Poszukuję wśród kuratorów motocyklistów

"Ogólnie jak mnie coś wzruszy" czyli nie samą pracą kurator żyje. Forum ogólne. Zaproponuj film, książkę, gatunek muzyki, podziel się swoimi zainteresowaniami, spostrzeżeniami ...

Moderatorzy: Ultima, BBG, Sasquatch

Poszukuję wśród kuratorów motocyklistów

Postautor: tommy969 » 15 sty 2009, 12:49

Witam wszystkich :D Od jakiegoś czasu chodzi mi po głowie stworzenie klubu kuratorów motocyklistów. Inne grupy zawodowe mają już swoje kluby, np lekarze są zrzeszeni w klubie "doctor riders", strażacy mają również swój klub(nie pamiętam jak się nazywa), może również my moglibyśmy stworzyć własny klub co stałoby się zaczątkiem do wspólnych wojaży z przysłowiowym wiatrem we włosach :). Wszystkich zmotoryzowanych dwukołowców zarażonych tą pasją proszę o kontakt przez e-mail i zapraszam do dyskusji na forum. Do wiosny mamy jeszcze trochę czasu więc może uda się skrzyknąć jakąś grupę i nawiązać kontakty.
Jeszce raz pozdrawiam i czekam na odpowiedź - tommy969 :)
Lepiej z mądrym zgubić, niż z głupim znaleźć
Awatar użytkownika
tommy969
 
Posty: 5
Rejestracja: 07 sty 2009, 10:44
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postautor: tomek » 16 sty 2009, 22:21

Witam! Ja chętnie ale jako pasażer :D Dobra rzecz taki klub. A idąc tym tropem i po przejrzeniu po dłuższej nieobecności naszego forum, może założyć Kluby Optymistów Wśród Kuratorów??? :):) Pozdrawiam
tomek
k.zawodowy
k.zawodowy
 
Posty: 203
Rejestracja: 19 lut 2006, 21:27
Lokalizacja: Radom
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Postautor: Kobra » 16 sty 2009, 22:29

Jestem za :lol: bardzo lubię jazdę jazdę motocyklem- jako pasażer,
a za klubem optymistów jestem szczególnie za :D :D
Pozdrawiam
Kobra
k.zawodowy
k.zawodowy
 
Posty: 226
Rejestracja: 02 mar 2006, 20:13
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Postautor: agawe » 17 sty 2009, 16:57

Oho... Na razie więcej chętnych jest "na tyły", nikt sie nie rwie na stawowisko kierownicze... :wink:
Ja też niestety tylko jako balast... ale bardzo chętnie, bo wezwanie Tommy969 jest bardzo zachęcające... "wiatr we włosach"... Tylko musiałabym opuścić troche wizyt u fryzjera, bo na razie wiatr nie miałby w czym pohulać...
Przypomniało mi to sytuację, kiedy rozprawialiśmy w pracy o możliwości zorganizowania rajdu rowerowego - okazało sie wówczas, że jest więcej chętnych do przewozu samochodem bagażu (namioty itp), niż do pedałowania....
:wink: Pozdrawiam.
agawe
k.zawodowy
k.zawodowy
 
Posty: 208
Rejestracja: 20 lis 2008, 23:21
Lokalizacja: Polska
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postautor: tomek » 18 sty 2009, 22:01

Więcej chętnych na pasażera, bo w pracy kurator musi cały czas prowadzić :):) To niech po sobie chociaż podryfuje beztrosko :) Pozdrawiam motocyklistów i optymistów
tomek
k.zawodowy
k.zawodowy
 
Posty: 203
Rejestracja: 19 lut 2006, 21:27
Lokalizacja: Radom
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Postautor: tommy969 » 19 sty 2009, 23:42

Jeśli chodzi o "plecaczek" to mam już pasażerkę - żonę, na tzw tyły również chętny jest mój starszy syn. Tym samym pasażerów ci u mnie dostatek. :) :)
Lepiej z mądrym zgubić, niż z głupim znaleźć
Awatar użytkownika
tommy969
 
Posty: 5
Rejestracja: 07 sty 2009, 10:44
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postautor: Held » 30 kwie 2009, 22:08

---------- 15:30 14.02.2009 ----------

Jak najbardziej, mnie się pomysł podoba, nie ma to jak kurator ganiający po mieście za swoimi nadzorowanymi na moto.

---------- 22:08 30.04.2009 ----------

no to się nas nazbierało ; )
Held
 
Posty: 1
Rejestracja: 14 lut 2009, 13:33
Lokalizacja: ?ląsk
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postautor: Nomad » 23 lis 2012, 23:52

Odgrzewam kotleta.
Coś się ruszyło w temacie??? Pomysł Tommy'go969 świetny. Sam pomykam motągiem także w pracy :-) Moja maszyna to klasyczny boxer BMW Pod klubem motocyklowym kuratorów podpisuję się z radością
"Dziadek przeżył ruska ja przeżyję Tuska" - zapożyczony ale podpisuję się rękami i nogami
Nomad
k.zawodowy
k.zawodowy
 
Posty: 9
Rejestracja: 21 lis 2012, 20:05
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz


Wróć do Film, książka, muzyka, zainteresowania ....

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości