Społeczny kurator sądowy- wymagania

Tematy związane z powoływaniem kuratorów społecznych, aplikacją kuratorską, egzaminem, odbywaniem praktyk studenckich, pisaniem prac dyplomowych itd. Ogólnie: pytania i odpowiedzi, które zainteresują kandydatów do zawodu i pełnienia funkcji kuratora, studentów, uczniów, aplikantów ...

Moderatorzy: Ultima, BBG, Sasquatch

Postautor: kesey » 12 cze 2011, 0:35

Cechowiacek przepraszam Cię za tą "Panią Kierownik"- uznanie za kompromitujące informacji z których wynika, że ktoś podejmuje każde zajęcie aby uczciwie zarobić na chleb uchybia etyce zawodu kuratora sądowego (art. 2 i 3 Kodeksu Etyki). Zrozumiałaby była dla mnie odmowa z uwagi na brak doświadczenia w pracy resocjalizacyjnej, wychowawczej, itp. (żaden z wspomnianych przez Ciebie zawodów nie wskazuje abyś takowe posiadał), ale nie z powodu podanego przez Ciebie powyżej.

Poza tym, rozumiem że zarówno Pani Kierownik jak i pozostali członkowie jej zespołu są abstynentami, a w domu nigdy nie posiadali i nie posiadają alkoholu. Nie cierpię hipokryzji.

Proponuję jeszcze raz porozmawiać z samą zainteresowaną, a następnie poinformować ją o ewentualnym wniesieniu skargi na czynności kuratora do KO (na piśmie).
Nigdy nie dyskutuj z idiotą- najpierw sprowadzi cię do swego poziomu, a następnie pokona doświadczeniem.
Awatar użytkownika
kesey
VIP
VIP
 
Posty: 1736
Rejestracja: 25 kwie 2005, 23:51
Lokalizacja: Częstochowa
Podziękował : 51 razy
Otrzymał podziękowań: 197 razy

Postautor: Cechowiacek » 12 cze 2011, 13:48

Kesey, dziękuję bardzo za odpowiedź.
Cechowiacek
 
Posty: 2
Rejestracja: 01 maja 2011, 22:17
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Poprzednia

Wróć do Chcę zostać kuratorem, jestem studentem, potrzebuję pomocy ...

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości