Częstotoliowść sprawozdań

Zadaj pytanie kuratorowi rodzinnemu.

Moderatorzy: Ultima, BBG, Sasquatch

Częstotoliowść sprawozdań

Postautor: tomtek » 08 mar 2015, 16:53

Witam, mam problem z interpretacją kiedy kurator powinien złożyć sprawozdanie. Sprawa dotyczy ograniczenia władzy rodzicielskiej. Sąd w postanowieniu zobowiązał kuratora do składania sprawozdań z przebiegu nadzoru co 6 miesięcy. Jeśli kurator złożył sprawozdanie z objęcia nadzoru za miesiąc styczeń 2015 roku to za jaki miesiąc złoży następne sprawozdanie z przebiegu? Czy powinien je złożyć planowo za lipiec 2015 roku, wcześniej składając za kolejne miesiące 5 kart czynności? Spotkałem się z poglądem, że złoży je dopiero za sierpień, a wcześniej 6 kart czynności. Z góry dziękuję za odpowiedź.
tomtek
 
Posty: 1
Rejestracja: 08 mar 2015, 16:45
Podziękował : 1 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Re: Częstotoliowść sprawozdań

Postautor: megi » 08 mar 2015, 18:17

Wg mnie trzeba złożyć sześć kart ale szósta karta razem ze sprawozdaniem za cały ten okres. Wynika z tego, że należało by je złożyć w lipcu 2015. Nie lubię takich długich okresów, zawsze w takich sytuacjach występuję z wnioskiem o zmianę częstotliwości na co 3 m-ce. Sprawozdania co 6 m-cy to chyba jak nic się nie dzieje w rodzinie. W innym wypadku zmian nie da się ani kolejno zapamiętać ani opisać

Za ten post autor megi otrzymał podziękowanie od
tomtek(13 mar 2015, 22:03)
Ocena:4%
 
megi
k.zawodowy
k.zawodowy
 
Posty: 98
Rejestracja: 13 lis 2005, 12:50
Podziękował : 191 razy
Otrzymał podziękowań: 14 razy


Wróć do Zadaj pytanie kuratorowi

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości

cron