PRACA LICENCJACKA - WAZNE!!!

Tematy związane z powoływaniem kuratorów społecznych, aplikacją kuratorską, egzaminem, odbywaniem praktyk studenckich, pisaniem prac dyplomowych itd. Ogólnie: pytania i odpowiedzi, które zainteresują kandydatów do zawodu i pełnienia funkcji kuratora, studentów, uczniów, aplikantów ...

Moderatorzy: Ultima, BBG, Sasquatch

PRACA LICENCJACKA - WAZNE!!!

Postautor: juussii » 01 gru 2008, 22:19

witam,
piszę pracę licencjacką na temat roli kuratora sądowego w zakresie opieki nad dorosłymi. Jestem na etapie tworzenia bibliografii i mam z tym ogromny problem. Proszę o pomoc osoby przede wszystkim z Krakowa, które mogłyby polecić mi gdzie mogę znaleźć książki nadające się do mojej pracy!

mój e-mail: juussii@interia.pl

Z góry dziękuje! Pozdrawiam
juussii
 

Re: PRACA LICENCJACKA - WAZNE!!!

Postautor: kgb14 » 01 gru 2008, 22:49

juussii pisze:roli kuratora sądowego w zakresie opieki nad dorosłymi.

jakieś to mało precyzyjne ...
chodzi o resocjalizację w wydziale karnym , czy nadzory nad osobami z problemem alkoholowym czy osoby chore psychicznie -- coś więcej to może ktoś coś pomoże .
,,Oponiarz''

,,One To-Day is Worth
Two To-Morrows''
Obrazek
Awatar użytkownika
kgb14
k.zawodowy
k.zawodowy
 
Posty: 2656
Rejestracja: 30 paź 2007, 23:23
Lokalizacja: Opole
Podziękował : 119 razy
Otrzymał podziękowań: 135 razy

Postautor: kropka » 01 gru 2008, 23:03

Witaj. Może ten wątek Ci pomoże? http://kurator.webd.pl/phpBB2/viewtopic.php?t=400
Jest gdzieś jeszcze spis dostępnej literatury w podziale na specjalizacje rodzinną i dla dorosłych - warto pobuszować...
Awatar użytkownika
kropka
k.zawodowy
k.zawodowy
 
Posty: 824
Rejestracja: 26 kwie 2005, 18:00
Lokalizacja: Szczecin
Podziękował : 635 razy
Otrzymał podziękowań: 69 razy


Wróć do Chcę zostać kuratorem, jestem studentem, potrzebuję pomocy ...

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości