Jak zostać kuratorem zawodowym?

Tematy związane z powoływaniem kuratorów społecznych, aplikacją kuratorską, egzaminem, odbywaniem praktyk studenckich, pisaniem prac dyplomowych itd. Ogólnie: pytania i odpowiedzi, które zainteresują kandydatów do zawodu i pełnienia funkcji kuratora, studentów, uczniów, aplikantów ...

Moderatorzy: Ultima, BBG, Sasquatch

Jak zostać kuratorem zawodowym?

Postautor: olablack1 » 21 sty 2009, 0:52

Witam mam pytanie od niedawna jestem kuratorem spolecznym, chcilabym startowac na zawodowego, czy moze mi ktos dokladnie powiedzec , gdzie trzeba skaladac dokumenty na egzamin i z mniej wiecej przedsawic zarys wymaganej wiedzy na takim egzaminie.Z gory dziekuje jak mzecie prosze o maily olablack@poczta.onet.pl

Temat wydzialem do właściwego działu. Proszę o umieszczanie wątków we właściwych działach. Przy okazji proponuję przejrzeć wątki, zamieszczone w tym dziale- z pewnością znajdziesz tu Olu odpowiedź. kesey
Aleksandra Czarnecka
olablack1
 
Posty: 1
Rejestracja: 20 sty 2009, 0:06
Lokalizacja: katowice
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postautor: gaga » 22 sty 2009, 20:40

najlepiej zapytac swego kuratora zawodwego i tyle................ w koncu skor z nim pracujesz to z pewnoscia ci powie :)
gaga
 
Posty: 105
Rejestracja: 11 gru 2005, 12:35
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postautor: kgb14 » 22 sty 2009, 21:12

Ostatnio wymagania są spore na egzaminach - wiedza ogólna z zakresu sądownictwa i kurateli , wiedza prawna w tym konstytucja , wiedza o społeczeństwie ....
,,Oponiarz''

,,One To-Day is Worth
Two To-Morrows''
Obrazek
Awatar użytkownika
kgb14
k.zawodowy
k.zawodowy
 
Posty: 2656
Rejestracja: 30 paź 2007, 23:23
Lokalizacja: Opole
Podziękował : 119 razy
Otrzymał podziękowań: 135 razy


Wróć do Chcę zostać kuratorem, jestem studentem, potrzebuję pomocy ...

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości