Prośba o wypełnienie ankiety

Tematy związane z powoływaniem kuratorów społecznych, aplikacją kuratorską, egzaminem, odbywaniem praktyk studenckich, pisaniem prac dyplomowych itd. Ogólnie: pytania i odpowiedzi, które zainteresują kandydatów do zawodu i pełnienia funkcji kuratora, studentów, uczniów, aplikantów ...

Moderatorzy: Ultima, BBG, Sasquatch

Prośba o wypeŁnienie ankiety

Postautor: ewelina_gdz » 18 kwie 2012, 16:21

xxx
Ostatnio zmieniony 20 kwie 2012, 0:05 przez ewelina_gdz, łącznie zmieniany 2 razy
ewelina_gdz
 
Posty: 3
Rejestracja: 18 kwie 2012, 15:18
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postautor: kgb14 » 18 kwie 2012, 18:08

bardzo fajne pytanie w ankiecie :
Ilość złożonych wniosków (od początku pracy) o wykonanie zawieszonej kary pozbawienia wolności lub odwołanie warunkowego zwolnienia :mrgreen:

Jesli pracuje ponad 6 lat ........kto mi to policzy :lol:
,,Oponiarz''

,,One To-Day is Worth
Two To-Morrows''
Obrazek
Awatar użytkownika
kgb14
k.zawodowy
k.zawodowy
 
Posty: 2656
Rejestracja: 30 paź 2007, 23:23
Lokalizacja: Opole
Podziękował : 119 razy
Otrzymał podziękowań: 135 razy

Postautor: ewelina_gdz » 18 kwie 2012, 19:33

xxx
Ostatnio zmieniony 20 kwie 2012, 0:05 przez ewelina_gdz, łącznie zmieniany 1 raz
ewelina_gdz
 
Posty: 3
Rejestracja: 18 kwie 2012, 15:18
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postautor: VIOLA » 18 kwie 2012, 22:18

kgb14 pisze:bardzo fajne pytanie w ankiecie :
Ilość złożonych wniosków (od początku pracy) o wykonanie zawieszonej kary pozbawienia wolności lub odwołanie warunkowego zwolnienia :mrgreen:

Jesli pracuje ponad 6 lat ........kto mi to policzy :lol:



Jest już zmiana - w ciągu ostatnich 12 miesięcy
"...Porządek może zrobić każdy , ale tylko geniusz zapanuje nad chaosem ..."
Awatar użytkownika
VIOLA
k.zawodowy
k.zawodowy
 
Posty: 829
Rejestracja: 12 lip 2006, 11:27
Podziękował : 137 razy
Otrzymał podziękowań: 122 razy

Postautor: kgb14 » 18 kwie 2012, 22:39

żadna złośliwość ...takie żartobliwe zwrócenie uwagi na nieco niemądre pytanie .....

No i skoro juz sie tak bardzo Pani podoba to mam małe ale ...... przecież w ta ankietę na chwilę obecna może wejść każdy np. to forum jest odwiedzane prze licznych skazanych - z różnych powodów odwiedzają to forum , mogą wejść dzieci - też mieliśmy tu swego czasu ich tu sporo ...skąd Pani wie kto udzielił Pani odpowiedzi :?: :?: Na ile wiarygodna będzie ta ankieta :?: Proponowałbym wydrukowac ja i podejsć do paru zespołów kuratorskich przy sadach i poprosić o wypełnienie ...... takie dane internetowe to z całym szacunkiem ..o kant kuli rozbić .
,,Oponiarz''

,,One To-Day is Worth
Two To-Morrows''
Obrazek
Awatar użytkownika
kgb14
k.zawodowy
k.zawodowy
 
Posty: 2656
Rejestracja: 30 paź 2007, 23:23
Lokalizacja: Opole
Podziękował : 119 razy
Otrzymał podziękowań: 135 razy

Postautor: gabi » 19 kwie 2012, 12:50

Który promotor przyjmie materiał pochodzący z badań zbierany anonimowo drogą internetową? Jaka wartość takiego materiału? Czy Pani nie wie, że odpisywać Pani mogą wszyscy, nawet osoby postronne, w tym podopieczni kuratora i wpisać cokolwiek? Czy pani sama traktuje swoją pracę magisterską poważnie?
Jeżeli tak to zapraszam do najbliższego zespołu kuratorskiej służby sądowej. W naszym okręgu niezbędne także pismo z uczelni i zgoda kuratora okręgowego.
Potem już z górki... choć może być trudność w odpowiedzi na pytanie o "cechy niezbędne w zwodzie kuratora" ;)
gabi
k.zawodowy
k.zawodowy
 
Posty: 137
Rejestracja: 27 sty 2006, 15:41
Podziękował : 71 razy
Otrzymał podziękowań: 32 razy

Postautor: ewelina_gdz » 19 kwie 2012, 20:48

xxx
Ostatnio zmieniony 20 kwie 2012, 0:05 przez ewelina_gdz, łącznie zmieniany 1 raz
ewelina_gdz
 
Posty: 3
Rejestracja: 18 kwie 2012, 15:18
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postautor: gabi » 19 kwie 2012, 21:02

Droga Pani Ewelino
Nie oceniam Pani i szanuję Pani dążenie do tego aby zostać mgr. Ale z drugiej strony bardzo szanuję zawód, który wykonuję. I myślę sobie, że nie chcę aby powstawały na jego temat prace naukowe ( a taką Pani pisze) oparte na nierzetelnych i niesprawdzonych źródłach. Wszak takie prace są potem dostępne w czytelniach studenckich ( i pewnie innych miejscach) i dane w nich zawarte mogą być powielone w innych opracowaniach.
Ponieważ jestem życzliwie nastawiona do wszelkich studentów, praktykantów i aplikantów chętnie otaczam ich swoją opieką. Na wiele studenckich ankiet odpowiadałam. Ale Pani podejście do sprawy jest dla mnie kompletnie nie do zaakceptowania.
gabi
k.zawodowy
k.zawodowy
 
Posty: 137
Rejestracja: 27 sty 2006, 15:41
Podziękował : 71 razy
Otrzymał podziękowań: 32 razy

Postautor: kgb14 » 31 maja 2012, 22:59

---------- 23:09 19.04.2012 ----------

Zdecydowanie i całym mym mamucim sercem popieram punkt widzenia oraz argumentację gabi . Pisze dokładnie to co i ja bym napisał o myśli dokładnie to samo .

---------- 22:59 31.05.2012 ----------

Dp admina - mimo woli w związku z pojawiającą się kolejny raz ankietą i odesłaniem właśnie tutaj - zauważyłem - ze znowu ktoś edytował sobie wypowiedź bez względu na czas - bardzo proszę bo tego akurat nie pamiętam czy to u nas można - ogranicz czas edycji postu do 30 min jak na innych forach - bo to potem bzdury wychodzą .
,,Oponiarz''

,,One To-Day is Worth
Two To-Morrows''
Obrazek
Awatar użytkownika
kgb14
k.zawodowy
k.zawodowy
 
Posty: 2656
Rejestracja: 30 paź 2007, 23:23
Lokalizacja: Opole
Podziękował : 119 razy
Otrzymał podziękowań: 135 razy


Wróć do Chcę zostać kuratorem, jestem studentem, potrzebuję pomocy ...

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość