby zaliczyć kurs - można sobie podarować ten jeden test? Zaznaczam, iż bardzo wnikliwie czytam wszystkie dotychczasowe materiały :roll:
Becia
 
Posty: 94
Rejestracja: 01 mar 2006, 19:47
Podziękował : 8 razy
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Postautor: karunamay » 29 mar 2007, 22:17

ja jakoś przebrnełam...ale dodam, iż jakoś;) Jeśli chodzi o pytania sprawdzajace,przyznam, ze pomimo tego,ze wnikliwie czytałam skrypt ( łacznie z notatkami) nie udało mi sie odpowiedziec na wszystkie pyt. sprawdzajace:(
Awatar użytkownika
karunamay
 
Posty: 62
Rejestracja: 10 wrz 2005, 20:21
Lokalizacja: skąd inąd
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postautor: Michał11 » 29 mar 2007, 23:00

Niestety w teście prof. Bałandynpwicza brakuje odpowiedzi na około 4-5 pytań. Zwłaszcza tych w których pyta o teorie okonkretnych osob. Informacji tych nie ma także w jego książkach (przejżałaem 4), a nw wykładzie wspomniałtylko ogólnie. Zamierzam wysłać test bes tycg odpowiedzi i zanaczyć że brak tych informacji wteście pozdrawiam.
Michał11
 
Posty: 3
Rejestracja: 28 mar 2007, 20:58
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postautor: Becia » 29 mar 2007, 23:19

Dzięki za odpowiedzi - a ja myślałam że ze mną jest już źle. Trochę się więc podbudowałam. Pozdrawiam wszystkich słuchaczy kursu :lol:
Becia
 
Posty: 94
Rejestracja: 01 mar 2006, 19:47
Podziękował : 8 razy
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Postautor: goja » 30 mar 2007, 9:51

Witam pilnych sluchaczy SPE
Widzę , że test prof. Bałandynowicza stał sie mała zaporą dla kursantow, do ktorych i ja sie zaliczam. Myslalo nad nim u nas ponad 10 osob i zostaly nam 3 pytania bez odpowiedzi.
Skontaktowalam sie telef. z pracownikiem SPE w Warszawie i uzyskalm informacje , ze znany im jest problem z trudnosciami rozwiazania calego testu i , aby zaliczyc go nalezy odpowiedziec na pierwszych 9 pytan.
Pozdrawiam i zycze powodzenia wszystkim sluchaczom SPE
goja
k.zawodowy
k.zawodowy
 
Posty: 55
Rejestracja: 18 maja 2005, 19:15
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postautor: tomek » 30 mar 2007, 20:06

A ja się zastanawiam nad taką sprawą ( nie kwestionując do końca autorytetu profesora ) czy był on kiedyś z kuratorem na nadzorach, wywiadach, czy li tylko jest to wiedza stricte teoretyczna???? ¯yczę wytrwałości i cierpliwości słuchaczom SPE
tomek
k.zawodowy
k.zawodowy
 
Posty: 203
Rejestracja: 19 lut 2006, 21:27
Lokalizacja: Radom
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Postautor: Myra » 30 mar 2007, 22:54

Mamy przedlużony termin do złożenia prac do 15 kwietnia.
Nie odpowiadam na te pytania, w ktorych pan prof.odwołuje się do konkretnych nazwisk, bo nie znalazlam takich informacji.
Wydaje się, że po uważnym odsluchaniu wykładu na seminarium
łatwiej będzie odpowoedzieć na pytanie 15. Poza tym pan profesorowi znana jest rzeczywistość, dlatego liczy na nas,że nie będziemy się na nią zgadzać, ale niby w jakiej formie, bo przeciez
wiadomo ,że 'pan każe, sluga musi". Generalnie chcialabym, abyśmy mogli zajmować sie probacja,ale to bajka dla następnych
pokolen. Pozdrawiam wszystkich serdecznie.
Myra
 
Posty: 11
Rejestracja: 03 sie 2006, 19:00
Lokalizacja: Góry Opawskie
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postautor: Becia » 05 kwie 2007, 20:27

Myra - skąd masz wiadomośc że mamy przedłużony termin do złożenia prac? Bo ja jakoś nigdzie się na to nie natknęłam. Co prawda wysłałam już test (z odpowiedziami na 9 pierwszych pytań, a co do reszty to nie miałam nawet cierpliwości), ale dobrze byłoby jednak wiedzieć. Pozdrowionka !
Becia
 
Posty: 94
Rejestracja: 01 mar 2006, 19:47
Podziękował : 8 razy
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Postautor: Myra » 11 kwie 2007, 21:01

Przepraszam, dopiero teraz zajrzalam na forum. Po prostu napisalam do SPE i poprosilam o przedłużenie terminu dla wszystkich. Odpowiedz pozytywną dostalam mailem, więc sie
podzielilam tą wiadomością. Pozdrawiam.
Myra
 
Posty: 11
Rejestracja: 03 sie 2006, 19:00
Lokalizacja: Góry Opawskie
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz


Wróć do Sprawy różne

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości