zapłata na rzecz poszkodowanych

Zadaj pytanie kuratorowi dla dorosłych.

Moderatorzy: Ultima, BBG, Sasquatch

Postautor: jarosj » 10 lip 2012, 20:49

Bardzo mocno się przychylam. I ponawiam pytanie do szanownego Pana autora - możemy zamykać? Napisał Pan, że już otrzymał to co chciał, więc rozumiem, że nie ma potrzeby tego ciągnąć dalej.
Awatar użytkownika
jarosj
k.zawodowy
k.zawodowy
 
Posty: 2588
Rejestracja: 02 gru 2005, 21:05
Podziękował : 81 razy
Otrzymał podziękowań: 39 razy

Postautor: CWWS » 10 lip 2012, 21:01

Tylko widzi Pani szanowna, pierwszy post nie dotyczył prywatnej opinii użytkowników tego forum. Edytowany i może kilka wcześniejszych, tak. Bo mnie Państwo bawić zaczęli. ;) W pierwszym poście chodziło o to, jak ma się stosowane przez Państwa z braci kuratorskiej do prawa. Opinię można sobie na forum wymieniać. W ramach Nietykiety, oczywiście. Cóż ja jeden, biedny, roszczeniowy kryminalista mogę... ;) Nie aspiruję do równania się z Państwem. Frapowało mnie jedynie, czy kurator społeczny wykonuje polecenia sądu, czy jest gońcem poszkodowanych. :) Państwa odpowiedzi pokazały, że MS ma naprawdę rację. Nie jest winą słońca, że nietoperz ślepnie z rana. ;)
Mnie satysfakcjonuje, że w tym bajorku zrobiło się nieco ruchu. Bez urazy, ale opinie mnie interesują li tylko, bo mnie niektórzy rozbawili. Pisząc OPINIA, miałem na myśli, czy wg Państwa opinii wyedytowany post był obraźliwy. :)
CI?GLE WIERZ? W SPRAWIEDLIWO??
CWWS
 
Posty: 10
Rejestracja: 19 lis 2010, 21:19
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postautor: Aurelius » 10 lip 2012, 21:13

CWWS pisze:I znalazłem to, czego szukałem, choć nie było to na pewno to, czego Państwo - nie ukrywam - się po mnie spodziewają. 8)

A zatem faktycznie temat należy uznać za wyczerpany i zamknięty. Nie ma co go dalej napinać.
Nasze życie publiczne i społeczne będzie przecież takie jakim go uczynimy. Nikt nie zrobi tego za nas, ale i nikt nie powinien tego robić bez nas. (...) Tylko oportuniści i ludzie leniwi sądzą, że jest inaczej, wizjonerzy i liderzy z prawdziwego zdarzenia stawiają sobie zadania i z uporem godnym słusznej sprawy dążą do ich zrealizowania.
prof. Zbigniew Lasocik

______________
Obrazek
Awatar użytkownika
Aurelius
VIP
VIP
 
Posty: 2836
Rejestracja: 17 sty 2006, 0:09
Lokalizacja: Katowice
Podziękował : 231 razy
Otrzymał podziękowań: 277 razy

Poprzednia

Wróć do Zadaj pytanie kuratorowi

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość