Prośba o pomoc. Dla dobra badań :)

Tematy związane z powoływaniem kuratorów społecznych, aplikacją kuratorską, egzaminem, odbywaniem praktyk studenckich, pisaniem prac dyplomowych itd. Ogólnie: pytania i odpowiedzi, które zainteresują kandydatów do zawodu i pełnienia funkcji kuratora, studentów, uczniów, aplikantów ...

Moderatorzy: Ultima, BBG, Sasquatch

Prośba o pomoc. Dla dobra badań :)

Postautor: Dorsi » 14 cze 2012, 15:56

Witam, jestem studentką III roku pedagogiki specjalnej (resocjalizacja). Piszę pracę na temat roli kuratora w procesie resocjalizacji nieletnich. Bardzo chcialam zamieścić w pracy ankietę.

Chciałam bardzo prosić wszytskich kuratorów rodzinnych o pomoc i o wypełnianie ankiety

http://www.ankietka.pl/ankieta/90797/pr ... ktyce.html

Naprawdę bardzo proszę
Dorsi
 
Posty: 3
Rejestracja: 13 cze 2012, 22:07
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postautor: Weronika_ » 14 cze 2012, 21:42

... wypełniłam, ale "nie chciało mi przyjąć i wysłać, bo nie wypełniłam wszystkich pozycji",np. w pkt 8 nie ma takiej pozycji, która odpowiadałaby mojej ocenie
proponuję skonstruować ankietę/pytania konsultując je najpierw z kuratorem sądowym, najlepiej zawodowym
pozdrawiam
Weronika_
k.zawodowy
k.zawodowy
 
Posty: 189
Rejestracja: 09 mar 2009, 0:24
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Postautor: Dorsi » 15 cze 2012, 10:09

Rozumiem mimo wszystko bardzo dziękuję. Generalnie promotor uznał, że pytania są dobre ale im bardziej zagłębiam się w pracę kuratorów tym mam większe wątpliwości co do tych pytań...

Zdaje sobie sprawę, że jesteście Państwo zajęci ale może znalazłby się ktoś kto zechciałby odpowiedzieć na kilka pytań opisowych, wtedy nic nie byłoby narzucone i wypowiedzi byłyby bardziej wiarygodne. Jeden kurator już odpowiedział i uważam, że wyniki są naprawdę ciekawe. Pozwalają poznać praktyczną pracę i problemy z jakimi borykają się kuratorzy, umożliwiają zweryfikowanie teorii z praktyką a także lepiej poznać ten zawód Nam - osobom, które myślą o tej pracy i chcieliby dowiedzieć się czegoś więcej "u źródła" a nie tylko z książek i ustaw...

Jeśli ktoś z Państwa zechce mi pomóc proszę napisać to albo wrzucę je tutaj albo podeślę na maila.

Dziękuję
Dorsi
 
Posty: 3
Rejestracja: 13 cze 2012, 22:07
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz


Wróć do Chcę zostać kuratorem, jestem studentem, potrzebuję pomocy ...

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość