Dzien dobry

Tematy związane z powoływaniem kuratorów społecznych, aplikacją kuratorską, egzaminem, odbywaniem praktyk studenckich, pisaniem prac dyplomowych itd. Ogólnie: pytania i odpowiedzi, które zainteresują kandydatów do zawodu i pełnienia funkcji kuratora, studentów, uczniów, aplikantów ...

Moderatorzy: Ultima, BBG, Sasquatch

Dzien dobry

Postautor: Anna 84 » 04 maja 2011, 21:39

Witam serdecznie, nazywam się Anna i jestem studentką V roku socjologii.
Piszę pracę magisterską z zakresu kurateli sądowej i mam do przeprowadzenia badania, a konkretnie wywiady z kuratorami sądowymi ( siedmioma kuratorami rodzinnymi i siedmioma dla dorosłych ). I tu pojawia się moja prośba do kuratorów obecnych na forum, mam sporządzony kwestionariusz wywiadu w dokumencie word, mogłabym go wysłać mailem osobom chętnym udzielić mi wywiadu. Jeśli może mi ktoś pomóc proszę o kontakt pod adresem e-mail anna-gdowska@wp.pl
Pozdrawiam.
Anna 84
 
Posty: 2
Rejestracja: 04 maja 2011, 21:10
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postautor: Aurelius » 04 maja 2011, 22:02

Witaj na Forum!

W nawiązaniu do Twojej prośby mam taką uwagę - zastanów się, jaką masz pewność, że osoby, które odpowiedzą na Twoją prośbę i wyrażą chęć wypełnienia ankiety internetowej poprzez e-mail, będą tak naprawdę kuratorami sądowymi, a nie zwykłymi żartownisiami, skłonnymi do prowokacji? Pamiętaj, że użytkownicy tego forum, jak i osoby, które przeglądają to forum, to nie tylko kuratorzy sądowi. Jaka wtedy będzie wartość naukowa tak przeprowadzonych badań?

Namawiam zatem do nawiązania kontaktu z kuratorami sądowymi, lecz w świecie realnym, a nie wirtualnym, odwiedzając zespół kuratorskiej służby sądowej, który działa przy każdym sądzie rejonowym. Po przedstawieniu stosownego zaświadczenia z uczelni, nie powinno być problemów z uzyskaniem zgody udostępnienie kwestionariuszy wywiadu kuratorom.
Ostatnio zmieniony 04 maja 2011, 22:04 przez Aurelius, łącznie zmieniany 1 raz
Nasze życie publiczne i społeczne będzie przecież takie jakim go uczynimy. Nikt nie zrobi tego za nas, ale i nikt nie powinien tego robić bez nas. (...) Tylko oportuniści i ludzie leniwi sądzą, że jest inaczej, wizjonerzy i liderzy z prawdziwego zdarzenia stawiają sobie zadania i z uporem godnym słusznej sprawy dążą do ich zrealizowania.
prof. Zbigniew Lasocik

______________
Obrazek
Awatar użytkownika
Aurelius
VIP
VIP
 
Posty: 2836
Rejestracja: 17 sty 2006, 0:09
Lokalizacja: Katowice
Podziękował : 231 razy
Otrzymał podziękowań: 277 razy

Postautor: Bosman » 04 maja 2011, 22:04

Aurelius pisze:Witaj na Forum!

W nawiązaniu do Twojej prośby mam taką uwagę - zastanów się, jaką masz pewność, że osoby, które odpowiedzą na Twoją prośbę i wyrażą chęć wypełnienia ankiety internetowej poprzez e-mail, będą tak naprawdę kuratorami sądowymi, a nie zwykłymi żartownisiami, skłonnymi do prowokacji? Pamiętaj, że użytkownicy tego forum, jak i osoby, które przeglądają to forum, to nie tylko kuratorzy sądowi.

Namawiam zatem do nawiązania kontaktu z kuratorami sądowymi, lecz w świecie realnym, a nie wirtualnym, odwiedzając zespół kuratorskiej służby sądowej, który działa przy każdym sądzie rejonowym. Po przedstawieniu stosownego zaświadczenia z uczelni, nie powinno być problemów z uzyskaniem zgody udostępnienie kwestionariuszy wywiadu kuratorom.
Rafał, trzymaj to jako szablon.
Bosman
k.zawodowy
k.zawodowy
 
Posty: 743
Rejestracja: 15 gru 2006, 23:55
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Postautor: Anna 84 » 04 maja 2011, 22:15

Dziękuje za dobrą radę, napewno skorzystam.
Pozdrawiam
Anna 84
 
Posty: 2
Rejestracja: 04 maja 2011, 21:10
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz


Wróć do Chcę zostać kuratorem, jestem studentem, potrzebuję pomocy ...

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

cron