Pomoc - kwalifikacje

Tematy związane z powoływaniem kuratorów społecznych, aplikacją kuratorską, egzaminem, odbywaniem praktyk studenckich, pisaniem prac dyplomowych itd. Ogólnie: pytania i odpowiedzi, które zainteresują kandydatów do zawodu i pełnienia funkcji kuratora, studentów, uczniów, aplikantów ...

Moderatorzy: Ultima, BBG, Sasquatch

Postautor: webkurator » 23 cze 2011, 20:00

kuffs pisze:Masz rację skończ już ten wątek. Czekałem, aż sama na to wpadniesz.


Nie bądź nie miły, wyluzuj :)
Prawdziwe bogactwo to nie to, ile Twoją praca pozwoli Ci zarobić, ale to, Kim cię uczyni!
webkurator
 
Posty: 36
Rejestracja: 21 cze 2011, 14:38
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postautor: Orange » 23 cze 2011, 20:01

kuffs pisze:Masz rację skończ już ten wątek. Czekałem, aż sama na to wpadniesz.

Szanowny Kolego Kuffs,
Webkurator samodzielnie może decydować kiedy zakończyć swój wątek.
Ba! Może nawet za kilka chwil, lub dni, miesięcy zmienić zdanie :D
Szanuj...
panta rhei
Awatar użytkownika
Orange
k.zawodowy
k.zawodowy
 
Posty: 1210
Rejestracja: 26 paź 2009, 22:52
Podziękował : 62 razy
Otrzymał podziękowań: 45 razy

Postautor: webkurator » 23 cze 2011, 20:04

Może po prostu zabrakło argumentów żeby mnie jeszcze bardziej zrównać z Ziemią.
Prawdziwe bogactwo to nie to, ile Twoją praca pozwoli Ci zarobić, ale to, Kim cię uczyni!
webkurator
 
Posty: 36
Rejestracja: 21 cze 2011, 14:38
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postautor: Orange » 23 cze 2011, 20:07

Nie mogło zabraknąć czegoś, czego nie było 8)
panta rhei
Awatar użytkownika
Orange
k.zawodowy
k.zawodowy
 
Posty: 1210
Rejestracja: 26 paź 2009, 22:52
Podziękował : 62 razy
Otrzymał podziękowań: 45 razy

Postautor: kgb14 » 23 cze 2011, 20:08

webkurator od momentu kiedy przyznałaś , że nieco zakręciłaś temat , nie odzywam się ale po Twoich słowach , że ktoś chce Cie zrównać z ziemią muszę napisać : przesadzasz .
,,Oponiarz''

,,One To-Day is Worth
Two To-Morrows''
Obrazek
Awatar użytkownika
kgb14
k.zawodowy
k.zawodowy
 
Posty: 2656
Rejestracja: 30 paź 2007, 23:23
Lokalizacja: Opole
Podziękował : 119 razy
Otrzymał podziękowań: 135 razy

Postautor: webkurator » 23 cze 2011, 20:18

Nie zakręciłam tematu, tylko było źle zinterpretowane jedno zdanie, które później rozbudowałam i wyjaśniłam o co mi chodziło, żeby zaprzeczyć dywagacją:)
Prawdziwe bogactwo to nie to, ile Twoją praca pozwoli Ci zarobić, ale to, Kim cię uczyni!
webkurator
 
Posty: 36
Rejestracja: 21 cze 2011, 14:38
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postautor: Aurelius » 23 cze 2011, 20:22

Webkurator, życzę Ci abyś szybko stała się Realkuratorem. Masz zapał i wykorzystaj to.
Ja chętnie przyjąłbym Cię do siebie, jako kuratora społ. z otwartymi ramionami. £ap wiedzę garściami jeśli tylko możesz i masz ku temu możliwości - ucz się. ¦wiat brnie nieustannie do przodu. Problemy przed którymi staje dzisiaj chociażby kurator w swojej pracy, jeszcze 10 lat temu były dla niego zupełnie nieznane lub marginalne.
Kolegom, z kolei przypominam zapis art. 10 naszej ustawy i proszę o więcej powściągliwości w ocenianiu drugiego człowieka po kilku postach napisanych na forum. Jak można (nawet żartem) kogoś zapał do nauki, parcia na wiedze, stawiać ponad faszyzm? Nadto regulamin jest tutaj jasny - Polemikom podlegają poglądy i opinie, a nie osoby ich autorów, tutaj konkretnie młodego, pełnego zapału i zdeterminowanego Forumowicza, który staje być może przed wyborem swojej ścieżki zawodowej. Zamiast dmuchać mu pod skrzydła, zakłada się kulę u nogi. Niemal każdy z nas na początku chciał rewolucjonizować świat.

Jako moderator, skorzystam ze swoich uprawnień i proszę o trzymanie się wątku tematu, który zakreślony został przez Webkuratora. Jeśli ktoś nie ma woli odpowiadać, niech powstrzyma się od poza wątkowych komentarzy, albowiem mogą zostać usunięte.
Nasze życie publiczne i społeczne będzie przecież takie jakim go uczynimy. Nikt nie zrobi tego za nas, ale i nikt nie powinien tego robić bez nas. (...) Tylko oportuniści i ludzie leniwi sądzą, że jest inaczej, wizjonerzy i liderzy z prawdziwego zdarzenia stawiają sobie zadania i z uporem godnym słusznej sprawy dążą do ich zrealizowania.
prof. Zbigniew Lasocik

______________
Obrazek
Awatar użytkownika
Aurelius
VIP
VIP
 
Posty: 2836
Rejestracja: 17 sty 2006, 0:09
Lokalizacja: Katowice
Podziękował : 231 razy
Otrzymał podziękowań: 277 razy

Postautor: webkurator » 23 cze 2011, 20:42

Aurelius pisze:Webkurator, życzę Ci abyś szybko stała się Realkuratorem. Masz zapał i wykorzystaj to.
Ja chętnie przyjąłbym Cię do siebie, jako kuratora społ. z otwartymi ramionami. £ap wiedzę garściami jeśli tylko możesz i masz ku temu możliwości - ucz się. ¦wiat brnie nieustannie do przodu. Problemy przed którymi staje dzisiaj chociażby kurator w swojej pracy, jeszcze 10 lat temu były dla niego zupełnie nieznane lub marginalne.
Kolegom, z kolei przypominam zapis art. 10 naszej ustawy i proszę o więcej powściągliwości w ocenianiu drugiego człowieka po kilku postach napisanych na forum. Jak można (nawet żartem) kogoś zapał do nauki, parcia na wiedze, stawiać ponad faszyzm? Nadto regulamin jest tutaj jasny - Polemikom podlegają poglądy i opinie, a nie osoby ich autorów, tutaj konkretnie młodego, pełnego zapału i zdeterminowanego Forumowicza, który staje być może przed wyborem swojej ścieżki zawodowej. Zamiast dmuchać mu pod skrzydła, zakłada się kulę u nogi. Niemal każdy z nas na początku chciał rewolucjonizować świat.

Jako moderator, skorzystam ze swoich uprawnień i proszę o trzymanie się wątku tematu, który zakreślony został przez Webkuratora. Jeśli ktoś nie ma woli odpowiadać, niech powstrzyma się od poza wątkowych komentarzy, albowiem mogą zostać usunięte.



Dziękuję. Nie mam nic więcej do dodania :)
Prawdziwe bogactwo to nie to, ile Twoją praca pozwoli Ci zarobić, ale to, Kim cię uczyni!
webkurator
 
Posty: 36
Rejestracja: 21 cze 2011, 14:38
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postautor: kuffs » 23 cze 2011, 21:13

Macie swoje odczucia a ja mam swoje. Indywidualna sprawa. Nie mam zamiaru nikogo równać z ziemią. Po prostu widzę brak pokory w wypowiedziach koleżanki. Zresztą nie mój problem.
kuffs
 
Posty: 257
Rejestracja: 06 paź 2010, 13:03
Lokalizacja: mazowieckie
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postautor: Aurelius » 23 cze 2011, 21:46

webkurator pisze:Dziękuję. Nie mam nic więcej do dodania :)

Ja za to dodam jeszcze, to znaczy zasugeruję Ci, abyś zapoznała się z tematem dostępnym pod tym linkiem: http://kurator.webd.pl/phpBB2/viewtopic.php?t=1360 i tam z pierwszym wpisem kolegi o nicku: Nabi.

Pozdrawiam
Nasze życie publiczne i społeczne będzie przecież takie jakim go uczynimy. Nikt nie zrobi tego za nas, ale i nikt nie powinien tego robić bez nas. (...) Tylko oportuniści i ludzie leniwi sądzą, że jest inaczej, wizjonerzy i liderzy z prawdziwego zdarzenia stawiają sobie zadania i z uporem godnym słusznej sprawy dążą do ich zrealizowania.
prof. Zbigniew Lasocik

______________
Obrazek
Awatar użytkownika
Aurelius
VIP
VIP
 
Posty: 2836
Rejestracja: 17 sty 2006, 0:09
Lokalizacja: Katowice
Podziękował : 231 razy
Otrzymał podziękowań: 277 razy

Postautor: webkurator » 23 cze 2011, 21:54

Aurelius pisze:
webkurator pisze:Dziękuję. Nie mam nic więcej do dodania :)

Ja za to dodam jeszcze, to znaczy zasugeruję Ci, abyś zapoznała się z tematem dostępnym pod tym linkiem: http://kurator.webd.pl/phpBB2/viewtopic.php?t=1360 i tam z pierwszym wpisem kolegi o nicku: Nabi.

Pozdrawiam


Dzięki, konkrety - lubię to :)

Pozdrawiam :lol:
Prawdziwe bogactwo to nie to, ile Twoją praca pozwoli Ci zarobić, ale to, Kim cię uczyni!
webkurator
 
Posty: 36
Rejestracja: 21 cze 2011, 14:38
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postautor: Bosman » 23 cze 2011, 22:00

Aurelius pisze:Ja za to dodam jeszcze, to znaczy zasugeruję Ci, abyś zapoznała się z tematem dostępnym pod tym linkiem: http://kurator.webd.pl/phpBB2/viewtopic.php?t=1360 i tam z pierwszym wpisem kolegi o nicku: Nabi.
Rafał, ten wpis się naprawdę Nabiemu udał (pozdrawiam kolegę Nabiego 8), choć raczej tego nie czyta).
Bosman
k.zawodowy
k.zawodowy
 
Posty: 743
Rejestracja: 15 gru 2006, 23:55
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Postautor: webkurator » 23 cze 2011, 22:04

bosman pisze:
Aurelius pisze:Ja za to dodam jeszcze, to znaczy zasugeruję Ci, abyś zapoznała się z tematem dostępnym pod tym linkiem: http://kurator.webd.pl/phpBB2/viewtopic.php?t=1360 i tam z pierwszym wpisem kolegi o nicku: Nabi.
Rafał, ten wpis się naprawdę Nabiemu udał (pozdrawiam kolegę Nabiego 8), choć raczej tego nie czyta).


Już czytałam, na prawdę dobry teks - dający do myślenia :) Jednak i tak nie rezygnuje z swoich przyszłościowych planów - wręcz się utwierdziłam w nich :)
Prawdziwe bogactwo to nie to, ile Twoją praca pozwoli Ci zarobić, ale to, Kim cię uczyni!
webkurator
 
Posty: 36
Rejestracja: 21 cze 2011, 14:38
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postautor: kgb14 » 26 cze 2011, 15:31

bosman pisze:
Aurelius pisze:Ja za to dodam jeszcze, to znaczy zasugeruję Ci, abyś zapoznała się z tematem dostępnym pod tym linkiem: http://kurator.webd.pl/phpBB2/viewtopic.php?t=1360 i tam z pierwszym wpisem kolegi o nicku: Nabi.
Rafał, ten wpis się naprawdę Nabiemu udał (pozdrawiam kolegę Nabiego 8), choć raczej tego nie czyta).

Nabi miał wiele dobrych tekstów -- ja tez go pozdrawiam i mam nadzieję , że jednak czyta .
,,Oponiarz''

,,One To-Day is Worth
Two To-Morrows''
Obrazek
Awatar użytkownika
kgb14
k.zawodowy
k.zawodowy
 
Posty: 2656
Rejestracja: 30 paź 2007, 23:23
Lokalizacja: Opole
Podziękował : 119 razy
Otrzymał podziękowań: 135 razy

Poprzednia

Wróć do Chcę zostać kuratorem, jestem studentem, potrzebuję pomocy ...

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości