Kłamstwa kuratorki społecznej

Zadaj pytanie kuratorowi rodzinnemu.

Moderatorzy: Ultima, BBG, Sasquatch

KŁamstwa kuratorki spoŁecznej

Postautor: tita185 » 09 cze 2013, 17:19

Mój problem polega na tym,że moja pani kuratorka społeczna w wywiadzie do sprawy dot opieki nad córką wyolbrzymiła pewne fakty i kłamała. Sprawa wywiązała się ponieważ rozstałam się z mężem,który w czasie gdy ja odbywam terapię (ponieważ jestem uzależniona od alkoholu)zgłosił swojemu kuratorowi że nadal piję a ten zgłosił to do sądu.Kłamstwa pani kurator to to,że robiła u mnie wywiady co miesiąc,że miałam kilkutygodniowe ciągi,że odbyłam kilka terapii.Sprawa opieki nad córką dot obecnego okresu i mojej sytuacji teraz zaś pani kurator w wywiadzie pisała o przeszłości a o teraźniejszości była tylko wzmianka na końcu.Kolejny wywiad robiła do sprawy rozwodowej i do tej pory warunki mieszkaniowe były dobre nagle ona stwierdziła że są nieodpowiednie.Nie wiem co mam robić czy skarga coś pomoże?Bo przecież jestem osobą uzależnioną w trakcie terapii zaś ona jest urzędnikiem państwowym.Proszę o jakąkolwiek wskazówkę

Temat został przeniesiony do działu kurateli rodzinnej. ultima.
tita185
 
Posty: 2
Rejestracja: 09 cze 2013, 17:06
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postautor: jarosj » 09 cze 2013, 17:34

Sprawa jest prosta jak drut, jeżeli chodzi o to co masz robić - nie szukać rady u kuratorów wirtualnych, tylko skontaktować się z realnym.
Ta pani kuratora społeczna, która jak twierdzisz kłamała, prowadzi w twojej sprawie czynności pod kontrolą i na zlecenie kuratora zawodowego. Z nim, a nie tutaj z nami, rozmawiaj, zgłaszaj zastrzeżenia, czy to co tam sobie uważasz. Już tak dla porządku, jakby co, na przyszłość - ten kurator zawodowy, pracuje w Zespole, który ma kierownika, który jest bezpośrednim przełożonym tego kuratora zawodowego. Jak ci się też ten kurator nie spodoba, to możesz nawiązać kontakt z kierownikiem. W kwestii dalszych skarg, wniosków, zastrzeżeń, pytaj się na miejscu kuratorów. Ogólnie jest wiele dróg, żeby poskarżyć się na kuratora. Forum kuratorów, to raczej ostatniej miejsce.
Awatar użytkownika
jarosj
k.zawodowy
k.zawodowy
 
Posty: 2588
Rejestracja: 02 gru 2005, 21:05
Podziękował : 81 razy
Otrzymał podziękowań: 39 razy

Postautor: tita185 » 09 cze 2013, 18:40

Dziękuję. Poprostu zastanawiałam się czy warto brać się za to czy faktycznie mam rację że chce jakby sprostować niektóre informacje z wywiadu
tita185
 
Posty: 2
Rejestracja: 09 cze 2013, 17:06
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz


Wróć do Zadaj pytanie kuratorowi

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości