Historia kurateli dla dorosłych

Tematy związane z powoływaniem kuratorów społecznych, aplikacją kuratorską, egzaminem, odbywaniem praktyk studenckich, pisaniem prac dyplomowych itd. Ogólnie: pytania i odpowiedzi, które zainteresują kandydatów do zawodu i pełnienia funkcji kuratora, studentów, uczniów, aplikantów ...

Moderatorzy: Ultima, BBG, Sasquatch

Historia kurateli dla dorosŁych

Postautor: karola0072 » 16 mar 2012, 19:49

Witam

Bardzo proszę o taką "pigułkę" historii kurateli dla dorosłych oraz rodzinnej. Najważniejsze Fakty.


Witam. Bardzo proszę o wyłączenie następnym razem CAPS LOCKA, przed napisaniem postu. Jest to nie eleganckie i w realicach forumowych, oznacza krzyk. Twój post został wyedytowany przeze mnie. Usunąłem również temat z działu kurateli rodzinnej, dot. tego samego zapytania, lecz o kuratelę rodzinną, łączą to w jeden temat. Temat przeniesiony został ponadto do innego działu. Aurelius.
Karola
karola0072
 
Posty: 6
Rejestracja: 16 mar 2012, 19:21
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postautor: Sasquatch » 16 mar 2012, 20:42

Na stronie Krajowego Stowarzyszenia Zawodowych Kuratorów Sądowych znajdziesz artykuł pt:" Powstanie i rozwój instytucji kurateli sądowej w Polsce", gdzie w "pigułce" podane masz najważniejsze daty dot. kurateli dla nieletnich i dorosłych

http://kurator.webd.pl/?p=85#more-85
Sasquatch
Mod
Mod
 
Posty: 1161
Rejestracja: 10 sty 2012, 22:51
Podziękował : 245 razy
Otrzymał podziękowań: 962 razy


Wróć do Chcę zostać kuratorem, jestem studentem, potrzebuję pomocy ...

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość