zarobki

Tematy związane z powoływaniem kuratorów społecznych, aplikacją kuratorską, egzaminem, odbywaniem praktyk studenckich, pisaniem prac dyplomowych itd. Ogólnie: pytania i odpowiedzi, które zainteresują kandydatów do zawodu i pełnienia funkcji kuratora, studentów, uczniów, aplikantów ...

Moderatorzy: Ultima, BBG, Sasquatch

zarobki

Postautor: AgnieszkaJ » 05 kwie 2007, 16:15

chciałam zapytac jakie jest wynagrodzenie aplikanta kuratorskiego netto oraz zarobki kuratorów zawodowych netto. Proszę również o informacje na temat egzaminu na aplikację
AgnieszkaJ
 
Posty: 3
Rejestracja: 05 kwie 2007, 16:11
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postautor: kraliusz » 05 kwie 2007, 16:42

1. wynagrodzenie aplikanta kuratorskiego i kuratora zawodowego -> Rozporządzenie Ministra Sprawiedliwości z dnia 23 grudnia 2002 r. w sprawie wynagrodzeń kuratorów zawodowych i aplikantów kuratorskich
2. egzamin na aplikację - ??? jaki okręg, co i jak więcej szczegółów o co pytasz?
Awatar użytkownika
kraliusz
k.zawodowy
k.zawodowy
 
Posty: 162
Rejestracja: 27 cze 2006, 11:30
Lokalizacja: Gliwice
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 30 razy

EGZAMIN NA APLIKACJE

Postautor: yochimu » 05 kwie 2007, 20:18

Witam

Chciałem się dowiedzieć jaki jest wymagany zakres wiadomości do egzaminu na aplikacje kuratora zawodowego w okręgu śląskim ? Bo po wizycie w SO dowiedziałem się tylko ze w dniu wczorajszym dotarło rozporządzenie które zmienia zasady ubiegania się o aplikacje tzn zamiast dwóch etapów rozmowy kwalifikacyjnej odbędą się dwa etapy pisemne a co do zakresu wiadomości które trzeba przyswoić nikt nic nie wie !!!! Pozdrawiam
:rozpacz:
yochimu
 
Posty: 2
Rejestracja: 05 kwie 2007, 19:30
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postautor: marekl9 » 05 kwie 2007, 21:08

okręg śląski a w jakim mieście dokładnie byłeś? Katowice, Gliwice, Bielsko, Czestochowa. I kto udzielił ci takich informacji
„Ilu ludzi, tyle zdań”
Awatar użytkownika
marekl9
k.zawodowy
k.zawodowy
 
Posty: 51
Rejestracja: 24 lip 2006, 23:13
Lokalizacja: ?ląsk
Podziękował : 1 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postautor: yochimu » 05 kwie 2007, 21:14

---------- 21:12 05.04.2007 ----------

Katowice

---------- 21:14 ----------

Katowice - informacje uzyskane w informacje uzyskane w sekretariacie KO
yochimu
 
Posty: 2
Rejestracja: 05 kwie 2007, 19:30
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz


Wróć do Chcę zostać kuratorem, jestem studentem, potrzebuję pomocy ...

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości