Forum zamknięte

Sprawy związane z funkcjonowaniem strony i forum dyskusyjnego.

Moderatorzy: Ultima, BBG, Sasquatch

Postautor: Bosman » 25 wrz 2008, 18:16

Chciałbym w tym miejscu rekomendować do tajnej/wtajemniczonej "grupy" mojego kolegę Q (oczywiście jeśli chcesz się w niej znaleźć).

ps1. jako niewtajemniczony pozdrawiam wtajemniczonych. Coś mi chyba umknęło. ¯eby się w tym połapać, trzeba chyba wrzucić mózgownicę na wyższe obroty...

ps2. do Bartka i Keseya: czy możliwa jest zmiana nicka na imię (i nazwisko)

ps3. ja jestem za jawnością i przejrzystością, za tym, żeby było wiadomo, kto jest kim, co i po co; może klimaty by się poprawiły, a szanowanie (respektowanie) zasad przyjaznej komunikacji było czymś codziennym i oczywistym

Pozdrawiam. Sławek Kacicki starszy kurator II ZKSS do Wykonywania Orzeczeń w Sprawach Karnych SR w Elblągu.
Bosman
k.zawodowy
k.zawodowy
 
Posty: 743
Rejestracja: 15 gru 2006, 23:55
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Postautor: kesey » 26 wrz 2008, 1:42

Sławku- jest możliwe. Jeżeli taka będzie Twoja wola, mogę to uczynić jako admin. Przekaż mi tylko informację, w jaki sposób miałbym zmienić Twój nick (jego nowe brzmienie). Będę musiał także wykorzystać Twój adres e-mail, aby przesłać Ci hasło logowania, jakie wprowadzę dokonując zmian w Twoim profilu (później zmienisz je na dowolne, edutując swój profil, gdyż jest to możliwe z poziomu użytkownika).

Dziękuję za deklarację :D. Pozdrawiam.
Nigdy nie dyskutuj z idiotą- najpierw sprowadzi cię do swego poziomu, a następnie pokona doświadczeniem.
Awatar użytkownika
kesey
VIP
VIP
 
Posty: 1736
Rejestracja: 25 kwie 2005, 23:51
Lokalizacja: Częstochowa
Podziękował : 51 razy
Otrzymał podziękowań: 197 razy

Postautor: Bosman » 26 wrz 2008, 16:34

Jestem również za tym, żeby istniała część forum tylko dla kuratorów zawodowych, zamknięta dla reszty użytkowników.
Jak zweryfikować członków grupy, to już inna kwestia. Algorytm dostępu powinien być jasny i jawny dla wszystkich zainteresowanych.
SK
Bosman
k.zawodowy
k.zawodowy
 
Posty: 743
Rejestracja: 15 gru 2006, 23:55
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Postautor: kesey » 26 wrz 2008, 18:02

Dostęp jest jasny- osoby będące w tzw. "zamkniętej grupie" są połaczone jak łańcuszek: X zna realnie Y, ten z kolei w ten sam sposób Z. X zarekomendował Y, Y zarekomendował Z i choć X i Z mogą wzajemnie nie mieć pojęcia kim są- razem funkcjonują w tej samej grupie.
Podane przez Ciebie informacje Sławku pozwalają na to, ażebyś w niedługim czasie stał się użytkownikiem forum zamkniętego. Jeśli ktoś nie ma ochoty upubliczniać się znajdzie sposób, aby pozwolić się "zlustrować" :D.

Pozdrawiam serdecznie.
Nigdy nie dyskutuj z idiotą- najpierw sprowadzi cię do swego poziomu, a następnie pokona doświadczeniem.
Awatar użytkownika
kesey
VIP
VIP
 
Posty: 1736
Rejestracja: 25 kwie 2005, 23:51
Lokalizacja: Częstochowa
Podziękował : 51 razy
Otrzymał podziękowań: 197 razy

Postautor: Q » 27 wrz 2008, 9:13

[quote="Sławek Kacicki"]Chciałbym w tym miejscu rekomendować do tajnej/wtajemniczonej "grupy" mojego kolegę Q (oczywiście jeśli chcesz się w niej znaleźć).

Dzięki Sławku za rekomendację. Faktycznie trudno jest się w tym wszystkim połapać. Mniemam, że też nie wiedziałeś o istnieniu forum zamkniętęgo.

Drogi Administratorze. Niniejszym zgłaszam swój akces do uczestnictwa w funkcjonowaniu forum zamkniętego. Sebastian (III ZKSS w SR Elbląg)
Awatar użytkownika
Q
k.zawodowy
k.zawodowy
 
Posty: 196
Rejestracja: 05 lut 2006, 15:49
Lokalizacja: Warmia
Podziękował : 21 razy
Otrzymał podziękowań: 9 razy

Postautor: Ultima » 02 lut 2009, 21:34

Witajcie, jeśli wtajemniczona grupa jeszcze funkcjonuje, to ja też chętnie do niej się przyłączę. Skromnie przyznam, że znam koleżankę elfaf :D Mam nadzieję, że ona się tego nie wyprze :wink: ,pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Ultima
Admin
Admin
 
Posty: 1352
Rejestracja: 01 mar 2008, 20:58
Lokalizacja: UE
Podziękował : 754 razy
Otrzymał podziękowań: 488 razy

Postautor: kesey » 03 lut 2009, 0:48

Rzecz nie w tym, aby się nie wyparła, lecz w tym, aby Cię zarekomendowała. Istnieje również inna możliwość, przy czym odnośnie szczegółów można skontaktować się ze mną, lub Bartłomiejem na privie.
Nigdy nie dyskutuj z idiotą- najpierw sprowadzi cię do swego poziomu, a następnie pokona doświadczeniem.
Awatar użytkownika
kesey
VIP
VIP
 
Posty: 1736
Rejestracja: 25 kwie 2005, 23:51
Lokalizacja: Częstochowa
Podziękował : 51 razy
Otrzymał podziękowań: 197 razy

forum zamknięte

Postautor: elfaf » 04 lut 2009, 0:45

Pozdrawiam koleżankę Ultimę-kuratora rodzinnego. Fakt, jest to kurator zawodowy ,,z krwi i kości" :) kompetentny, rzeczowy, skrupulatny...

O ile moja skromna rekomendacja jest niezbędna to proszę bardzo :)

Przepraszam Elfaf, iż zmodyfikowałem Twój post, lecz wyszedłem z założenia, iż jeśli Ultima będzie miała ochotę na ujawnienie danych, pozwalających na jej identyfikację- uczyni to sama. kesey
,,Nec me pudet fateri nescire, quod nesciam" Cyceron
elfaf
k.zawodowy
k.zawodowy
 
Posty: 67
Rejestracja: 11 kwie 2007, 14:15
Podziękował : 9 razy
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Postautor: Ultima » 04 lut 2009, 8:51

:oops: Dzięki, pozdrawiam dorosłą koleżankę :D
Awatar użytkownika
Ultima
Admin
Admin
 
Posty: 1352
Rejestracja: 01 mar 2008, 20:58
Lokalizacja: UE
Podziękował : 754 razy
Otrzymał podziękowań: 488 razy

PROSZÊ O POMOC!

Postautor: Orange » 23 lis 2009, 22:47

Witam serdecznie wszystkich! Prosze o pomoc w następującej kwestii - co i jak mam zrobić, by móc uczestniczyć w zamkniętych forach (dyskusji?). Cztałam regulamin, FAQ i... nic nie rozumię (ale wstydziór :oops: ). Zdaję sobie sprawę, że ja i technika to, bynajmniej, nie jedność i że najlepiej dogaduję się z moim robotem kuchennym, no ale... pora to zmienić i stać się cząstką cyberprzestrzeni. Proszę o informację ale po ludzku! Dzięki serdeczne :D
Awatar użytkownika
Orange
k.zawodowy
k.zawodowy
 
Posty: 1210
Rejestracja: 26 paź 2009, 22:52
Podziękował : 62 razy
Otrzymał podziękowań: 45 razy

Postautor: kgb14 » 23 lis 2009, 23:00

Orange - żeby stać się uczestnikiem forum zamkniętego trzeba
1. być kuratorem zawodowym .
2. podać swoje dane adminowi lub modowi - oni to potwierdzą poprzez telefon do Ciebie do biura .
3. znać kogoś ,,zweryfikowanego'' kto potwierdzi to że jesteś kuratorem zawodowym .
4. umówić się na kawę z Bartłomiejem lub keseyem :mrgreen:
,,Oponiarz''

,,One To-Day is Worth
Two To-Morrows''
Obrazek
Awatar użytkownika
kgb14
k.zawodowy
k.zawodowy
 
Posty: 2656
Rejestracja: 30 paź 2007, 23:23
Lokalizacja: Opole
Podziękował : 119 razy
Otrzymał podziękowań: 135 razy

Postautor: Orange » 23 lis 2009, 23:08

Punkty 1, 2 - jak najbardziej! 4-kę pewnie przetrawię.. dosłownie i w przenośni :lol: Ale na litość Boską jak mam wpaść na to kto jest "zweryfikowany"? Mam pytać o to w pracy - "Koleżanko/kolego! jestes na forum kuratorów? A jesteś zweryfikowany?" Przecież pomyślą, że z choinki się urwałam! Nie ma innego sposobu? Mogę przecie zeskanować AKT MIANOWANIA i wysłać, albo przynieść na tą kawkę! Prościej będzie!
Awatar użytkownika
Orange
k.zawodowy
k.zawodowy
 
Posty: 1210
Rejestracja: 26 paź 2009, 22:52
Podziękował : 62 razy
Otrzymał podziękowań: 45 razy

Postautor: BartK » 24 lis 2009, 0:06

Sprawa wygląda mniej więcej tak jak napisał kgb14, który trochę ubarwił temat :) Podaj mi na pw numer telefonu do pracy wraz danymi osobowymi i dniami dyżurów. Sprawdzę czy to jest numer sądu i zadzwonię. Natomiast jeśli chodzi o kawę to masz do wyboru Częstochowę lub Szczecin :D
Awatar użytkownika
BartK
VIP
VIP
 
Posty: 1242
Rejestracja: 25 kwie 2005, 23:07
Lokalizacja: Szczecin-Centrum
Podziękował : 3 razy
Otrzymał podziękowań: 12 razy

Re: Forum zamknięte

Postautor: morphine » 09 paź 2014, 13:21

Proponuję wprowadzić pewne obostrzenia dotyczące dostępu do Forum Zamkniętego. Ostatnimi czasy zdecydowana większość nowych tylko bierze, a nic nie daje od siebie. Niektórzy nawet się nie przywitają, nie przedstawią. Proponuję, aby dostęp do FZ było po napisaniu kilku postów np: 3

Wiem wiem kiedyś byłem przeciwny , ale zmieniłem zdanie:)
morphine
UpLinker
UpLinker
 
Posty: 2072
Rejestracja: 11 lut 2008, 18:32
Podziękował : 345 razy
Otrzymał podziękowań: 205 razy

Re: Forum zamknięte

Postautor: Deck » 09 paź 2014, 14:59

morphine pisze:Proponuję wprowadzić pewne obostrzenia dotyczące dostępu do Forum Zamkniętego. Ostatnimi czasy zdecydowana większość nowych tylko bierze, a nic nie daje od siebie. Niektórzy nawet się nie przywitają, nie przedstawią. Proponuję, aby dostęp do FZ było po napisaniu kilku postów np: 3

Wiem wiem kiedyś byłem przeciwny , ale zmieniłem zdanie:)

Hej Morphine.
Byłem i jestem za (przewinęło się w jakimś prehistorycznym wątku).
Ale to nie zwiększy aktywności użytkowników. Trzeba szukać innych rozwiązań. Lub przyjąć do wiadomości i robić swoje.
To, że są dawcy i biorcy to prawo natury. Osobiście staram się być pośrodku i niepochopnie.
To, że nowi na FZ się nie przedstawiają to przegięcie. B-)
A jak mawiał pan Lutek, pracownik budowlany:
tak to już jest
Deck
k.zawodowy
k.zawodowy
 
Posty: 908
Rejestracja: 15 mar 2012, 16:26
Podziękował : 190 razy
Otrzymał podziękowań: 73 razy

PoprzedniaNastępna

Wróć do Funkcjonowanie forum

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości