akcja protestacyjna

Zadaj pytanie kuratorowi dla dorosłych.

Moderatorzy: Ultima, BBG, Sasquatch

Postautor: jarosj » 29 paź 2012, 10:24

Tak, a ja czekam na was z zaproszeniem do 22. Ludzie ogarnijcie się. Na imprę trzeba się umawiać z wyprzedzeniem.
I tak dla porządku - 80 km to może w 2 godziny byś do mnie Reenya dojechał, ale jeżeli to miałoby być na dziś, to za długo byśmy się nie pobawili. A i sąsiedzi już spali.
Awatar użytkownika
jarosj
k.zawodowy
k.zawodowy
 
Posty: 2588
Rejestracja: 02 gru 2005, 21:05
Podziękował : 81 razy
Otrzymał podziękowań: 39 razy

Postautor: reenya » 29 paź 2012, 11:05

Jarosj...na razie badamy grunt;)
Idiotów na świecie jest mało ale...są tak sprytnie porozstawiani, że spotyka ich się na każdym kroku.
Awatar użytkownika
reenya
k.zawodowy
k.zawodowy
 
Posty: 339
Rejestracja: 05 kwie 2006, 12:41
Lokalizacja: Śródziemie
Podziękował : 3 razy
Otrzymał podziękowań: 4 razy

Postautor: jarosj » 29 paź 2012, 19:25

Co tu badać? Grunt rozmokły. ¦nieg raz pada, raz topniej.
Awatar użytkownika
jarosj
k.zawodowy
k.zawodowy
 
Posty: 2588
Rejestracja: 02 gru 2005, 21:05
Podziękował : 81 razy
Otrzymał podziękowań: 39 razy

Postautor: tulipanna555 » 29 paź 2012, 19:38

Słuchajcie, a gdzieś ktoś pisał, ale nie pamiętam w jakim temacie odnośnie wystąpienia kuratora zawodowego do sądu odnośnie braku zgody prezesa na używanie samochodu prywatnego do celów służbowych. Nie dam sobie ręki uciąć, ale może Aurelius o tym pisał??? Czy możecie mi przypomnieć w jakim temacie to było, ciakawa jestem jak się sprawa rozwinęła, ale nie mogę znaleźć. Z góry przepraszam za umieszczenie tego postu w tym miejscu.
Nie ma bardziej stronniczego świadka i okrutniejszego oskarżyciela niż sumienie dręczące każdego z nas - Polipiusz
tulipanna555
k.zawodowy
k.zawodowy
 
Posty: 338
Rejestracja: 23 lip 2011, 8:45
Podziękował : 4 razy
Otrzymał podziękowań: 4 razy

Postautor: jarosj » 29 paź 2012, 20:06

To może ja. Pisał Aurelius, ale jakiś czas temu kwestia znowu wypłynęła i z tego co pamiętam, to Aurelius nie wiedział, jak to się skończyło. Może już teraz wie. Więc dołączam się do pytania.
Awatar użytkownika
jarosj
k.zawodowy
k.zawodowy
 
Posty: 2588
Rejestracja: 02 gru 2005, 21:05
Podziękował : 81 razy
Otrzymał podziękowań: 39 razy

Poprzednia

Wróć do Zadaj pytanie kuratorowi

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości