aplikacja, kto może kandydowac?

Tematy związane z powoływaniem kuratorów społecznych, aplikacją kuratorską, egzaminem, odbywaniem praktyk studenckich, pisaniem prac dyplomowych itd. Ogólnie: pytania i odpowiedzi, które zainteresują kandydatów do zawodu i pełnienia funkcji kuratora, studentów, uczniów, aplikantów ...

Moderatorzy: Ultima, BBG, Sasquatch

Postautor: elik85 » 30 wrz 2009, 13:40

---------- 13:38 30.09.2009 ----------

czy kuratorem zawodowym może zostac osoba, w stosunku do której zastosowano "warunkowe umorzenie postepowania karnego" ? popełniłam w życiu błąd, w mojej karcie karnej istnieje notatka o tym. czy skreśli mnie to z listy kandydatów na aplikację? Bardzo proszę o fachow¡ pomoc.

---------- 13:40 ----------

bardzo proszę o liczne i wyczerpujące wypowiedzi. nie wiem co mam robic, bycie kuratorem jest moim marzeniem, nie chcę jednak najeśc się wstydu. czekam na wszelkie informację.
elik85
 
Posty: 1
Rejestracja: 30 wrz 2009, 13:25
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postautor: BartK » 30 wrz 2009, 18:16

Teoretycznie możesz kandydować na aplikację i następnie zostać kuratorem zawodowym. Jednak musisz się liczyć z tym, iż mogą wystąpić konsekwencje nieformalne. Warunkowe umorzenie postępowania karnego zawsze jest wykazywane w karcie karnej, a komisja rekrutacyjna różnie może zareagować na taki wpis...
Awatar użytkownika
BartK
VIP
VIP
 
Posty: 1242
Rejestracja: 25 kwie 2005, 23:07
Lokalizacja: Szczecin-Centrum
Podziękował : 3 razy
Otrzymał podziękowań: 12 razy

Postautor: kgb14 » 01 paź 2009, 8:40

No nie wiem - jak zawsze będę się czepiał zapisu ustawowego - ,,nieskazitelnego charakteru '' - może jak ustawa się zmieni - zdaje się ma nie być tam tego zapisu .
,,Oponiarz''

,,One To-Day is Worth
Two To-Morrows''
Obrazek
Awatar użytkownika
kgb14
k.zawodowy
k.zawodowy
 
Posty: 2656
Rejestracja: 30 paź 2007, 23:23
Lokalizacja: Opole
Podziękował : 119 razy
Otrzymał podziękowań: 135 razy

Postautor: blabick » 05 paź 2009, 9:56

[quote="kgb14"] ,,nieskazitelnego charakteru '' [quote]

dobrze, że nie jestem KO, bo ja bym Cię nie przyjął - sorry
Awatar użytkownika
blabick
k.zawodowy
k.zawodowy
 
Posty: 160
Rejestracja: 16 gru 2008, 13:15
Lokalizacja: chcę :)
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz


Wróć do Chcę zostać kuratorem, jestem studentem, potrzebuję pomocy ...

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

cron