KALINOWSKI Marian: Vademecum rodzinnego kuratora sądowego...

Tematy związane z powoływaniem kuratorów społecznych, aplikacją kuratorską, egzaminem, odbywaniem praktyk studenckich, pisaniem prac dyplomowych itd. Ogólnie: pytania i odpowiedzi, które zainteresują kandydatów do zawodu i pełnienia funkcji kuratora, studentów, uczniów, aplikantów ...

Moderatorzy: Ultima, BBG, Sasquatch

KALINOWSKI Marian: Vademecum rodzinnego kuratora sądowego...

Postautor: Janinka_8 » 30 paź 2011, 15:55

Witam, chciałam zapytać, czy jest ktoś może w posiadaniu w/w książki bądź książki Borowski R., Wysocki D., Instytucje wychowania resocjalizującego, Płock 2001 w wersji elektronicznej i mógłby przesłać mi ją na e-maila? Ksiązki te są mi potrzebne do pracy magisterskiej. Z góry dziękuję za udzielenie informacji !!!!
Janinka_8
 
Posty: 3
Rejestracja: 30 paź 2011, 15:48
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postautor: tulipanna555 » 18 lis 2011, 20:32

co do Vademecum, to nie wiem czy ktoś tak starą (aczkolwiek przydatną książkę) przerobił do wersji elektornicznej. Ja dysponuję kserówką
Nie ma bardziej stronniczego świadka i okrutniejszego oskarżyciela niż sumienie dręczące każdego z nas - Polipiusz
tulipanna555
k.zawodowy
k.zawodowy
 
Posty: 338
Rejestracja: 23 lip 2011, 8:45
Podziękował : 4 razy
Otrzymał podziękowań: 4 razy

Postautor: Janinka_8 » 18 lis 2011, 21:35

Znalazłam już kilka starszych książek na internecie, zatem pomyślałam, że i może tą też znajdę, chociaż zeskanowaną i zapisaną w pdf, niestety nie. Kserówka w tym wypadku i tak mi nic nie pomaga,bo fizycznie nie miałabym możliwości nawet skserowania sobie jej od Pana/Pani, zatem pozostaje mi udać się do biblioteki,chociaż zależało mi na tym, aby ją mieć, bo w bibliotekach różnie bywa...
Janinka_8
 
Posty: 3
Rejestracja: 30 paź 2011, 15:48
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postautor: tulipanna555 » 20 lis 2011, 21:40

W bibliotekach różnie bywa. Ja swoją znalazłam w sądzie. Poszłam do kuratorów i zapytałam. Pożyczyli. Polecam tak zrobić, może mają i u Ciebie takie starocie. Książka stara a jak przydatna i poszukiwana no proszę. Polecam także M. Guzińska i P. Zakrzewski - Doświadczenia kuratora sądowego w świetle 100 dozorów nad nieletnimi (to też ze staroci- stąd dawne określenie "dozorów")
Nie ma bardziej stronniczego świadka i okrutniejszego oskarżyciela niż sumienie dręczące każdego z nas - Polipiusz
tulipanna555
k.zawodowy
k.zawodowy
 
Posty: 338
Rejestracja: 23 lip 2011, 8:45
Podziękował : 4 razy
Otrzymał podziękowań: 4 razy

Postautor: Janinka_8 » 21 lis 2011, 21:32

Pracuję w Sądzie i pierwsze co, to poszłam do kuratorów, aczkolwiek w tym, co mi dali nie ma akurat tego, dlatego postanowiłam tu napisać ;-) Dziękuję bardzo za polecenie innej książki ;-)
Janinka_8
 
Posty: 3
Rejestracja: 30 paź 2011, 15:48
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Re: KALINOWSKI Marian: Vademecum rodzinnego kuratora sądoweg

Postautor: Kulfon18% » 13 mar 2014, 22:43

tulipanna555 byłaby możliwość zeskanowania mi jednej strony z tej książki ?? ;p;p
Kulfon18%
 
Posty: 1
Rejestracja: 13 mar 2014, 22:40
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Re: KALINOWSKI Marian: Vademecum rodzinnego kuratora sądoweg

Postautor: tulipanna555 » 03 kwie 2014, 14:19

Tylkoo jednej???:)
Nie ma bardziej stronniczego świadka i okrutniejszego oskarżyciela niż sumienie dręczące każdego z nas - Polipiusz
tulipanna555
k.zawodowy
k.zawodowy
 
Posty: 338
Rejestracja: 23 lip 2011, 8:45
Podziękował : 4 razy
Otrzymał podziękowań: 4 razy


Wróć do Chcę zostać kuratorem, jestem studentem, potrzebuję pomocy ...

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości