Biegam bo lubię

"Ogólnie jak mnie coś wzruszy" czyli nie samą pracą kurator żyje. Forum ogólne. Zaproponuj film, książkę, gatunek muzyki, podziel się swoimi zainteresowaniami, spostrzeżeniami ...

Moderatorzy: Ultima, BBG, Sasquatch

Biegam bo lubię

Postautor: BBG » 02 lis 2017, 9:43

Witajcie. Od jakiegoś czasu wciągnął mnie temat biegania. Uczestniczę w ulicznych biegach, gdzie są różnego rodzaju klasyfikacje. W moim mieście jest m.in. klasyfikacja służb mundurowych, w Oławie są kategorie: Pracownicy Sądownictwa, Radcowie Prawni, Komornicy. Zastanawiałem się, pod warunkiem większego zainteresowania, nt. możliwości stworzenia kategorii kurator sądowy, np. Nieoficjalne Mistrzostwa Polski Kuratorów, itp. :-D
Nie wiem, nie znam się, nie orientuję się, zarobiony jestem!
Awatar użytkownika
BBG
Mod
Mod
 
Posty: 1184
Rejestracja: 22 maja 2007, 10:03
Podziękował : 134 razy
Otrzymał podziękowań: 470 razy

Re: Biegam bo lubię

Postautor: krajek85 » 02 lis 2017, 10:43

o to to :-) tylko gdzieś bliżej moich terenów, bo mnie pasjonuje ultra bieganie w terenie, po górkach. choć na asfalcie też bym wystartował w MP Kuratorów :P
krajek85
k.zawodowy
k.zawodowy
 
Posty: 26
Rejestracja: 20 lip 2016, 13:38
Podziękował : 14 razy
Otrzymał podziękowań: 6 razy

Re: Biegam bo lubię

Postautor: Aurelius » 02 lis 2017, 18:22

BBG pisze:Witajcie. Od jakiegoś czasu wciągnął mnie temat biegania. Uczestniczę w ulicznych biegach, gdzie są różnego rodzaju klasyfikacje. W moim mieście jest m.in. klasyfikacja służb mundurowych, w Oławie są kategorie: Pracownicy Sądownictwa, Radcowie Prawni, Komornicy. Zastanawiałem się, pod warunkiem większego zainteresowania, nt. możliwości stworzenia kategorii kurator sądowy, np. Nieoficjalne Mistrzostwa Polski Kuratorów, itp. :-D

BBG skontaktuj się z Anią Myślińską, kuratorką z Wołomina. Myślę, że znajdziecie nić porozumienia w tej kwestii. Ania to wielka pasjonatka i propagatorka biegania.
Nasze życie publiczne i społeczne będzie przecież takie jakim go uczynimy. Nikt nie zrobi tego za nas, ale i nikt nie powinien tego robić bez nas. (...) Tylko oportuniści i ludzie leniwi sądzą, że jest inaczej, wizjonerzy i liderzy z prawdziwego zdarzenia stawiają sobie zadania i z uporem godnym słusznej sprawy dążą do ich zrealizowania.
prof. Zbigniew Lasocik

______________
Obrazek
Awatar użytkownika
Aurelius
VIP
VIP
 
Posty: 2836
Rejestracja: 17 sty 2006, 0:09
Lokalizacja: Katowice
Podziękował : 231 razy
Otrzymał podziękowań: 277 razy


Wróć do Film, książka, muzyka, zainteresowania ....

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości