polityka

"Ogólnie jak mnie coś wzruszy" czyli nie samą pracą kurator żyje. Forum ogólne. Zaproponuj film, książkę, gatunek muzyki, podziel się swoimi zainteresowaniami, spostrzeżeniami ...

Moderatorzy: Ultima, BBG, Sasquatch

Re: polityka

Postautor: ulka » 27 gru 2014, 20:05

Ależ jest do zatrzymania, przynajmniej częściowego! nie musimy jak te baranki potulnie przyjmować wszystkiego co nam się ''serwuje'' i traktować to jako konsekwencję postępującej cywilizacji. Moim zdaniem powinniśmy wykorzystywać z niej to co dobre; dla nas, naszych dzieci, środowiska, a bezwzględnie odrzucać to co szkodzi! Bo robimy to dla naszych przyszłych pokoleń. Już nie wystarczy samo wychowanie w rodzinie, bo dziecko funkcjonuje w środowisku szkolnym, rówieśników, lokalnym...Więc oddziaływania, aby były skuteczne, muszą być sprzężone. Cóż z tego, że będę wpajać dzieciom określone wartości, jak w środowisku nie będą takowe funkcjonowały, a wręcz - będą bardzo nie ''trendy''. Świat nie jest idealny i nie będzie....[może byłoby wtedy trochę nudno...hehe] i pewnie nikt nie ma takich wyobrażeń. Jednak kierunkiem wszelkich działań [obojętnie w jakiej dziedzinie] powinna być dążenie do osiągnięcia ideału, bo jakiś punkt odniesienia musi być [nie mylić z - tak chętnie - kreowanymi ideałami wizerunkowymi, których stałe lansowanie poskutkowało tym, że część społeczeństwa większą uwagę zwraca na to jak się mówi, a nie - co się mówi, czyli forma przewyższa treść]]. Nie jestem militarystką, ale też jestem stara....Przeszłam baaardzo długą drogę, aby uświadomić sobie rangę tych, w sumie, podstawowych wartości. I dowiedziałam się jak ważne są nie tylko dla mnie i mojego środowiska, ale dla całego społeczeństwa...Już wcześniej gdzieś pisałam, jakimi grupami się najłatwiej manipuluje, więc nie chcę się już powtarzać. Nie musimy nic zbrojnie naprawiać, wystarczy , że zachowamy swoją tożsamość i nie damy się ogłupić!
ulka
k.zawodowy
k.zawodowy
 
Posty: 174
Rejestracja: 30 mar 2012, 1:35
Podziękował : 15 razy
Otrzymał podziękowań: 46 razy

Re: polityka

Postautor: panTadeusz » 09 sty 2015, 21:20

panTadeusz
zbanowany
 
Posty: 92
Rejestracja: 17 gru 2014, 0:25
Podziękował : 2 razy
Otrzymał podziękowań: 4 razy

Re: polityka

Postautor: panTadeusz » 20 sty 2015, 0:27

http://fakty.interia.pl/prasa/news-wsie ... Id,1591990
Tak się zastanawiam, kiedy zaczniemy płacić Niemcom odszkodowania za straty poniesione przez nich na okupowanych ziemiach polskich... Skoro musimy spłacać za nich Żydów.
panTadeusz
zbanowany
 
Posty: 92
Rejestracja: 17 gru 2014, 0:25
Podziękował : 2 razy
Otrzymał podziękowań: 4 razy

Re: polityka

Postautor: panTadeusz » 23 sty 2015, 18:54

panTadeusz
zbanowany
 
Posty: 92
Rejestracja: 17 gru 2014, 0:25
Podziękował : 2 razy
Otrzymał podziękowań: 4 razy

Re: polityka

Postautor: andrzej007 » 11 maja 2015, 11:50

Koniec Komorowskiego? początek końca pewnej epoki. Platforma w wyborach do sejmu dostanie tak w d..., że wczorajszy wynik Bronka będą uważali za wielki sukces. Uparcie idą samobójczą arogancką drogą Unii Wolności. Lekceważenia upokarzania własnego elektoratu i nie tylko.
Ludzie myślą, że kartą wyborczą skończą z rządami biurokratów, "specjalistów" z ministerstw, którzy zawsze wiedzą lepiej. Raskolnikow wróć....................
Im więcej praw tym większe bezprawie.

Za ten post autor andrzej007 otrzymał podziękowania - 3
konrad01(11 maja 2015, 19:48), panTadeusz2(28 paź 2015, 23:24), ulka(11 maja 2015, 20:45)
Ocena:12%
 
Awatar użytkownika
andrzej007
k.zawodowy
k.zawodowy
 
Posty: 548
Rejestracja: 09 lut 2012, 11:55
Podziękował : 36 razy
Otrzymał podziękowań: 61 razy

Re: polityka

Postautor: BBG » 25 maja 2015, 8:40

andrzej007 pisze:Koniec Komorowskiego? początek końca pewnej epoki. Platforma w wyborach do sejmu dostanie tak w d..., że wczorajszy wynik Bronka będą uważali za wielki sukces. Uparcie idą samobójczą arogancką drogą Unii Wolności. Lekceważenia upokarzania własnego elektoratu i nie tylko.
Ludzie myślą, że kartą wyborczą skończą z rządami biurokratów, "specjalistów" z ministerstw, którzy zawsze wiedzą lepiej. Raskolnikow wróć....................

Stało się...
Nie wiem, nie znam się, nie orientuję się, zarobiony jestem!
Awatar użytkownika
BBG
Mod
Mod
 
Posty: 1184
Rejestracja: 22 maja 2007, 10:03
Podziękował : 134 razy
Otrzymał podziękowań: 470 razy

Re: polityka

Postautor: constantine » 25 maja 2015, 23:06

andrzej007 pisze:Koniec Komorowskiego? początek końca pewnej epoki. Platforma w wyborach do sejmu dostanie tak w d..., że wczorajszy wynik Bronka będą uważali za wielki sukces. Uparcie idą samobójczą arogancką drogą Unii Wolności. Lekceważenia upokarzania własnego elektoratu i nie tylko.
Ludzie myślą, że kartą wyborczą skończą z rządami biurokratów, "specjalistów" z ministerstw, którzy zawsze wiedzą lepiej. Raskolnikow wróć....................

Jakiśty cholera przewidywalny..
Pióro może być okrutniejsze od miecza!
Pomysły MS zbliżają nas do Kosmosu...
Awatar użytkownika
constantine
k.zawodowy
k.zawodowy
 
Posty: 1446
Rejestracja: 06 mar 2009, 12:13
Podziękował : 10 razy
Otrzymał podziękowań: 46 razy

Re: polityka

Postautor: andrzej007 » 26 paź 2015, 21:15

A nie mówiłem?
Im więcej praw tym większe bezprawie.
Awatar użytkownika
andrzej007
k.zawodowy
k.zawodowy
 
Posty: 548
Rejestracja: 09 lut 2012, 11:55
Podziękował : 36 razy
Otrzymał podziękowań: 61 razy

Re: polityka

Postautor: panTadeusz2 » 28 paź 2015, 23:22

constantine pisze:
andrzej007 pisze:Koniec Komorowskiego? początek końca pewnej epoki. Platforma w wyborach do sejmu dostanie tak w d..., że wczorajszy wynik Bronka będą uważali za wielki sukces. Uparcie idą samobójczą arogancką drogą Unii Wolności. Lekceważenia upokarzania własnego elektoratu i nie tylko.
Ludzie myślą, że kartą wyborczą skończą z rządami biurokratów, "specjalistów" z ministerstw, którzy zawsze wiedzą lepiej. Raskolnikow wróć....................

Jakiśty cholera przewidywalny..

Raskolnikow prosi aby przekazać, że nie może wrócić. Miło wspomina wszelkie potyczki intelektualne z Tobą, drogi Andrzeju. Niestety jak to rzymianie mawiali - vis maior. Musiałby napisać podanie do pana Aureliusa, wypełnić kwestionariusz tolerancji i podpisać lojalkę, niestety nie zdobędzie się na to :) :) :) Ostatniego bana pół roku odchorowywał, koleżanki co wieczór go pocieszały, że świat na tym forum się nie kończy . och jej... :):):)
panTadeusz2
 
Posty: 1
Rejestracja: 28 paź 2015, 23:09
Podziękował : 1 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Re: polityka

Postautor: andrzej007 » 30 paź 2015, 23:56

Teraz po wyborach jak wygrał PiS to pewnie pójdziesz w ministry. Wtedy się odkujesz na przeciwnikach z forum z Aureliusem na czele. Pozdrawiam. Do zobaczenia w realu,
Im więcej praw tym większe bezprawie.
Awatar użytkownika
andrzej007
k.zawodowy
k.zawodowy
 
Posty: 548
Rejestracja: 09 lut 2012, 11:55
Podziękował : 36 razy
Otrzymał podziękowań: 61 razy

Re: polityka

Postautor: Deck » 20 sie 2019, 22:24

"Za dobre uczynki nie wsadzamy."
Łukasz Piebiak
Deck
k.zawodowy
k.zawodowy
 
Posty: 908
Rejestracja: 15 mar 2012, 16:26
Podziękował : 190 razy
Otrzymał podziękowań: 73 razy

Re: polityka

Postautor: Deck » 21 sie 2019, 20:58

Deck
k.zawodowy
k.zawodowy
 
Posty: 908
Rejestracja: 15 mar 2012, 16:26
Podziękował : 190 razy
Otrzymał podziękowań: 73 razy

Poprzednia

Wróć do Film, książka, muzyka, zainteresowania ....

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 7 gości

cron