problem, szybka odp

Tematy związane z funkcjonowaniem kuratorskiej służby sądowej w pionie rodzinnym.

Moderatorzy: Ultima, BBG, Sasquatch

problem, szybka odp

Postautor: Damflesz » 08 gru 2023, 1:49

Mianowicie odwiedzając syna natknolem sie na kuratorke i oswiadczyla mi ze moja była ma przez sąd zarzadzone aby znalezc prace, ..., podac mnie do sadu o alimenty. Z tym ze sami sie dogadujemy i wyznaczona kwote daje do reki i podpisujemy oswiadczenie otrzymania ktore mam ja i ona, lecz kuratorka stwierdzila ze co z tego, to nie wazne. Sprawa i dokumenty jej dotyczyla sie tez mnie, lecz ani ja ani ona nie mamy na papierze takiego zarzadzenia. Czy jakoś można sie dowiedziec ze takowe jest? A jak jest to mimo ze dogadalismy sie to musi mnie podac o alimenty?
Damflesz
 
Posty: 1
Rejestracja: 30 lis 2023, 22:00
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Re: problem, szybka odp

Postautor: Aanya Patel » 01 mar 2024, 12:29

Some people come to Delhi for fun and to find a decent lady; therefore, we put Delhi Call Girl Service blazing in the heat of passion in front of them, and that girl is extremely modern to make you happy. For this, he employs a variety of tools. She goes to great lengths to make you happy.
Aanya Patel
 
Posty: 3
Rejestracja: 01 mar 2024, 12:26
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz


Wróć do Kuratorzy rodzinni

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

cron