Apel do kuratorów rodzinnych

Tematy związane z funkcjonowaniem kuratorskiej służby sądowej w pionie rodzinnym.

Moderatorzy: Ultima, BBG, Sasquatch

Postautor: Becia » 22 paź 2006, 14:07

Przepraszam, ale nie mogę już czytać takich postów jak Xeny - oczywiście jestem "dorosła". Może faktycznie zaznaczony przez nią problem wymiany między wydziałami byłby dobry - i nareszcie skończyłyby się przepychanki, który z pionów ma gorzej.
Drogie koleżaki i koledzy - nie licytujmy się kto ma więcej pracy, więcej wszystkiego.... bo to naprawdę nic nie daje, a jedynie denerwuje przeciwną stronę.
A tak dla Xeny (będę bardzo złośliwa) - jak jest tak źle w rodzinnym, to poproś o przeniesienie do dorosłych. Teraz jak słychać w wielu okręgach dokonano takich przesunięć (na siłę), a może Ty będziesz pierwsza która zrobi to na własne życzenie. Zaznaczam, że w moim zepole jakoś nikt z rodzinnych nie ma ochoty na takie przeniesienie, wręcz się bronia "rękami i nogami". Mimo wszystko - pozdrawiam wszystkich "rodzinnych" i jeszcze raz proszę, aby na forum nie pojawiały się nadal licytacje jak wyżej.
Becia
 
Posty: 94
Rejestracja: 01 mar 2006, 19:47
Podziękował : 8 razy
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Postautor: dana » 22 paź 2006, 18:39

Ja przeniosłam się do dorosłych na własne życzenie . Poznałam już pracę . ¯aden z pionów nie ma lżej . W obydwu jest za ciężko i zbyt stresowo . Pozdrawiam wszystkich kuratorów .
dana
 
Posty: 27
Rejestracja: 20 kwie 2006, 9:59
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postautor: Easy » 22 paź 2006, 22:18

Hej Dana! Wypowiedź krótka, zwięzła i treściwa. W zw. z faktem, że nie mogę uścisnąć Ci ręki, a czując się pozdrowiona, pozdrawiam Cię również. Pozostałych kuratorów też - także tych skupionych głównie na SWOIM pionie.
Easy
 
Posty: 80
Rejestracja: 14 cze 2006, 18:59
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postautor: rodo-vita » 22 paź 2006, 22:21

A ja na liście płac figuruję jako "kurator nieletni" w przeciwieństwie do "kurator dorosły". W sądzie nawet nie wiedzą, jak się nazywamy. To taka mała dygresja. Sama już nie wiem, czy to świadczy o tym, jak jesteśmy traktowani, czy też nie ma to żadnego znaczenia. A jak Wy myślicie? Moim zdaniem tymbardziej powinniśmy się trzymać razem jako grupa zawodowa. Pozdrawiam wszystkich "dorosłych" i "nieletnich"
rodo-vita
 
Posty: 8
Rejestracja: 28 sie 2006, 21:10
Lokalizacja: kujawsko - pomorskie
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postautor: kesey » 22 paź 2006, 23:40

Temat wraca jak bumerang, choć nie widzę sensu jego kontynuowania. Proponuję nie szukać wrogów tam, gdzie ich nie ma. Ideał już dawno sięgnął bruku, w wyniku niektórych posunięć, na które żaden "dorosły", czy też "rodzinny" nie miał najmniejszego wpływu. Wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma a do licytacji niezłe jest Allegro. Można dać upust swojej fantazji, z wymiernym uszczerbkiem dla kieszeni.
Pozdrawiam.
Nigdy nie dyskutuj z idiotą- najpierw sprowadzi cię do swego poziomu, a następnie pokona doświadczeniem.
Awatar użytkownika
kesey
VIP
VIP
 
Posty: 1736
Rejestracja: 25 kwie 2005, 23:51
Lokalizacja: Częstochowa
Podziękował : 51 razy
Otrzymał podziękowań: 197 razy

Postautor: BartK » 23 paź 2006, 17:50

Na tej samej zasadzie sprzeczać się może kto ma gorzej sędzia karnista z sędzią cywilistą ... magazynier układający musztardy z magazynierem układającym telewizory ..... Osobiście jestem zwolennikiem połączenia obu pionów :)
Awatar użytkownika
BartK
VIP
VIP
 
Posty: 1242
Rejestracja: 25 kwie 2005, 23:07
Lokalizacja: Szczecin-Centrum
Podziękował : 3 razy
Otrzymał podziękowań: 12 razy

Postautor: marek z. » 23 paź 2006, 18:23

:klotnia:
Awatar użytkownika
marek z.
VIP
VIP
 
Posty: 119
Rejestracja: 25 kwie 2005, 21:12
Podziękował : 1 raz
Otrzymał podziękowań: 10 razy

Postautor: kropka » 23 paź 2006, 18:24

Dziś to najlepiej mam ja, bo urodziny nie zdarzają się codziennie :D Był to dla mnie bardzo miły dzień :lol: Szczególnie dobrze czuję się po lekturze dwóch artykułów, zamieszczonych dzięki uprzejmości redakcji "Prawa Europejskiego w Praktyce" na naszej stronie głównej z pismem przewodnim Andrzeja, napisanych przez dwóch naszych Znakomitych Kolegów :o . Polecam.
Czuję się europejką i w pełni akceptuję wybór specjalizacji, jakiego dokonałam przed laty. Mam dobrze, bo kocham to, co robię. Gdyby było inaczej, już dawno szurałabym kapciuszkami w bibliotece...Moich "dorosłych" szanuję, bo oni szanują mnie. JUż dawno przekonałam się, że najlepiej jest tam, gdzie mnie nie ma....
Pozdrawiam
Urodzinowa Kropka
Awatar użytkownika
kropka
k.zawodowy
k.zawodowy
 
Posty: 824
Rejestracja: 26 kwie 2005, 18:00
Lokalizacja: Szczecin
Podziękował : 635 razy
Otrzymał podziękowań: 69 razy

Postautor: Zet » 23 paź 2006, 19:34

Z premedytacją zmieniam temat (i mam nadzieję, że marek z. mnie za to nie zruga)
NAJLEPSZE ¯YCZENIA URODZIONOWE DLA KROPKI :lol:
Zet
Awatar użytkownika
Zet
k.zawodowy
k.zawodowy
 
Posty: 474
Rejestracja: 27 paź 2005, 18:37
Lokalizacja: Unii Europejskiej
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 5 razy

Postautor: nius » 23 paź 2006, 19:42

Witaj Kropko.
W tym urodzinowym dniu życzę niekończącego się pasma sukcesów zawodowych, rodzinnych i osobistych. :lol: Oby każdy następny dzień był nie mniej miły niż dzisiejszy :D
Pozdrawiam
nius
k.zawodowy
k.zawodowy
 
Posty: 141
Rejestracja: 29 wrz 2005, 12:51
Lokalizacja: Okręg Lublin
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 2 razy

Postautor: eipiem » 23 paź 2006, 19:53

Kropeczko,
wszystkiego naj...,radości z Twoich osobistych pociech,zdobywania nowych gór,morza (tego blisko Ciebie) szczęścia i oceanu (tego nad ,który się kiedyś wybierzesz) miłości.
Buziaki wirtualne,
eipiem
k.zawodowy
k.zawodowy
 
Posty: 566
Rejestracja: 27 kwie 2005, 7:33
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 3 razy

Postautor: jurek » 23 paź 2006, 20:09

Snów sadem pachnących,
myśli lekkich jak motyle,
i uśmiechu w głębi duszy
na przekór pokręconemu światu...
Multi multa sciunt, nemo omnia
Awatar użytkownika
jurek
k.zawodowy
k.zawodowy
 
Posty: 577
Rejestracja: 29 cze 2005, 1:14
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Postautor: kesey » 24 paź 2006, 0:24

O tej porze nie stać mnie już, przynajmnie w dniu dzisiejszym, na oryginalność, więc podpiszę się tylko pod postami moich poprzedników, dołączając do wszystkich załączonych tam życzeń gros buziaków dla Kropki :D
Nigdy nie dyskutuj z idiotą- najpierw sprowadzi cię do swego poziomu, a następnie pokona doświadczeniem.
Awatar użytkownika
kesey
VIP
VIP
 
Posty: 1736
Rejestracja: 25 kwie 2005, 23:51
Lokalizacja: Częstochowa
Podziękował : 51 razy
Otrzymał podziękowań: 197 razy

Postautor: kropka » 24 paź 2006, 11:42

Bardzo, bardzo serdecznie dziękuję Wam za życzenia. Dopełniły one miły, bardzo miły dla mnie dzień, również z tego powodu, że "tym optymistycznym akcentem" zamknęliśmy jeden z najbardziej nieprawdopodobnych :crazy: tematów naszego Forum :wink:
I tak trzymać
Pozdrowienia :)
Awatar użytkownika
kropka
k.zawodowy
k.zawodowy
 
Posty: 824
Rejestracja: 26 kwie 2005, 18:00
Lokalizacja: Szczecin
Podziękował : 635 razy
Otrzymał podziękowań: 69 razy

Postautor: Barbara » 25 paź 2006, 20:42

I ja się dołączam do życzeń, choć z opóźnieniem; droga Kropko, życzę Ci radości życia, czasu wolnego na zajmowanie się tym, co Cie pasjonuje - no i satysfakcji z tego wszystkiego, co robisz w pracy.
Barbara
k.zawodowy
k.zawodowy
 
Posty: 209
Rejestracja: 09 mar 2006, 1:00
Podziękował : 1 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

PoprzedniaNastępna

Wróć do Kuratorzy rodzinni

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość