Kwestionariusz dot. pracy kuratora sądowego

Tematy związane z powoływaniem kuratorów społecznych, aplikacją kuratorską, egzaminem, odbywaniem praktyk studenckich, pisaniem prac dyplomowych itd. Ogólnie: pytania i odpowiedzi, które zainteresują kandydatów do zawodu i pełnienia funkcji kuratora, studentów, uczniów, aplikantów ...

Moderatorzy: Ultima, BBG, Sasquatch

Postautor: americana » 11 mar 2010, 12:56

---------- 10:28 10.03.2010 ----------

Witam,

Pisze pracę magisterską na temat działalności kuratora sądowego ds karnych. W związku z tym mam do państwa ogromną prośbę, a mianowicie chodzi o wypełnienie kwestionariusza, związanego z badawczą częścią pracy. Kwestionariusz nie powinien zająć państwu wiele czasu. Jest on skierowany w większości do kuratorów zawodowych, jednak jeśli ktoś z państwa jest społecznym to proszę o ominiencie nieadekwatnych pytań. Pytania mają na celu skomulowanie wiedzy na temat pracy kuratora i wyciągnięcie przydatnych wniosków;) Sama jestem kuratorem społecznym, więc wiem, że na niektóre pytania trudno odpowiedzieć jednoznacznie, aczkolwiek będę bardzo wdzięczna jeśli ktoś z państwa mi pomoże. Proszę o napisanie na mój adres mailowy, jeśli zdecyduje się ktoś na wypełnienie kwestionariusza, lub zamieszczenie adresu na stronie forum wtedy wyśle kwestionariusz na adres. ps kwestionariusz jest anonimowy!

Dzięki serdeczne z góry.
mój adres bogusia120326@wp.pl

---------- 10:56 11.03.2010 ----------

Wiele osób ogląda ten post, natomiast nikt nie chce pomóc i zamieścić swojego maila. Bardzo proszę o pomoc :)
americana
 
Posty: 2
Rejestracja: 10 mar 2010, 12:19
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postautor: kesey » 11 mar 2010, 12:59

Witam,

Americana, możesz puścić ankietę na mój mail. Umieszczę ja w tym wątku, tak aby było możlie jej pobranie z poziomu forum. Jeśli ktoś ją wypełni i będzie miał takie życzenie- prześle ją wówczas na Twój adres.
Będzie trochę mniej zachodu.

Pozdrawiam.

-------------2010.03.11, 20:59-----------------

Kwestionariusz ankiety do pobrania


-------------2010.03.11, 21:05-----------------

Miałem szczerą chęć wypełnienia, ale ankieta jest skierowana do kuratorów zawodowych, wykonujących orzeczenia w sprawach karnych. Zawiera 20 pytań- dosyć sensownie skonstruowanych, głównie na zasadzie testu wyboru. Wypełnienie nie powinno zająć więcej niż 15 minut.
Nigdy nie dyskutuj z idiotą- najpierw sprowadzi cię do swego poziomu, a następnie pokona doświadczeniem.
Awatar użytkownika
kesey
VIP
VIP
 
Posty: 1736
Rejestracja: 25 kwie 2005, 23:51
Lokalizacja: Częstochowa
Podziękował : 51 razy
Otrzymał podziękowań: 197 razy

Postautor: americana » 24 mar 2010, 20:46

---------- 15:59 19.03.2010 ----------

Ponownie proszę o zgłaszanie się chętnych do wypełnienia ankiety i pomocy:)

---------- 18:46 24.03.2010 ----------

ok 500 wyświetleń, a nikt nie jest chętny do wypełnienia ankiety. I mamy do czynienia z altruizmem i chęcią pomocy, która powinien cechować kuratora. Jeszcze raz proszę o wypełnienie ankiety i przysłużenie się trochę nauce:]

I wiem, że w koncu odpowie na mój apel..

pozdrawiam:)
americana
 
Posty: 2
Rejestracja: 10 mar 2010, 12:19
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz


Wróć do Chcę zostać kuratorem, jestem studentem, potrzebuję pomocy ...

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości