PILNE!!! ankieta dla kuratorów zawodowych

Nie wiesz gdzie zamieścić swój temat? Jeśli jest niezwiązany z żadnym z utworzonych działów zamieść go właśnie tutaj.

Moderatorzy: Ultima, BBG, Sasquatch

PILNE!!! ankieta dla kuratorów zawodowych

Postautor: ewlina21 » 21 mar 2006, 19:46

mam wielką prośbę o pomoc. jesli jestes kuratorem mam nadzieje ze mi pomozesz. jestem na III roku studiow pedagogiki resocjalizacyjnej i wlasnie pisze prace. mam problem z badaniami poniewaz pracuje i nie mam kiedy ich zrobic. bede wdzieczna jesli zgodzisz sie wypelnic ankiete. podaje adres. odezwij sie a ja przesle kwestionariusz. ewlina21@tlen.pl. pomozcie kochani
ewlina21
 
Posty: 1
Rejestracja: 21 mar 2006, 19:41
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postautor: kesey » 22 mar 2006, 0:35

Witaj :!:
Możesz przesłać mi kwestionariusz- nie jestem Ci jednak w stanie obiecać jak szybko go odeślę i czy odpowiem na wszystkie pytania. Maila podałem na forum, więc nie powinnaś mieć z tym żadnych problemów.
Awatar użytkownika
kesey
VIP
VIP
 
Posty: 1736
Rejestracja: 25 kwie 2005, 23:51
Lokalizacja: Częstochowa
Podziękował : 51 razy
Otrzymał podziękowań: 197 razy

Postautor: dorka_troch » 29 gru 2007, 15:00

---------- 13:59 29.12.2007 ----------

witam!
probujac rozwiazac swoj problem, natrafilam na twoj:) jestm-podobnie jak ty studentka,piszaca akurat prace mgr
pisze na temat kuratorow dla doroslych i mam olbrzymi problem z ulozeniem ankiety dla nich. moglabys mi w tym pomoc? jezeli bylo by to mozliwe zapozyczyc swoja abbo napisac skad bralas pytania do ankiety dla kuratorow?
bylabym bardzo wdzieczna za informacje na moj adres:
dorka_troch@interia.pl

---------- 14:00 ----------

witam!
probujac rozwiazac swoj problem, natrafilam na twoj:) jestm-podobnie jak ty studentka,piszaca akurat prace mgr
pisze na temat kuratorow dla doroslych i mam olbrzymi problem z ulozeniem ankiety dla nich. moglabys mi w tym pomoc? jezeli bylo by to mozliwe zapozyczyc swoja abbo napisac skad bralas pytania do ankiety dla kuratorow?
bylabym bardzo wdzieczna za informacje na moj adres:
dorka_troch@interia.pl
dorka_troch
 
Posty: 1
Rejestracja: 22 gru 2007, 20:18
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz


Wróć do Sprawy różne

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości