Ważność badań psychologicznych i zaśw. o niekaralności

Tematy związane z powoływaniem kuratorów społecznych, aplikacją kuratorską, egzaminem, odbywaniem praktyk studenckich, pisaniem prac dyplomowych itd. Ogólnie: pytania i odpowiedzi, które zainteresują kandydatów do zawodu i pełnienia funkcji kuratora, studentów, uczniów, aplikantów ...

Moderatorzy: Ultima, BBG, Sasquatch

Ważność badań psychologicznych i zaśw. o niekaralności

Postautor: Mariusz B. » 27 paź 2009, 18:21

Witam wszystkich :)

Chciałbym wziąć udział w przyszłorocznym naborze na aplikacje kuratorskie a już teraz postarać się o stanowisko kuratora społecznego...czy zaświadczenie o niekaralności i badania wyrobione do stanowiska kuratora społecznego będą mogły być wykorzystane na początku przyszłego roku do rekrutacji na zawodowego, czy stracą ważność?
Mariusz B.
 
Posty: 1
Rejestracja: 27 paź 2009, 18:11
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postautor: dailey » 25 sty 2011, 22:44

nie wiem jak jest z kuratorami, ale mój tato co roku podpisując aneks do umowy o pracę musi przedkładać zaświadczenie o niekaralności
Awatar użytkownika
dailey
 
Posty: 12
Rejestracja: 07 mar 2010, 19:43
Lokalizacja: Opole, Kędzierzyn-koźle
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postautor: kgb14 » 26 sty 2011, 1:34

ja nie pamiętam , żeby na kuratora społecznego wymagane były badania psychologiczne ...ale może się mylę . Poza tym zaświadczenie o nie figurowaniu w kartotece osób skazanych powinno być aktualne . Czyli myślę ,ze ważność ma chyba miesiąc .

dailey .... nie podpisujemy co roku żadnych dodatkowych aneksów ...a co do jak to potocznie nazywacie świadectw niekaralności ...kuratorzy pracują w takim a nie innym resorcie i ....jeśli ktoś byłby karany to tego się nie ukryje ;-) Więc nie przedstawiamy co roku owych ,,świadectw'' . :mrgreen:
,,Oponiarz''

,,One To-Day is Worth
Two To-Morrows''
Obrazek
Awatar użytkownika
kgb14
k.zawodowy
k.zawodowy
 
Posty: 2656
Rejestracja: 30 paź 2007, 23:23
Lokalizacja: Opole
Podziękował : 119 razy
Otrzymał podziękowań: 135 razy

Postautor: dailey » 26 sty 2011, 17:22

no oczywiscie, samo przez się rozumie, że wszystko czarno na białym jest i nawet jak na dłoni gdyby jakis kurator coś przeskrobał ... mnie własciwie chodziło o to, że biorac udział w konkursie na stanowisko pracy mój tato musi przedkładac takie oswiadczenie, i zawsze wysyła zapytanie o karalność do Opola :) niestety umowy są tylko na rok, więc co roku ta sama procedura :) ... oj tam oj tam ... :)
Awatar użytkownika
dailey
 
Posty: 12
Rejestracja: 07 mar 2010, 19:43
Lokalizacja: Opole, Kędzierzyn-koźle
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz


Wróć do Chcę zostać kuratorem, jestem studentem, potrzebuję pomocy ...

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości