Ośrodki Kuratorskie

Zadaj pytanie kuratorowi rodzinnemu.

Moderatorzy: Ultima, BBG, Sasquatch

Ośrodki Kuratorskie

Postautor: Anatol;) » 10 sie 2005, 9:17

Witam wszystkich. Zarówno "dorosłych" jak i "rodzinnych".
Mam pytanko. Jak wygląda w Waszych okręgach funkcjonowanie ośrodków kuratorskich? Kto je prowadzi i czy wogóle są?
Będę wdzięczny za wszelkie informacje :lol:
Anatol;)
 
Posty: 1
Rejestracja: 10 sie 2005, 8:35
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postautor: Beata K » 10 sie 2005, 20:25

Witaj!
W okręgu bydgoskim z kilkunastu kiedyś, a kilku jeszcze 3 lata temu, zostały 4.Trzy z nich działają w samej Bydgoszczy,jeden w Sądzie w Mogilnie. Kierownikami są zgodnie z rozp. kuratorzy zawodowi rodzinni.Z kadrą jest różnie, ale w większości to też zawodowi. W ośrodku, w którym pracuję jest 2 kuratorow społ.Wiem (ze szkoleń prowadzonych przez PARPA dla kuratorów pracujących w OK), że w Polsce jest różnie tzn. pracują np.też kuratorzy dla dorosłych.Tak samo wygląda z czasem pracy: my pracujemy 4 dni po 5 godzin, inni 5 dni po 4 godziny. Pieniądze za pracę też są różne: osobiście "na kwitku" mam prawie 550 jako wychowawca, koleżanka jako kierownik ma chyba ok.200 więcej.To ww skrócie tyle.Pozdrawiam!
Beata K
 
Posty: 36
Rejestracja: 23 maja 2005, 16:12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postautor: kesey » 11 sie 2005, 10:50

Witam :!: Temat ośrodków co pewien czas przewija się przez forum i wzbudza sporo emocji :wink: Sporo na ten temat można znaleźć w wątku Kuratorzy rodzinni- OK. Pozdrawiam :D .
Awatar użytkownika
kesey
VIP
VIP
 
Posty: 1736
Rejestracja: 25 kwie 2005, 23:51
Lokalizacja: Częstochowa
Podziękował : 51 razy
Otrzymał podziękowań: 197 razy


Wróć do Zadaj pytanie kuratorowi

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości