Apel do kuratorów rodzinnych

Tematy związane z funkcjonowaniem kuratorskiej służby sądowej w pionie rodzinnym.

Moderatorzy: Ultima, BBG, Sasquatch

Postautor: kropka » 25 paź 2006, 21:01

Dzięki serdeczne, moja Droga imienniczko :) Teraz z każdym dniem oddalam się od tych i przybliżam ... do następnych , jak wszyscy.
Buziaki :D
Awatar użytkownika
kropka
k.zawodowy
k.zawodowy
 
Posty: 824
Rejestracja: 26 kwie 2005, 18:00
Lokalizacja: Szczecin
Podziękował : 635 razy
Otrzymał podziękowań: 69 razy

Postautor: mamba » 26 paź 2006, 21:28

Witam wszystkich
Mam prośbę chciałbym sie dowiedzieć gdzie moge odszukać siedzibę kuratorów zawodowych w bydgoszczy
mamba
 
Posty: 1
Rejestracja: 26 paź 2006, 9:19
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postautor: Beata K » 27 paź 2006, 13:22

Witaj!
Niestety nie jesteśmy w jednym budynku, a na dodatek w trakcie przeprowadzki ( podobno na lepsze :) ) Kuratorzy dla doroslych ul. Piotrowskiego 7 , rodzinni ul. Grudziądzka 45 a za parę dni Grunwaldzka 30. Pozdrowienia dla wszystkich forumowiczów! Beata
Beata K
 
Posty: 36
Rejestracja: 23 maja 2005, 16:12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postautor: mina » 01 lis 2006, 22:45

Witajcie :!:
Od dawna nie brałam udziału na WSPANIA£YM FORUM :D (niepowtarzalnym) :!: :!: :!: , albowiem brakuje mi czasu. ¯ałuję bardzo, ale mam nadzieję, że w niedługim czasie to się zmieni.
Przecież trzeba mieć nadzieję, no nie :?:
Może będzie zwiększona ilość etatów kuratorskich, nareszcie będzie obsługa sekretarska (której do dnia dzisiejszego nie mamy) i wówczas będzie ten UTÊSKNIONY WOLNY CZAS na to, aby spełniać swoje marzenia (chociaż w części) :!: :!: :!: :!: :!:
Do usłyszenia :!: Pozdrawiam Was wszystkich bardzo bardzo bardzo gorąco :D
Awatar użytkownika
mina
 
Posty: 11
Rejestracja: 10 mar 2006, 20:12
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postautor: lumpek4 » 02 lis 2006, 9:20

Mina - postanowiłam zarazić się od Ciebie entuzjazmem i nadzieją. Forum jest świetne, ale obserwując je wysnuwam wnioski, że ludzie śledzą je również dorywczo (brak czasu?). Trzymaj się, zwłaszcza że zapowiadają śniegi. Zmień opony na zimowe (sama też muszę). Cześć.
lumpek4
 
Posty: 24
Rejestracja: 19 paź 2006, 19:34
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Poprzednia

Wróć do Kuratorzy rodzinni

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości