Zmiana decyzji Kuratora

Zadaj pytanie kuratorowi rodzinnemu.

Moderatorzy: Ultima, BBG, Sasquatch

Zmiana decyzji Kuratora

Postautor: rampaj » 08 lip 2014, 10:47

Witam,
mam pytanie jestem w trakcie rozwodu jestem matką 9 letniej dziewczynki, walczymy o prawo do dziecka, niestety nie jest to miły rozwód, mam pytanie czy można zmienić albo poprosić są do wydanie nowej opinii przez kuratora ponieważ poprzednia nie była zbyt dobra dla mnie ponieważ ja bardzo dużo pracowałam generalnie od rana do wieczora żeby utrzyamć mieszkanie i córkę a mój mąż nie dał ani złotówki. Jego sytuacja finansowa jest dużo lepsza (obydwoje walczymy o to żeby córka mieszkała z którymś z nas) nie chcę ograniczać spotkania córki z ojcem ale chcę żeby mieszkała ze mną. U mnie się zmieniło na lepsze nie pracuję już tyle i zarabiam już więcej i zawsze jestem w domu kiedy moje dziecko kończy szkołę. Czy mogę prosić o jeszcze jeden wywiad środowiskowy na następnej rozprawie cy mam iść bezpośrednio do kuratora który był już u mnie. Z góry dziękuję za pomoc
rampaj
 
Posty: 2
Rejestracja: 08 lip 2014, 10:39
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Re: Zmiana decyzji Kuratora

Postautor: kgb14 » 09 lip 2014, 11:47

Kurator wykonuje polecenia sądu- zwłaszcza dot. przeprowadzania wywiadu środowiskowego.
,,Oponiarz''

,,One To-Day is Worth
Two To-Morrows''
Obrazek
Awatar użytkownika
kgb14
k.zawodowy
k.zawodowy
 
Posty: 2656
Rejestracja: 30 paź 2007, 23:23
Lokalizacja: Opole
Podziękował : 119 razy
Otrzymał podziękowań: 135 razy

Re: Zmiana decyzji Kuratora

Postautor: rampaj » 09 lip 2014, 14:51

Dziękuję za odpowiedź ale czy mogę na następnej rozprawie poprosić o nową opinię?
rampaj
 
Posty: 2
Rejestracja: 08 lip 2014, 10:39
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Re: Zmiana decyzji Kuratora

Postautor: kgb14 » 09 lip 2014, 16:38

Prosić zawsze można.
,,Oponiarz''

,,One To-Day is Worth
Two To-Morrows''
Obrazek
Awatar użytkownika
kgb14
k.zawodowy
k.zawodowy
 
Posty: 2656
Rejestracja: 30 paź 2007, 23:23
Lokalizacja: Opole
Podziękował : 119 razy
Otrzymał podziękowań: 135 razy


Wróć do Zadaj pytanie kuratorowi

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

cron