Londyn 2012

"Ogólnie jak mnie coś wzruszy" czyli nie samą pracą kurator żyje. Forum ogólne. Zaproponuj film, książkę, gatunek muzyki, podziel się swoimi zainteresowaniami, spostrzeżeniami ...

Moderatorzy: Ultima, BBG, Sasquatch

Postautor: Deck » 06 sie 2012, 12:48

Polscy siatkarze w meczu z Australią zagrali nierówno, słabo i bez przekonania. Przegrali 1:3. Nie jest dobrze.
Deck
k.zawodowy
k.zawodowy
 
Posty: 908
Rejestracja: 15 mar 2012, 16:26
Podziękował : 190 razy
Otrzymał podziękowań: 73 razy

Postautor: raskolnikow » 06 sie 2012, 13:05

No cóż, nic się przecież nie stało :) .
raskolnikow
 

Postautor: Wojti » 06 sie 2012, 22:20

Mamy kolejne medale! Tym razem brązowe. Ale to, co zrobił Dołęga w ciężarach powinno zostać ukarane powrotem na pieszo do domu ... przez tunel pod kanałem.
Carpe diem
Wojti
 
Posty: 154
Rejestracja: 09 kwie 2011, 14:32
Podziękował : 13 razy
Otrzymał podziękowań: 52 razy

Postautor: raskolnikow » 06 sie 2012, 23:15

Wojti pisze:Mamy kolejne medale! Tym razem brązowe. Ale to, co zrobił Dołęga w ciężarach powinno zostać ukarane powrotem na pieszo do domu ... przez tunel pod kanałem.

Co takiego zrobił ?
raskolnikow
 

Postautor: Wojti » 07 sie 2012, 13:47

Spalił trzy podejścia w rwaniu i odpadł, a byl głównym faworytem do złotego medalu.
Carpe diem
Wojti
 
Posty: 154
Rejestracja: 09 kwie 2011, 14:32
Podziękował : 13 razy
Otrzymał podziękowań: 52 razy

Postautor: Kate » 07 sie 2012, 14:11

Raskolnikow, tu mas troche więcej informacji nt. wystepu Dołęgi:
http://londyn.wp.pl/title,Dolega-nie-na ... &_ticrsn=3

Mnie natomiast bardzo zawiodła Anna Rogowska. Tyle było gadania o nadziejach medalowych, a w rezultacie spaliła wszystkie podejścia do skoku. Szkoda. Za to nasz gladiator stoczyl wczoraj piękną walkę o brązowy medal. I te łzy szczęścia na podium... Warto było oglądać;)
Awatar użytkownika
Kate
 
Posty: 89
Rejestracja: 28 wrz 2006, 17:24
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postautor: vedder » 08 sie 2012, 22:20

Z tej strony maruder sportowy, czy jeszcze ktoś wierzy, że Polacy zdobędą minimum 10 medali, bo jak na razie faworyci którzy byli przed rozpoczęciem odpadają z hukiem...
Serce mnie się krajało oglądając dzisiejszą masakrę, której sprawcami byli Rosjanie i w dodatku ten wkurzający komentator Dębowski - bez komentarza, bo złamałbym punkt 9 Regulaminu Forum...
I DON'T TRUST NOBODY especially when they say somethin' good – Eddie Vedder
vedder
k.zawodowy
k.zawodowy
 
Posty: 596
Rejestracja: 20 mar 2012, 20:51
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 5 razy

Postautor: Deck » 08 sie 2012, 22:26

vedder pisze:(...) Serce mnie się krajało oglądając dzisiejszą masakrę, której sprawcami byli Rosjanie (...)
Obejrzałem końcówkę meczu (z powodu dyżuru czytanego z moją córką) - totalny zawód. Nie mam na myśli oczekiwań, które rozbudziła wygrana Ligi ¦wiatowej, chodzi bardziej o "chimerycznie nierówną" grę.
Deck
k.zawodowy
k.zawodowy
 
Posty: 908
Rejestracja: 15 mar 2012, 16:26
Podziękował : 190 razy
Otrzymał podziękowań: 73 razy

Postautor: raskolnikow » 08 sie 2012, 22:34

---------- 22:30 08.08.2012 ----------

No cóż olimpiada jest co cztery lata a komercyjna liga swiatowa co rok. Wydaje mi się, że tak jak piłkarze, tak i siatkarze byli zbyt mocno obciążeni treningami. Ale co do siatkarzy mogę się mylić. szkoda, bo była szansa ale cóż będzie na co ponarzekać. I mądre głowy w telewizorni będą miały zajęcie.
Co do dalszych szans na medale... owszem, wierzę. Nawet w 11. szkoda mi naszych zapaśniczek, Matkowska walczyła jak lwica, tak niewiele zabrakło. Zapasy to piękny sport, szkoda, że wprowadzono nowe przepisy. los to los...

---------- 22:34 ----------

Inni finaliści ligi światowej też polegli w słabym stylu do zera.
raskolnikow
 

Postautor: Wojti » 08 sie 2012, 22:34

KOMPROMITACJA, choć przegrać z Rosją to nie wstyd, ale z Australią ... I ten mój ulubiony komentarz - to tylko sport ...
Carpe diem
Wojti
 
Posty: 154
Rejestracja: 09 kwie 2011, 14:32
Podziękował : 13 razy
Otrzymał podziękowań: 52 razy

Postautor: lucinda » 08 sie 2012, 22:35

vedder pisze:Z tej strony maruder sportowy, czy jeszcze ktoś wierzy, że Polacy zdobędą minimum 10 medali...

Zaklinam i zaklinam, ale czary jakoś nie działają... :wink:
Jak ze związków sportowych odejdą "leśne dziadki", to może co sie zmieni...
Awatar użytkownika
lucinda
k.zawodowy
k.zawodowy
 
Posty: 1686
Rejestracja: 06 wrz 2009, 16:04
Podziękował : 416 razy
Otrzymał podziękowań: 163 razy

Postautor: kuffs » 08 sie 2012, 22:57

Raskolnikow żartujesz z tym obciążeniem treningami polskich piłkarzy???? :D. Toż to oni tylko 30 meczów w lidze grają a po 80 minucie skurcze w łydkach łapią. A w lidzie hiszpańskiej, angielskiej po 60 meczów grają i biegają aż miło. Przykre to jest. Co do leśnych dziadków macie racje. Tylko, że oni chyba nigdy nie odejdą.
kuffs
 
Posty: 257
Rejestracja: 06 paź 2010, 13:03
Lokalizacja: mazowieckie
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postautor: raskolnikow » 08 sie 2012, 23:23

kuffs pisze:Raskolnikow żartujesz z tym obciążeniem treningami polskich piłkarzy???? :D. Toż to oni tylko 30 meczów w lidze grają a po 80 minucie skurcze w łydkach łapią. A w lidzie hiszpańskiej, angielskiej po 60 meczów grają i biegają aż miło. Przykre to jest. Co do leśnych dziadków macie racje. Tylko, że oni chyba nigdy nie odejdą.

Ciekawe ilu z polskiej ligi grało w wyjściowym składzie na Euro ? Poza tym chodziło mi o okres przygotowawczy gdy najlepsi polscy piłkarze, gwiazdy lig zagranicznych prosili by odpuścić częstotliwość treningów. Dyzma wiedział swoje i wyszło jak wyszło.
raskolnikow
 

Postautor: vedder » 09 sie 2012, 21:38

A ja jestem ciekaw czy Ryży i Gajowy przyjmą naszych siatkarzy po powrocie do Polski do swoich kancelarii i zjedzą z nimi śniadanie lub inny posiłek :mrgreen:
vedder
k.zawodowy
k.zawodowy
 
Posty: 596
Rejestracja: 20 mar 2012, 20:51
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 5 razy

Postautor: Deck » 09 sie 2012, 21:45

vedder pisze:A ja jestem ciekaw czy Ryży i Gajowy przyjmą naszych siatkarzy po powrocie do Polski do swoich kancelarii i zjedzą z nimi śniadanie lub inny posiłek :mrgreen:
Raczej nie przyjmą... bo z jakiej okazji.
Co do siatkarzy, gdyby jak to się mówi "gryźli parkiet", walczyli, mógłbym nawet zaintonować "(...) Polacy nic się nie stało". Nie tym razem...
Deck
k.zawodowy
k.zawodowy
 
Posty: 908
Rejestracja: 15 mar 2012, 16:26
Podziękował : 190 razy
Otrzymał podziękowań: 73 razy

PoprzedniaNastępna

Wróć do Film, książka, muzyka, zainteresowania ....

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

cron