Praca jako kurator sądowy

Zadaj pytanie kuratorowi rodzinnemu.

Moderatorzy: Ultima, BBG, Sasquatch

Praca jako kurator sądowy

Postautor: KamilaS » 21 wrz 2023, 21:12

Witam, szukam informacji na temat jakie studia zrobić by zostać kuratorem sądowym z mojej perspektywy bo z ust. już się zapoznałam i tak proszę o podpowiedź tzn: jestem pracownikiem sądu, skończyłam studia mgr ekonomia, podyplomowe zarządzanie zasobami ludzkimi. Pracowałam w księgowości, niestety przenieśli mnie do wydziału i tak pomyślałam że skoro mną tak rzucają to może spróbuje swoich sił jako kurator( jeśli mam szansę)- i tu problem bo nie wiem czy iść na magisterskie jakieś np pedagogika czy wystarczy np podyplomowa z pracy socjalnej lub resocjalizacja ? A drugie pytanie jest mnóstwo studiów online czy one też są respektowane?
KamilaS
 
Posty: 2
Rejestracja: 21 wrz 2023, 20:43
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Re: Praca jako kurator sądowy

Postautor: Donek » 25 wrz 2023, 11:09

Podyplomowe w zakresie resocjalizacji będzie ok.
Donek
k.zawodowy
k.zawodowy
 
Posty: 5
Rejestracja: 09 maja 2014, 20:59
Podziękował : 48 razy
Otrzymał podziękowań: 3 razy

Re: Praca jako kurator sądowy

Postautor: KamilaS » 25 wrz 2023, 12:10

A czy studia online są respektowane? Bo jeszcze myślałam nad przygotowaniem pedagogicznym i do tego pedagogika resocjalizacyjna?
KamilaS
 
Posty: 2
Rejestracja: 21 wrz 2023, 20:43
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Re: Praca jako kurator sądowy

Postautor: costa1010 » 05 paź 2023, 11:08

KamilaS pisze:A czy studia online są respektowane? Bo jeszcze myślałam nad przygotowaniem pedagogicznym i do tego pedagogika resocjalizacyjna?


Ustawa nie precyzuje formy ukończenia wymaganego kierunku, więc online też mogą być :-)
Awatar użytkownika
costa1010
k.zawodowy
k.zawodowy
 
Posty: 180
Rejestracja: 07 kwie 2016, 20:00
Podziękował : 40 razy
Otrzymał podziękowań: 117 razy

Re: Praca jako kurator sądowy

Postautor: philosophyrare » 11 gru 2023, 11:28

W rzeczywistości wszystkie oficjalne materiały źródłowe są uznawane w celu zapewnienia praw własności intelektualnej. Powinieneś szukać w renomowanym źródle. Ponadto nauka praktyczna wymaga równowagi między praktyką a teorią.snake io
philosophyrare
 
Posty: 1
Rejestracja: 11 gru 2023, 11:27
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz


Wróć do Zadaj pytanie kuratorowi

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

cron