"Uwaga" TVN 11 lutego - kurator napisał i zabrali

Tematy związane z funkcjonowaniem kuratorskiej służby sądowej w pionie rodzinnym.

Moderatorzy: Ultima, BBG, Sasquatch

Postautor: eipiem » 28 lut 2009, 12:58

Jesli chodzi o Tego Zbigniewa Z. to Jego dane osobowe typu pełne nawizsko sa danymi jawnymi bo to osoba publiczna.O tym ,ze to autorytet tez wszyscy wiedzą.
Czyżby szkolił was sam minister?
eipiem
k.zawodowy
k.zawodowy
 
Posty: 566
Rejestracja: 27 kwie 2005, 7:33
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 3 razy

Postautor: kesey » 01 mar 2009, 0:46

Raskolnikow- zacząłeś na forum robić za Monthy Pythona :lol:
Nie wiem, czy przywołany przez Ciebie Zbigniew Z. (ktokolwiek kryje się pod tym inicjałem) byłby rad z przypisania mu autorstwa. Ale myślę, że ciepło, ciepło ... aczkolwiek nie gorąco.
Obstawiałbym raczej stworzenie bardziej wysublimowane w zakresie inteligencji i czarowne w swej powierzchowności- krótko mówiąc kobietę.
Nigdy nie dyskutuj z idiotą- najpierw sprowadzi cię do swego poziomu, a następnie pokona doświadczeniem.
Awatar użytkownika
kesey
VIP
VIP
 
Posty: 1736
Rejestracja: 25 kwie 2005, 23:51
Lokalizacja: Częstochowa
Podziękował : 51 razy
Otrzymał podziękowań: 197 razy

Postautor: eipiem » 01 mar 2009, 9:27

Upss.Kesey.
Zaraz obudzisz koleżanki :)
eipiem
k.zawodowy
k.zawodowy
 
Posty: 566
Rejestracja: 27 kwie 2005, 7:33
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 3 razy

Postautor: raskolnikow » 01 mar 2009, 13:35

Kesey wolę Bareję :)
raskolnikow
 

Postautor: Blad » 02 mar 2009, 23:27

Aż miło poczytać Kesey.
A na pytanie już odpowiadam, chociaż niekoniecznie. Szkolący był z jednego z departamentów w ministerstwie. Myślę, że znasz. Wolałabym nie podawać imienia i nazwiska tej osoby, gdyż nie wiem czy by sobie tego życzyła.
Dodam tylko, że jako jedyna odpowiedziała na moje pytania w kilku kwestiach prawnych. Chociaż w praktyce czyli mojej pracy nie zmieniło to zbyt wiele.

Przydałby mi się osobisty....radca prawny.
IMHO
Blad
k.zawodowy
k.zawodowy
 
Posty: 15
Rejestracja: 27 lut 2009, 18:20
Podziękował : 28 razy
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postautor: BartK » 14 mar 2009, 13:11

Odgrzeję jeszcze temat, ponieważ przykład z ostatnich dni dobitnie ukazuje oblicze stacji TVN. Sprawa dotyczy skazanego, omyłkowo wcześniej zwolnionego z Zakładu Karnego w Grudziądzu. Zawinił tutaj czynnik ludzki – takie rzeczy się zdarzają. Jednak skazany powinien dobrowolnie zgłosić się do ZK i odbyć resztę kary pozbawienia wolności, licząc ewentualnie na uzyskanie warunkowego przedterminowego zwolnienia. Jednakże ten człowiek postanowił ukrywać się przed poszukującą go Policją, a TVN zrobiła z niego narodowego męczennika, który musi uciekać się przed bezpodstawnie ścigającymi go organami ścigania. Ukazał się także reportaż, w którym skazany kamuflował się przez funkcjonariuszami Policji na dnie szafy, co było niczym innym jak czynem karalnym. W dodatku znany od "brudnego stołu" redaktor w rozmowie z Ryszardem Kaliszem okazał nad wyraz swoją niewiedzę sugerując, iż skazany mógłby się ubiegać o nadzwyczajne złagodzenie kary! Sprawie tej TVN oraz TVN24 poświeciły znaczną ilość czasu antenowego, natomiast materiał o ostatnim wodowanym statku w upadłej Stoczni Szczecińskiej, kolebce wolnej Polski, trwał całe 30 sekund! Czekamy zatem na kolejne "sensacyjne" produkcje.
Awatar użytkownika
BartK
VIP
VIP
 
Posty: 1242
Rejestracja: 25 kwie 2005, 23:07
Lokalizacja: Szczecin-Centrum
Podziękował : 3 razy
Otrzymał podziękowań: 12 razy

Postautor: wojtek77 » 27 kwie 2009, 17:16

Czytam Wasze komentarze i tak sobie myślę, ile osób-dozorowanych-nadzorowanych powinien prowadzić osobiście kurator zawodowy? co ekipa, to zmiana standardów na wyższe. zwiększyć ilość dozorów, nadzorów, Wo, Wog, "O". a jak jest źle, to zły był kurator. Góra nigdy tego nie zrozumie, bo jest na górze.
wojtek77
 
Posty: 42
Rejestracja: 15 paź 2008, 22:47
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Poprzednia

Wróć do Kuratorzy rodzinni

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości