Jakie jest forum?

Sprawy związane z funkcjonowaniem strony i forum dyskusyjnego.

Moderatorzy: Ultima, BBG, Sasquatch

Postautor: ksb » 30 kwie 2008, 21:43

A jakie są kryteria do spełnienia w poszczególnych kategoriach?
ksb
k.zawodowy
k.zawodowy
 
Posty: 1066
Rejestracja: 19 lut 2008, 21:15
Lokalizacja: Galicja
Podziękował : 88 razy
Otrzymał podziękowań: 46 razy

Postautor: Nabi » 30 kwie 2008, 22:39

Sympatia kobry - to rzeczywiście niebezpieczne i wolę zostawić te kwestie herpetologom. :lol:
Zapewniam kobra, że bez wątpienia nie jestem w Twoim typie (ani żadnej innej kobry), dodałbym nawet - wręcz przeciwnie :D (na szczęście dla mnie :wink: )

Czytając pytanie ksb można chyba stwierdić, że są zinteresowani kandydaci - hej admini - do dzieła! :wink:
Nabi
 

Postautor: Kobra » 01 maja 2008, 19:41

Kgb14, no, no, no ... zostałam porażona opisem Twojego wyglądu. Czy jesteś w moim typie na razie nie wiem, musimy się ,, bliżej'' poznać :cry:

Proponuję rozszerzyć kategorie nagród ( zainspirował mnie kgb 14 ) o wyróżnienia dla najśliczniejszego avatara.
I miejsce- rekinek błękitny
II miejsce- rekinek granatowy
III miejsce- rekinek grafitowy

Można jeszcze przyznawać wyróżnienia na najciekawsze motto, ale w tej chwili nie mam pomysłu na nazwę nagrody.

Przyznawać nagrody proponuję na forum, ale wręczać w realu.
Aby nadać uroczystości właściwą rangę mam propozycję, aby np. wynająć Salę Kongresową w Warszawie :lol:

A tak na poważnie, moglibyśmy spotkać się w fajnym miejscu ( do uzgodnienia) i poznać, oczywiście obecność adminów obowiązkowa :D

Co Wy na to ?
Kobra
k.zawodowy
k.zawodowy
 
Posty: 226
Rejestracja: 02 mar 2006, 20:13
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Postautor: BartK » 01 maja 2008, 20:09

Kobra pisze:Aby nadać uroczystości właściwą rangę mam propozycję, aby np. wynająć Salę Kongresową w Warszawie :lol:


Nie najlepszy pomysł.... podobno grozi zawaleniem.... chyba, że to jakiś podstępny plan :lol:
Awatar użytkownika
BartK
VIP
VIP
 
Posty: 1242
Rejestracja: 25 kwie 2005, 23:07
Lokalizacja: Szczecin-Centrum
Podziękował : 3 razy
Otrzymał podziękowań: 12 razy

Postautor: Kobra » 01 maja 2008, 20:58

Bartłomiej, oczywiście, że to ściema.... :D Chcesz się wykręcić od udziału :D
Kobra
k.zawodowy
k.zawodowy
 
Posty: 226
Rejestracja: 02 mar 2006, 20:13
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Postautor: kgb14 » 01 maja 2008, 22:34

Spotkac się można . ¯eby nikt nie miał za blisko proponuje środek gograficzny Polski . Miejscowość nazywa się ,,Piątek'' .
Niedaleko Zgierza .

Kobra . Dziękuje za rozszerzenie kategorii . Oczywiście ja nominowany być nie mogę :-) podobnie jak Ty i Jurek i Nabi :-)
,,Oponiarz''

,,One To-Day is Worth
Two To-Morrows''
Obrazek
Awatar użytkownika
kgb14
k.zawodowy
k.zawodowy
 
Posty: 2656
Rejestracja: 30 paź 2007, 23:23
Lokalizacja: Opole
Podziękował : 119 razy
Otrzymał podziękowań: 135 razy

Postautor: kesey » 08 maja 2008, 2:22

Można byłoby przyznawać jeszcze "Spiżowe maski" za najbardziej empatyczny post roku ... ale ponieważ wszyscy są nadzwyczaj skromni ... to i za kryteria się nie zabieram :D.

Oczywistym jest, że jako admin nominowany być absolutnie nie mogę, więc proszę nie brać mnie pod uwagę, podobnie jak i Bartłomieja :lol:.
Nigdy nie dyskutuj z idiotą- najpierw sprowadzi cię do swego poziomu, a następnie pokona doświadczeniem.
Awatar użytkownika
kesey
VIP
VIP
 
Posty: 1736
Rejestracja: 25 kwie 2005, 23:51
Lokalizacja: Częstochowa
Podziękował : 51 razy
Otrzymał podziękowań: 197 razy

Postautor: Sara » 13 maja 2008, 20:27

Kgb14 - "jestem wysokim,ale niestety łysym facetem, włosy mam raczej brązowe", -no to łysy , czy z włoskami raczej brąz ?
A błękit gdzie ?! Może chociaż oczęta w błękicie? Musisz tak mieszać? Nooo, co innego te kolorowe wyróżnienia. Spiż mi się podoba- będę głosować!
Sara
 
Posty: 72
Rejestracja: 25 lis 2007, 20:17
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postautor: kgb14 » 13 maja 2008, 20:30

Sara włoski jak nieco odrosna to sa takie brązowawe :wink:

a oczęta mam niebieskie :oops: :oops:
,,Oponiarz''

,,One To-Day is Worth
Two To-Morrows''
Obrazek
Awatar użytkownika
kgb14
k.zawodowy
k.zawodowy
 
Posty: 2656
Rejestracja: 30 paź 2007, 23:23
Lokalizacja: Opole
Podziękował : 119 razy
Otrzymał podziękowań: 135 razy

Postautor: Sara » 13 maja 2008, 20:37

Wiedziałam ! kolorowo pozdrawiam
Sara
 
Posty: 72
Rejestracja: 25 lis 2007, 20:17
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postautor: Kobra » 14 maja 2008, 17:40

Witam, szczgólnie Sarę, która wróciła po dłuższej nieobecności :lol:

Kgb 14, nieżle się na forum ,, lansujesz'' :wink:
Wysoki, z brązowymi włosami, a właściwie bez , plus niebieskie oczęta :wink:

Spiż mi się nie podoba i....... nie będę głosować !!!

Ale w innych kategoriach jak najbardziej :D

Co z przyznawaniem i wręczaniem nagród w poszczególnych kategoriach ?
Zainteresowanie dotychczas mizerne.......

Pozdrawiam cieplutko wszystkich forumowiczów :D
Kobra
k.zawodowy
k.zawodowy
 
Posty: 226
Rejestracja: 02 mar 2006, 20:13
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Postautor: Sara » 14 maja 2008, 21:41

Witam wszystkich b.b.b. ciepło , nooo... faktycznie wpadłam z tego przerywnika w przerwie tak bez 'dzień dobry', ale Kobra jak to ona; celnie i subtelnie przywołała mnie do porządku- Dzięki ! Mnie też " się gryzie" spiż z empatią, ale sprzeciwię się adminowi? A kolory lubię wszystkie; od błękitnej zieleni przez spiżową czerwień do czarnej głębi , i głosować będę na wszystkie! Zainteresowanie małe po: " to i za kryteria się nie biorę".
A właściwie po co nam kryteria? Przyznawajmy i wręczajmy kolory nie tylko w Piątkachk/Zgierza - zwiedzimy kraj przy okazji. Kgb14- "raczej brązowe i takie brązowawe " to przecież nic innego jak kasztanowe z odcieniem głębokiego rubinu, co z błękitem ocząt i dwoma rumieńcami ciemny róż- zwala z nóg. Przerywnikowo pozdrawiam
Sara
 
Posty: 72
Rejestracja: 25 lis 2007, 20:17
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postautor: kgb14 » 14 maja 2008, 22:26

jak tak by mnie opisano w portrecie pamięciowym , to moge robić co chcę :-D :-) :-D

Dobra to co może zrobimy tak , że jak ktoś będzie mial ochotę przyznać jakąś nagrodę , czy wyróznienie to po prostu po jakimś poście napisze , ze nagroda za to czy za tamto , grzecznie przeprosi za OT a Admin rozpatrzy propozycję .

Tylko z avatarami mały kłopot , bo jest ich nieco mało :-(
,,Oponiarz''

,,One To-Day is Worth
Two To-Morrows''
Obrazek
Awatar użytkownika
kgb14
k.zawodowy
k.zawodowy
 
Posty: 2656
Rejestracja: 30 paź 2007, 23:23
Lokalizacja: Opole
Podziękował : 119 razy
Otrzymał podziękowań: 135 razy

Postautor: Sara » 14 maja 2008, 23:13

a jak dodać śnieżną biel ząbków ( co widać) i przepastnie różowe podniebienie to.... oceany są Twoje! - co tam przy tym avatar ?! Czy mi się zdaje, czy dział nie ten?
Sara
 
Posty: 72
Rejestracja: 25 lis 2007, 20:17
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postautor: kesey » 15 maja 2008, 2:19

Brawo Saro :!: .

Mnie też " się gryzie" spiż z empatią

Identycznie jak mnie, ale jeśli ktoś będzie miał tyle samozaparcia, aby przebić się przez cały ten wątek, zrozumiałym stanie się dla niego jak powstało takie skądinąd egzotyczne powiązanie.

Kryteriów nie opracowuję, bo albo wszyscy podlegają nominacjom ... albo nikt a co i rusz widzę "beze mnie".

Może być i w tym dziale- w końcu to też "funkcjonowanie forum" choć w niespotykanym dotychczas wymiarze (a może gabarytach) :wink:

Pozdrawiam :D
Nigdy nie dyskutuj z idiotą- najpierw sprowadzi cię do swego poziomu, a następnie pokona doświadczeniem.
Awatar użytkownika
kesey
VIP
VIP
 
Posty: 1736
Rejestracja: 25 kwie 2005, 23:51
Lokalizacja: Częstochowa
Podziękował : 51 razy
Otrzymał podziękowań: 197 razy

PoprzedniaNastępna

Wróć do Funkcjonowanie forum

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości