Szkolenie w Popowie

Nie wiesz gdzie zamieścić swój temat? Jeśli jest niezwiązany z żadnym z utworzonych działów zamieść go właśnie tutaj.

Moderatorzy: Ultima, BBG, Sasquatch

Szkolenie w Popowie

Postautor: Kobra » 12 paź 2007, 15:50

W dniach 29-31.10.07 Krajowe Centrum Szkolenia Kadr organizuje szkolenie dla kuratorów zawodowych dla dorosłych i rodzinnych z całej Polski. Tematyka szkolenia to min. postępownie z osobami z zaburzeniami psychicznymi, metody diagnizowania form nadużyć seksualnych, obowiązki i uprawnienia kuratorów zawodowych wynikających ze sprawowania dozoru nad skazanymi w okresie próby, czynności kuratora zawod. podejmowane w ramach kontaktów ze skazanym korzystającym z przerwy w odbywaniu kary. Z tego co wiem każdy okręg otrzymał limit miejsc. Z mojego okręgu w szkoleniu udział weżmie 6 osób, w tym ja. Kto z Was przyjedzie do Popowa?
Kobra
k.zawodowy
k.zawodowy
 
Posty: 226
Rejestracja: 02 mar 2006, 20:13
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Postautor: kropka » 14 paź 2007, 19:55

Od nas do Popowa jadą po trzy osoby z obu specjalizacji. Aktualnie "domykana" jest lista. Jestem na niej na 99,9%
Pozdrawiam serdecznie
Awatar użytkownika
kropka
k.zawodowy
k.zawodowy
 
Posty: 824
Rejestracja: 26 kwie 2005, 18:00
Lokalizacja: Szczecin
Podziękował : 635 razy
Otrzymał podziękowań: 69 razy

Postautor: BartK » 15 paź 2007, 8:55

Jeżeli chodzi o Szczecin to kropka już wszystko napisała... dodam tylko, iż ja jestem na 99% pewny, iż nie pojadę, ponieważ nie zostałem wylosowany :( Wprawdzie starałem się kwestionować same losowanie, ponieważ zamiast sierotki losowała jedna z kierowniczek, ale to nic nie dało ... do wszelkich losowań mam wielkiego pecha ... mam tylko nadzieje, ze uczystnicy po powrocie zdadzą obszerną relację :wink:
Awatar użytkownika
BartK
VIP
VIP
 
Posty: 1242
Rejestracja: 25 kwie 2005, 23:07
Lokalizacja: Szczecin-Centrum
Podziękował : 3 razy
Otrzymał podziękowań: 12 razy

Postautor: Kobra » 17 paź 2007, 19:43

---------- 19:38 17.10.2007 ----------

Kropka, czy lista jest już domknięta i jesteś na niej na 100%? Jeżeli tak, do zobaczenia w Popowie. Otrzymałam dzisiaj program szkolenia. Zapowiada się w mojej ocenie ciekawie, przynajmniej dla nas rodzinnych. Na szkoleniu będą kuratorzy zawodowi rodzinni i dla dorosłych z apelacji białostockiej, gdańskiej,poznańskiej, szczecińskiej :wink: oraz warszawskiej. Będzie więc okazja do wzajemnego poznania się i integracji :wink: Pozdrawiam serdecznie :lol:

---------- 19:43 ----------

Ps. Bartłomiej, nie smuć się. Jestem pewna, że w następnym losowaniu będziesz miał więcej szczęścia... :lol:
Kobra
k.zawodowy
k.zawodowy
 
Posty: 226
Rejestracja: 02 mar 2006, 20:13
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Postautor: kropka » 17 paź 2007, 19:50

Tak, lista szczecińska jest już "domknięta", więc pojawię się w Popowie wraz z pięciorgiem szczęściarzy :) (jedzie nas po trzy osoby z obu specjalizacji). Program rzeczywiście jest bardzo ciekawy i mam nadzieję, że oprócz szkolenia będzie okazja poznać się.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
kropka
k.zawodowy
k.zawodowy
 
Posty: 824
Rejestracja: 26 kwie 2005, 18:00
Lokalizacja: Szczecin
Podziękował : 635 razy
Otrzymał podziękowań: 69 razy

Postautor: kesey » 17 paź 2007, 23:42

Południe szkoli się w Zakopanem, więc się nie zobaczymy. Zresztą w Zakopanem nie zobaczylibyśmy się również :?

Pozdrawiam.
Nigdy nie dyskutuj z idiotą- najpierw sprowadzi cię do swego poziomu, a następnie pokona doświadczeniem.
Awatar użytkownika
kesey
VIP
VIP
 
Posty: 1736
Rejestracja: 25 kwie 2005, 23:51
Lokalizacja: Częstochowa
Podziękował : 51 razy
Otrzymał podziękowań: 197 razy


Wróć do Sprawy różne

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości