Zarys metodyki pracy kuratora sądowego

Nie wiesz gdzie zamieścić swój temat? Jeśli jest niezwiązany z żadnym z utworzonych działów zamieść go właśnie tutaj.

Moderatorzy: Ultima, BBG, Sasquatch

Postautor: kropka » 18 gru 2007, 17:42

---------- 21:55 17.12.2007 ----------

Witajcie. Czy może coś wiadomo na temat terminu ukazania się "Zarysu metodyki pracy kuratora sądowego"? Zgodnie z informacją na stronie głównej Stowarzyszenia i na samej stronie Wydawnictwa pozycja ta miała się ukazać w dniu 16 grudnia. Kończy się 17 grudnia, a w/w książka nadal jest w fazie zapowiedzi wydawniczych LexisNexis.
Pozdrawiam

---------- 16:42 18.12.2007 ----------

Nie ma to jak odpowiadać sobie samej :D Informuję zainteresowanych, że książka jest już dostępna w sprzedaży. Pewnie dotrze do mnie już po ¦więtach, ale chyba warto czekać :)
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
kropka
k.zawodowy
k.zawodowy
 
Posty: 824
Rejestracja: 26 kwie 2005, 18:00
Lokalizacja: Szczecin
Podziękował : 635 razy
Otrzymał podziękowań: 69 razy

Postautor: Aurelius » 18 gru 2007, 20:29

Witam,

Zgadza się, książka jest dostępna już w sprzedaży w księgarniach wysyłkowych.

pozdr.
Awatar użytkownika
Aurelius
VIP
VIP
 
Posty: 2836
Rejestracja: 17 sty 2006, 0:09
Lokalizacja: Katowice
Podziękował : 231 razy
Otrzymał podziękowań: 277 razy

Postautor: Lonio » 18 gru 2007, 22:53

Rany !!!
Ale cena tej książki mnie poraziła.
Choć cieszę się, że jeszcze przed rozpoczęciem jej sprzedaży jest ona dostepna w cenie "promocyjnej" /tak sugeruje na stronie internetowej wydawca/.
Awatar użytkownika
Lonio
k.zawodowy
k.zawodowy
 
Posty: 112
Rejestracja: 16 gru 2006, 19:33
Podziękował : 94 razy
Otrzymał podziękowań: 54 razy

Postautor: Aurelius » 22 gru 2007, 18:27

Książka jest już u mnie. Spodziewałem sie jej po świętach, a tu Poczta Polska sprawiła mi dzisiaj miłą niespodziankę :)
Spożytkuje zatem czas świąteczny i okołonoworoczny na lekturkę...

btw - Uwielbiam zapach nowych książek...

pozdr.
Awatar użytkownika
Aurelius
VIP
VIP
 
Posty: 2836
Rejestracja: 17 sty 2006, 0:09
Lokalizacja: Katowice
Podziękował : 231 razy
Otrzymał podziękowań: 277 razy

Postautor: kropka » 28 gru 2007, 20:09

I do mnie dotarła również :D Kiedy szczegółowo się z nią zapoznam, będę mogła powiedzieć więcej. Na "pierwszy rzut oka" perełka. Szczególnie podoba mi się w Rozdziale 3.2 Czas pracy kuratora zawodowego podrozdzialik "Standard obciążenia pracą kuratora zawodowego" (strony 84 i następne).
Pozdrawiam cieplutko
Awatar użytkownika
kropka
k.zawodowy
k.zawodowy
 
Posty: 824
Rejestracja: 26 kwie 2005, 18:00
Lokalizacja: Szczecin
Podziękował : 635 razy
Otrzymał podziękowań: 69 razy

Postautor: legus » 29 gru 2007, 12:54

Witam!
Ja jeszcze tej ksiązki nie mam, ale ma ją moja sympatyczna koleżanka z zespołu. Jej pierwsze wrażenia obiecujące, to co słyszałem gdy mówiła o "Metodyce..." to stwierdzenia typu: kopalnia wiedzy kuratorskiej, dogłębna analiza sztuki kuratorskiej, ksiązka, którą powinien znać każdy kurator etc. Tak po ludzku strasznie się cieszyła, że już jest w jej posiadaniu. Chodziła dumna po pokojach i mówiła, że teraz dopiero nam pokaże jak ma pracować profesjonalny kurator! Wzbudzała mój serdeczny uśmiech, jednak po tym co mówiła postanowiłem w najbliższych dniach udac się do Prezesa i pogadac o zakupie Metodyki za kasę sądowa.
Swoje pieniążki wolę wydawać na beletrystyke...
pozdrawiam legus
raz pod wozem, raz pod wozem.
legus
k.zawodowy
k.zawodowy
 
Posty: 46
Rejestracja: 22 sie 2007, 22:47
Lokalizacja: iława
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postautor: Mania » 29 gru 2007, 13:25

Witam.Podzielam Wasze zdanie. Książka po prostu rewelacyjna, zwłaszcza że dawno nie została wydana taka pozycja, która skupiałaby całokształt zagadnień dotyczących pracy kuratora. Cenny skarb w domowej biblioteczce. POLECAM!!!
Mania
 
Posty: 18
Rejestracja: 30 gru 2006, 0:25
Lokalizacja: Mława
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postautor: Sara » 30 gru 2007, 0:00

Jak zwykle "zrzutką" zespołu , "Metodyka..." do zespołowej biblioteki (a mamy taką, mamy, i to zupełnie prywatną, tyle, prywatnie-służbową) została zakupiona. Ale zanim do mnie trafi ( kolejka jest ! ) liczę na "kolejne rzuty okiem" Kropki i tych , co już są po lekturze . Podrzućcie coś bardziej konkretnego, niż ochy i achy, bo chudnę z ciekawości !
Sara
 
Posty: 72
Rejestracja: 25 lis 2007, 20:17
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postautor: kesey » 31 gru 2007, 19:26

W częstochowksiej rejonówce każdy kurator jest od dziś szczęśliwym posiadaczem "Zarysu metodyki ...". Udało się, dzięki życzliwości, otrwartości i zrozumieniu, okazanemu przez Panią Kierownik oddziału finansowego, której w tym miejscu pragnę szczerze i serdecznie podziękować :D.
Nigdy nie dyskutuj z idiotą- najpierw sprowadzi cię do swego poziomu, a następnie pokona doświadczeniem.
Awatar użytkownika
kesey
VIP
VIP
 
Posty: 1736
Rejestracja: 25 kwie 2005, 23:51
Lokalizacja: Częstochowa
Podziękował : 51 razy
Otrzymał podziękowań: 197 razy

Postautor: kgb14 » 02 lut 2008, 1:45

Witam .
Informuję , że jest nowy dodruk omawianej pozycji . Nie wiem czy we wszystkich ksiegarniach . W Opolu jest , mam zamówioną.
Niestety nie wiem czy bedzie zakupiona z finansów sądu czy ,,zrzutka'' częsci/całego zespołu . Oj Kasey zazdroszczę Ci Pani Kierownik Finansowej .....
Cena jesli moge podać ( jesli nie mogę to admin skasuje ) to 124 zł .
Na jedna osobę ciut ciut za dużo .
Pozdrawiam .
,,Oponiarz''

,,One To-Day is Worth
Two To-Morrows''
Obrazek
Awatar użytkownika
kgb14
k.zawodowy
k.zawodowy
 
Posty: 2656
Rejestracja: 30 paź 2007, 23:23
Lokalizacja: Opole
Podziękował : 119 razy
Otrzymał podziękowań: 135 razy


Wróć do Sprawy różne

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

cron