Co to jest forum zamknięte ?

Sprawy związane z funkcjonowaniem strony i forum dyskusyjnego.

Moderatorzy: Ultima, BBG, Sasquatch

Co to jest forum zamknięte ?

Postautor: dzielzan01 » 24 sty 2013, 20:05

Jestem kuratorem z wieloletnim stażem i wielce zaintrygownym tajną zakładką, spreparowaną przez moderatorów, niczym tajemnica
brygadzistów z PRL-owskich PGR-rów.
dzielzan01
zbanowany
 
Posty: 27
Rejestracja: 31 paź 2012, 20:46
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postautor: kgb14 » 24 sty 2013, 20:11

dzielzan01 jeśli jest tak jak piszesz. Podaj swoje namiary dla moderatora lub administratora. Oni do Ciebie zadzwonią do pracy , potwierdzą, ze jesteś kuratorem zawodowym i będziesz miał dostęp do ,,wiedzy tajemnej'' :mrgreen:
,,Oponiarz''

,,One To-Day is Worth
Two To-Morrows''
Obrazek
Awatar użytkownika
kgb14
k.zawodowy
k.zawodowy
 
Posty: 2656
Rejestracja: 30 paź 2007, 23:23
Lokalizacja: Opole
Podziękował : 119 razy
Otrzymał podziękowań: 135 razy

Postautor: BartK » 24 sty 2013, 20:14

Forum dla zweryfikowanych kuratorów zawodowych. Proces weryfikacji prowadzi Admin oraz Mod. Możesz zostać także polecony przez innego użytkownika forum zamkniętego.
Awatar użytkownika
BartK
VIP
VIP
 
Posty: 1242
Rejestracja: 25 kwie 2005, 23:07
Lokalizacja: Szczecin-Centrum
Podziękował : 3 razy
Otrzymał podziękowań: 12 razy

Postautor: dzielzan01 » 24 sty 2013, 20:27

kgb14 chyba nie do końca mnie zrozumiałeś, "wiedzę tajemną" zawodu kuratora przyswajam od 20 lat , nie pojmuję natomiast sensu tworzenia na oficjalnych forach "tajemnych kręgów", "... zadzwonią do pracy czy przyjdą" - cóż to za pytanie, ty z przekonania jesteś komunista, czy pełnisz funkcję administratora?
dzielzan01
zbanowany
 
Posty: 27
Rejestracja: 31 paź 2012, 20:46
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postautor: kgb14 » 24 sty 2013, 20:55

Cóz może niech ktoś inny bardziej odpowie na pytanie. Ja tylko napisze, że nie jestem administratorem.
,,Oponiarz''

,,One To-Day is Worth
Two To-Morrows''
Obrazek
Awatar użytkownika
kgb14
k.zawodowy
k.zawodowy
 
Posty: 2656
Rejestracja: 30 paź 2007, 23:23
Lokalizacja: Opole
Podziękował : 119 razy
Otrzymał podziękowań: 135 razy

Postautor: Angel with silver wings » 24 sty 2013, 21:02

Chciałam tylko zauważyć, że telefoniczne potwierdzanie czy kurator pracuje w okreslonym sądzie sensu większego ( według mnie ) nie ma. Wszystko to można znaleźć na stronie internetowej sądu, łącznie z dniami dyżurów i numerami telefonów.
Każdy więc może podać się za kuratora zawodowego X z Sądu rejonowego w Y.
Angel with silver wings
 
Posty: 15
Rejestracja: 16 lut 2012, 20:44
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 2 razy

Postautor: jarosj » 24 sty 2013, 21:34

Dzielzan to, że ty czegoś nie widzisz, to dla funkcjonowania tego forum nie ma większego znaczenia. FZ jest po to, bo chce tego admin i wielu kuratorów korzystających z tego forum. Jak ci się nie podoba, to nikt nikogo nie zmusza. Pisz na forum otwartym i problem z głowy. A rozpoczynanie wizyty na forum poprzez wymyślanie kuratorom od komunistów jest takie do d... I to jest moja opinia, która wcale ci się może nie widzieć. Mam to w ....
Angel - jakoś tak weryfikacja działa i jakoś nie przypominam sobie, żeby zdarzył się przypadek, żeby na FZ pisała osoba która kuratorem nie jest. Niestety nie możesz o tym wiedzieć, bo cię tam nie ma. Zweryfikuj się, zacznij zaglądać na FZ, znajdź przypadek źle zweryfikowanego kuratora, to może admin przemyśli metodę weryfikacji. Na razie ja osobiście widzę, że działa.
Awatar użytkownika
jarosj
k.zawodowy
k.zawodowy
 
Posty: 2588
Rejestracja: 02 gru 2005, 21:05
Podziękował : 81 razy
Otrzymał podziękowań: 39 razy

Postautor: dzielzan01 » 24 sty 2013, 21:52

Do jarosj - tak samo kolego jak kompletnie niczego nie wnosi twój wpis, wyjaśniłem aż nadto przecyzyjnie z czego wywiodłem moje wątpliwości dotyczące ograniczeń na forum.
Skróty myślowe nie są wymyślaniem a po twoim mentorskim tonie wnoszę, iż mam przyjemność z delegatem vel "wujek dobra rada"
Ps. a teraz zarejestruj się jako kbp14 i dawaj
dzielzan01
zbanowany
 
Posty: 27
Rejestracja: 31 paź 2012, 20:46
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postautor: Angel with silver wings » 24 sty 2013, 21:54

Jak działa to super!
Jarosj, daj spokój, jesli się zweryfikuję ( co być może niebawem nastąpi), to na pewno nie po to, aby tropić fałszywych kuratorów.
Angel with silver wings
 
Posty: 15
Rejestracja: 16 lut 2012, 20:44
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 2 razy

Postautor: jarosj » 24 sty 2013, 22:01

Dzielzan, ja to nie kgb. On by ci nie napisał, tego co ja, bo on jest uprzejmy. A ja nie.
Jak dla ciebie, ani delegat, ani wujek. Nic ci nie radzę, poza tym, żebyś nie wymyślał tutaj, w swoich pierwszych postach, osobom, które tu aktywnie uczestniczą w forum, od komunistów. Twoje opinie co do reszty mam gdzieś, jak ci napisałem.
A jedna rada, jeszcze wujka nie czyni. I tyle. Temat z tobą uważam za zakończony.
Angel - zaprszam, już witam i czekam na dyskusje na FZ. Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
jarosj
k.zawodowy
k.zawodowy
 
Posty: 2588
Rejestracja: 02 gru 2005, 21:05
Podziękował : 81 razy
Otrzymał podziękowań: 39 razy

Postautor: dzielzan01 » 24 sty 2013, 22:18

jarosji słusznie zauważyłeś - dla mnie ani delegat, ani wujek (chyba raczej nikt) a swoje wymóżdżone rady zostaw jeśli go masz dla kanarka /hukniesz się zmityguje/.
dzielzan01
zbanowany
 
Posty: 27
Rejestracja: 31 paź 2012, 20:46
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postautor: constantine » 24 sty 2013, 22:35

Ta dyskusja zmierza donikąd. Nie przekona się już przekonanych.
Proponuje, żeby admin zakończył ten temat.
Pióro może być okrutniejsze od miecza!
Pomysły MS zbliżają nas do Kosmosu...
Awatar użytkownika
constantine
k.zawodowy
k.zawodowy
 
Posty: 1446
Rejestracja: 06 mar 2009, 12:13
Podziękował : 10 razy
Otrzymał podziękowań: 46 razy

Postautor: jarosj » 24 sty 2013, 22:46

A niech sobie będzie. Co to jest forum zamknięte? To jest forum zamknięte. Może to się komuś przyda.
Awatar użytkownika
jarosj
k.zawodowy
k.zawodowy
 
Posty: 2588
Rejestracja: 02 gru 2005, 21:05
Podziękował : 81 razy
Otrzymał podziękowań: 39 razy

Postautor: Aurelius » 24 sty 2013, 22:55

Witam Dzielzan01 na tut. Forum i zarazem zapytuję, co Cię tutaj na to forum sprowadziło, i co spowodowało, że postanowiłeś założyć ten wątek i napisać te kilka słów na "Dzień Dobry"? Czyżby zaintrygowała Cię tylko ta "tajna i spreparowana zakładka"?

Otóż na większości for branżowych (ale nie tylko) funkcjonują tzw. fora (subfora) wewnętrzne, zamknięte, z ograniczonym dostępem itd. itp. Nic w tym dziwnego i niestosownego. Jeśli chodzi o tut. forum, to mamy 2 subfora z ograniczonym dostępem, tj. owe Forum Zamknięte i Informacje KRK. Dostęp do nich mogą uzyskać tylko kuratorzy zawodowi i dla nikogo kto nim jest nie ma tutaj ograniczenia. Forum to pozwala na poruszanie tematów, problemów w swoim zawodowym gronie. Bez udziału osób spoza zawodu, mp. podopiecznych. Pozwala na przekazywanie informacji itd., których udostępnienie osobom spoza branży byłoby nie wskazane w danej chwili, czy w ogóle. Tak więc, naprawdę nie wiem, co Cię tak oburza w tym, że funkcjonuje takie forum z ograniczonym dostępem. Chcesz do niego uzyskać dostęp - nie ma sprawy. Nie chcesz - nie ma sprawy. Po co te komentarze, szukanie dziury w całym i prowokowanie?

Bardzo proszę również, abyś w swoich wypowiedziach nie obrażał innych użytkowników forum (albowiem nikt tutaj Ciebie nie obraża i moja w tym również rola, aby do takich sytuacji nie dochodziło) i szanował ich odmienne zdanie, opinie. Nie musimy się zgadzać, a możemy się ładnie różnić. Ze swojej strony daję Ci gwarancje, że Twoje zdanie, opinia będzie również uszanowana. Nie prowokuj, nie szukaj zwady, bo nikt tutaj nie szuka we własnym gronie wrogów. Tak więc witam Cię jeszcze raz na tut, forum i zapraszam do korzystania z niego oraz dzielenia się uwagami, co do jego funkcjonowania - jeśli takie masz - a nie krytkowania dla samego krytykowania.
Temat dodatkowo przenoszę do działu - Funkcjonowanie forum.

Angel with silver wings pisze:Chciałam tylko zauważyć, że telefoniczne potwierdzanie czy kurator pracuje w okreslonym sądzie sensu większego ( według mnie ) nie ma. Wszystko to można znaleźć na stronie internetowej sądu, łącznie z dniami dyżurów i numerami telefonów.
Każdy więc może podać się za kuratora zawodowego X z Sądu rejonowego w Y.

Angel i po to jest właśnie weryfikacja, aby to o czym piszesz wykluczyć. Jeśli np. użytkownik X zgłasza nam, że nazywa się Jan Kowalski i pracuje w SR w Y oraz że chce uzyskać dostęp do FZ, to po to jest telefon do niego (na biurko), aby sprawdzić, czy faktycznie ten Jan Kowalski to ten użytkownik X, który napisał, że chce otrzymać dostęp do FZ.
Nasze życie publiczne i społeczne będzie przecież takie jakim go uczynimy. Nikt nie zrobi tego za nas, ale i nikt nie powinien tego robić bez nas. (...) Tylko oportuniści i ludzie leniwi sądzą, że jest inaczej, wizjonerzy i liderzy z prawdziwego zdarzenia stawiają sobie zadania i z uporem godnym słusznej sprawy dążą do ich zrealizowania.
prof. Zbigniew Lasocik

______________
Obrazek
Awatar użytkownika
Aurelius
VIP
VIP
 
Posty: 2836
Rejestracja: 17 sty 2006, 0:09
Lokalizacja: Katowice
Podziękował : 231 razy
Otrzymał podziękowań: 277 razy

Postautor: BartK » 25 sty 2013, 0:30

Aurelius pisze:Angel i po to jest właśnie weryfikacja, aby to o czym piszesz wykluczyć. Jeśli np. użytkownik X zgłasza nam, że nazywa się Jan Kowalski i pracuje w SR w Y oraz że chce uzyskać dostęp do FZ, to po to jest telefon do niego (na biurko), aby sprawdzić, czy faktycznie ten Jan Kowalski to ten użytkownik X, który napisał, że chce otrzymać dostęp do FZ.


Dodam tylko, że numery telefonów są publicznie dostępne na stronach z domeną sr.gov.pl, która jest zastrzeżona, więc ciężko tutaj o podstęp.
Awatar użytkownika
BartK
VIP
VIP
 
Posty: 1242
Rejestracja: 25 kwie 2005, 23:07
Lokalizacja: Szczecin-Centrum
Podziękował : 3 razy
Otrzymał podziękowań: 12 razy


Wróć do Funkcjonowanie forum

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość