różnice w czasie

Sprawy związane z funkcjonowaniem strony i forum dyskusyjnego.

Moderatorzy: Ultima, BBG, Sasquatch

różnice w czasie

Postautor: magdasia » 29 kwie 2012, 11:23

Bo jak ja napiszę posta, to na forum wyświetla się godzina napisania wcześniejsza o godzinę niż faktyczny czas napisania posta. Np. ja piszę o 11.00 a na forum się pokazuje, że niby napisałam o 10.00. To ma tak być, czy tylko ja tak mam? Jak to zrobić, żeby się zgadzało?
Tak wiem są ważniejsze problemy, ale jakoś mnie to zastanawia .....
magdasia
k.zawodowy
k.zawodowy
 
Posty: 300
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:02
Podziękował : 85 razy
Otrzymał podziękowań: 57 razy

Postautor: tulipanna555 » 29 kwie 2012, 13:54

Ja mam to samo. A rano jak patrzę na forum to wyświetla mi, że nowe posty są wysłane "dzisiaj o godzinie np. 22:30" a są to posty z dnia poprzedniego. Też nie wiem o co kaman
Nie ma bardziej stronniczego świadka i okrutniejszego oskarżyciela niż sumienie dręczące każdego z nas - Polipiusz
tulipanna555
k.zawodowy
k.zawodowy
 
Posty: 338
Rejestracja: 23 lip 2011, 8:45
Podziękował : 4 razy
Otrzymał podziękowań: 4 razy

Postautor: Aurelius » 29 kwie 2012, 21:44

Należy w swoim profilu zmienić strefę czasową, albowiem automatyczne ustawienie, to: Casablanca, Dublin, Edynburg itd.
Należy zatem zmienić to ustawienie na strefę czasową: Berlin, Bruksela, Kopenhaga, Madryt itd., a następnie zapisać zmiany.

Powinno pomóc...
Nasze życie publiczne i społeczne będzie przecież takie jakim go uczynimy. Nikt nie zrobi tego za nas, ale i nikt nie powinien tego robić bez nas. (...) Tylko oportuniści i ludzie leniwi sądzą, że jest inaczej, wizjonerzy i liderzy z prawdziwego zdarzenia stawiają sobie zadania i z uporem godnym słusznej sprawy dążą do ich zrealizowania.
prof. Zbigniew Lasocik

______________
Obrazek
Awatar użytkownika
Aurelius
VIP
VIP
 
Posty: 2836
Rejestracja: 17 sty 2006, 0:09
Lokalizacja: Katowice
Podziękował : 231 razy
Otrzymał podziękowań: 277 razy

Postautor: tulipanna555 » 30 kwie 2012, 6:16

Dzięki Aureliusie :) Zrobione, zoobaczymy czy pomoże :D
Nie ma bardziej stronniczego świadka i okrutniejszego oskarżyciela niż sumienie dręczące każdego z nas - Polipiusz
tulipanna555
k.zawodowy
k.zawodowy
 
Posty: 338
Rejestracja: 23 lip 2011, 8:45
Podziękował : 4 razy
Otrzymał podziękowań: 4 razy

Postautor: magdasia » 01 maja 2012, 17:43

Dzięki i ode mnie. U mnie też się polepszyło, nie cierpię już na różnice czasowe :)
magdasia
k.zawodowy
k.zawodowy
 
Posty: 300
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:02
Podziękował : 85 razy
Otrzymał podziękowań: 57 razy

Postautor: constantine » 29 paź 2012, 23:34

Mam dziwne wrażenie, że w niektórych wątkach zmiana czasu na zimowy nie nastąpiła...
Pióro może być okrutniejsze od miecza!
Pomysły MS zbliżają nas do Kosmosu...
Awatar użytkownika
constantine
k.zawodowy
k.zawodowy
 
Posty: 1446
Rejestracja: 06 mar 2009, 12:13
Podziękował : 10 razy
Otrzymał podziękowań: 46 razy

Postautor: Aurelius » 29 paź 2012, 23:39

Już powinno być OK ;)
Nasze życie publiczne i społeczne będzie przecież takie jakim go uczynimy. Nikt nie zrobi tego za nas, ale i nikt nie powinien tego robić bez nas. (...) Tylko oportuniści i ludzie leniwi sądzą, że jest inaczej, wizjonerzy i liderzy z prawdziwego zdarzenia stawiają sobie zadania i z uporem godnym słusznej sprawy dążą do ich zrealizowania.
prof. Zbigniew Lasocik

______________
Obrazek
Awatar użytkownika
Aurelius
VIP
VIP
 
Posty: 2836
Rejestracja: 17 sty 2006, 0:09
Lokalizacja: Katowice
Podziękował : 231 razy
Otrzymał podziękowań: 277 razy


Wróć do Funkcjonowanie forum

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości