egzamin kuratorski

Tematy związane z powoływaniem kuratorów społecznych, aplikacją kuratorską, egzaminem, odbywaniem praktyk studenckich, pisaniem prac dyplomowych itd. Ogólnie: pytania i odpowiedzi, które zainteresują kandydatów do zawodu i pełnienia funkcji kuratora, studentów, uczniów, aplikantów ...

Moderatorzy: Ultima, BBG, Sasquatch

egzamin kuratorski

Postautor: grzegorz » 23 paź 2005, 15:13

Witam. Jestem obecnie aplikantem kuratorskim. Za ok 1/2 roku mam egzamin kuratorski. Chcaiłbym zapytać młodszych starzem, a może nie tylko jak ten egzamin wygląda. Ustawę o kuratorach przeczytałem, ale chcaiłbym wiedzieć coś więcej. :)
grzegorz
 
Posty: 17
Rejestracja: 19 maja 2005, 9:26
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postautor: Paulina » 23 paź 2005, 15:54

za błędy ortograficzne na szczęście komisja egzaminacyjna nie obniża oceny z pracy pisemnej
Paulina
 
Posty: 8
Rejestracja: 19 maja 2005, 19:46
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

serdeczne dzięki

Postautor: grzegorz » 23 paź 2005, 20:46

A może "staż" lepiej Ci zabżmi (ups "zabrzmi") a jak masz odpisywać w ten sposup (tzn sposób) to wejdź sobie na jakiś czat dla takich "geniuszy" ortograficznych jak Ty. Pozdrawiam wszystkich na forum nawet Ciebie.
grzegorz
 
Posty: 17
Rejestracja: 19 maja 2005, 9:26
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postautor: opener » 24 paź 2005, 16:56

A nie przyszło Wam do głowy Mądrale,może i pedagodzy z wykształcenia, że mamy do czynienia z dysgrafią ? Chyba,że ktoś robi sobie żarty. Napisz coś więcej i dlaczego nie posiadasz informacji od swoich przełożonych i kolegów oraz czego konkretnie potrzebujesz, a na pewno znajdą się tacy, którzy Ci chętnie pomogą.
opener
k.zawodowy
k.zawodowy
 
Posty: 31
Rejestracja: 26 kwie 2005, 19:33
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

a ja popieram "mŁodych"

Postautor: michu » 25 paź 2005, 11:29

Starsi koledzy na forum powinni pomagać młodszym, a jeśli nie chcą lub nie potrafią udzielić odpowiedzi na pytania, niech w ogóle nie piszą nic.
W przeciwieństwie do koleżanki PAULINY postaram się coś więcej na ten temat dowiedzieć, tzn. jak wyglądało to ostatnio u nas i dam Ci znać. Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
michu
 
Posty: 36
Rejestracja: 23 paź 2005, 20:56
Lokalizacja: Szczecin
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postautor: BartK » 27 paź 2005, 21:03

opener chyba miał na myśli dysortografię, a nie dysgrafię :) Jeśli chodzi o odpowiedź na temat, to z tego co wiem takie egzaminy inaczej wyglądają w różnych okręgach, ale materiał do nauki jest ten sam :) Powodzenia
Awatar użytkownika
BartK
VIP
VIP
 
Posty: 1242
Rejestracja: 25 kwie 2005, 23:07
Lokalizacja: Szczecin-Centrum
Podziękował : 3 razy
Otrzymał podziękowań: 12 razy

Postautor: opener » 28 paź 2005, 18:07

Witaj Bartłomieju! Miałem na myśli zaburzenia w pisaniu.Zapewne mądre nauki dzielą to na podkategorie i w tym sensie masz oczywiście rację,ale w niektórych słownikach np. PWN termin"dysortografia" nie występuje.Ale grzegorz nadal niewiele wie na temat egzaminu.
opener
k.zawodowy
k.zawodowy
 
Posty: 31
Rejestracja: 26 kwie 2005, 19:33
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postautor: BartK » 30 paź 2005, 18:37

ach te nazewnictwo ...
Awatar użytkownika
BartK
VIP
VIP
 
Posty: 1242
Rejestracja: 25 kwie 2005, 23:07
Lokalizacja: Szczecin-Centrum
Podziękował : 3 razy
Otrzymał podziękowań: 12 razy


Wróć do Chcę zostać kuratorem, jestem studentem, potrzebuję pomocy ...

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości