Baner

Poszukuję, polecam, informuję ... czyli wszystko to, czym chciałbyś podzielić się z kimś jeszcze :)

Moderatorzy: Ultima, BBG, Sasquatch

Postautor: raskolnikow » 02 lut 2009, 22:59

No Nabi ale mnie rozbawiłeś/aś. Prawie się popłakałem ze śmiechu:)
raskolnikow
 

Postautor: Bosman » 02 lut 2009, 23:55

Nabi pisze:Szanowny Sławku K pisałem o haśle dla wszystkich kuratorów. To co ja wypracowłem czynami to tylko moje hasło z moich czynów i w odróżnieniu od niektórych na tym forum nigdy nie powiem "kuratela w Polsce to ja", :lol: a do tego sprowadzałaby się odpowiedź na Twoje pytanie.


Nabi, Czy możliwe jest stworzenie hasła dla wszystkich kuratorów, pod którym jednocześnie Ty byś się podpisał? Masz jakieś typy? Jeśli byś się nie podpisał, nie byłoby to tym samym hasło wszystkich kuratorów. Nie chciałbym naciskać, ale nie ujrzałem "wypracowanego" przez Ciebie hasła - po prostu Twojego, niekoniecznie "wspólnego" (ale nie drążę dalej - bo się trochę czepiam).

Uważam, że hasło "Kuratela w Polsce to ja" to dobry punkt wyjścia - do dalszego "przepracowania", od tego co indywidualne do tego co wspólne-grupowe.

ps 1 swoją drogą idea zaproponowania czy "wypracowania" wspólnego hasła (charakteryzującego naszą grupę zawodową - oddającego najtrafniej specyfikę naszej pracy) jest ciekawa, abstrahując od samego banera (którym, nie ukrywam, nie jestem za bardzo zainteresowany).
ps2 Sławek K to brzmi ciekawie. A moim dziadkiem był Józef K
Bosman
k.zawodowy
k.zawodowy
 
Posty: 743
Rejestracja: 15 gru 2006, 23:55
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Postautor: kesey » 03 lut 2009, 0:44

Dlatego zaproponowałem, ażeby spróbować takie hasło wypracować. To zawarte na pierwotnym banerze- podoba się mnie (w końcu je stworzyłem, uznając w oparciu o subiektywne przesłanki, iż jest adekwatne do działań naszej grupy zawodowej i jest w nim również trochę "mnie" zawodowo, bez wtrącania w to "git- ludzi") i Kgb.
Baner, w pewnej części stanowił będzie naszą, kuratorską wizytówkę- istnieje system wymiany banerów pomiedzy poszczególnymi stronami i forami internetowymi.

Jakie czyny masz na myśli Nabi i w jaki sposób miałyby zostać uzewnętrznione na forum?
Nigdy nie dyskutuj z idiotą- najpierw sprowadzi cię do swego poziomu, a następnie pokona doświadczeniem.
Awatar użytkownika
kesey
VIP
VIP
 
Posty: 1736
Rejestracja: 25 kwie 2005, 23:51
Lokalizacja: Częstochowa
Podziękował : 51 razy
Otrzymał podziękowań: 197 razy

Postautor: Nabi » 03 lut 2009, 17:25

Wybaczcie koledzy Kesey i Sławek Kacicki :wink: , ale jestem najmniej odpowiednią osobą do proponowania hasła.
Wy staracię sie, żeby to brzmiało szczytnie, dumie, pieknie ect., a ja, jak pamietacie z moich wystąpień jestem bardzo krytyczny w odniesieniu do środowiska kuratorskiego w wymiarze wielopłaszczyznowym.
W mojej ocenie jest nieporównywalnie wiecej wad i cech wstydliwych niż tego czym możnaby się chlubić, dlatego każde szczytne hasło jest dla mnie wyrazem poteżnej hipokryzji i nieodparcie kojarzy sie z hasłami z PRL i.. jeszcze bardziej pogłębia cześć negatywną mojej oceny.
A co do czynów - najpierw powinniśmy jako środowiskao zapracować na prawdziwy, a nie kreowany przez mentorów (np. na forum :wink: ) szacunek, autorytet, etos, wyzbyć się ze środowiska patologii (ich przejawy mogli wszyscy widzieć np. w reakcjach na moje posty na tym forum), a dopiero myśleć o hasłach czy zawołaniach.
Nabi
 

Postautor: kesey » 04 lut 2009, 3:22

Nie do końca Nabi- w drugiej propozycji banera brak jest jakichkolwiek haseł a raczej wyartykułowana została rola informacyjna, chyba że znów umknęło mi "drugie dno" i "forum dyskusyjne" może mieć inne znaczenie, niż to z którym utożsamiają je użytkownicy.

Wybacz Nabi, chyba jednak "prześlizgałeś się" po moim pytaniu, nie udzielając na nie odpowiedzi :wink:
Nigdy nie dyskutuj z idiotą- najpierw sprowadzi cię do swego poziomu, a następnie pokona doświadczeniem.
Awatar użytkownika
kesey
VIP
VIP
 
Posty: 1736
Rejestracja: 25 kwie 2005, 23:51
Lokalizacja: Częstochowa
Podziękował : 51 razy
Otrzymał podziękowań: 197 razy

Poprzednia

Wróć do Ogłoszenia

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości