Jaki macie staż pracy, kuratorzy społeczni?

Tematy związane z powoływaniem kuratorów społecznych, aplikacją kuratorską, egzaminem, odbywaniem praktyk studenckich, pisaniem prac dyplomowych itd. Ogólnie: pytania i odpowiedzi, które zainteresują kandydatów do zawodu i pełnienia funkcji kuratora, studentów, uczniów, aplikantów ...

Moderatorzy: Ultima, BBG, Sasquatch

Jaki macie staż pracy, kuratorzy spoŁeczni?

Postautor: Mineiro » 06 lis 2007, 23:40

Tak mnie tknęło, żeby zapytać was o staż pracy, a raczej staż pełnionej funkcji bo o pracy tu mówić nie można.Jestem społeczną 5 lat...była jedna próba na zawodowego, no ale niestety zwycięstwo"plecaków"
A ile wy jsteście?jestem ciekawa to najdlużej w tym siedzi:-)
Pozdrawiam!
Mineiro
 
Posty: 15
Rejestracja: 28 gru 2005, 13:54
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postautor: kropka » 07 lis 2007, 0:03

Wprawdzie jestem zawodową (z dwucyfrowymi latami pracy), ale mogę Wam powiedzieć, że pod moim kierunkiem pracuje pan z...40-letnim stażem "pracy" w charakterze kuratora społecznego rodzinnego. Jest znakomity, nadal w wielkiej formie i dostosowujący się do zmieniających się form dokumentowania nadzorów.Ma wyższe wykształcenie uniwersyteckie. U koleżanki natomiast jest starsza pani, lat...80, ale niezwykle sprawna i "ostro" działająca. Ile lat biega po terenie, nie wiem, ale zapewne co najmniej kilkanaście,jeśli nie kilkadziesiąt.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
kropka
k.zawodowy
k.zawodowy
 
Posty: 824
Rejestracja: 26 kwie 2005, 18:00
Lokalizacja: Szczecin
Podziękował : 635 razy
Otrzymał podziękowań: 69 razy

Postautor: Katarzyna Kotuła » 07 lis 2007, 9:36

Od 11'2002roku.... czyli troszku czasu. Tez jedna próba dostania się na aplikację (oberwało mi się .... za umieszczanie niewłaściwych informacji na forum :D)
Katarzyna Kotuła
 
Posty: 44
Rejestracja: 19 lut 2006, 16:19
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postautor: Mineiro » 07 lis 2007, 14:41

boshe tylko, żeby mi nie przyszlo biegać jako 80 letnia społeczna:-)chciałabym biegać jako 80-letnia zawodowa:-)
Mineiro
 
Posty: 15
Rejestracja: 28 gru 2005, 13:54
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz


Wróć do Chcę zostać kuratorem, jestem studentem, potrzebuję pomocy ...

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość