blagam o pomoc - praca licencjacka

Tematy związane z powoływaniem kuratorów społecznych, aplikacją kuratorską, egzaminem, odbywaniem praktyk studenckich, pisaniem prac dyplomowych itd. Ogólnie: pytania i odpowiedzi, które zainteresują kandydatów do zawodu i pełnienia funkcji kuratora, studentów, uczniów, aplikantów ...

Moderatorzy: Ultima, BBG, Sasquatch

blagam o pomoc - praca licencjacka

Postautor: studentka22 » 30 lip 2012, 19:24

Witam :)
Jestem w trudnej sytuacji, do ktorej -przyznaje , doprowadzilam sie sama. Pisze prace licencjacka na temat : Praca kuratora sadowego w opiniach mlodziezy/wychowankow. Mialam wielkie ambicje co do tej pracy - i nadal zalezy mi na niej. W chwili obecnej jestem totalnie zagubiona:( osoby, z ktorymi liczylam na kontakt ( mialy nadzor kuratora) wykruszyly mi sie. Jesli ktos bylby w stanie mi pomoc - chocby opisac problem ze swojego punktu widzenia, jakies ciekawe doswiadczenia,znalby chocby opinie swoich podopiecznych badz nasunely by mu sie cos- bylabym bardzo wdzieczna.
Jestem naprawde w kropce i jest to moja w pewnym stopniu deska ratunku:)

Mam nadzieje, ze ktos mi pomoze:)
pozdrawiam serdecznie i zycze udanych wakacji

podaje mail: paula_praca@poczta.fm

Temat przeniosłam do właściwego działu. ultima.
najlepszych ludzi uformowalo naprawianie wlasnych bledow
studentka22
 
Posty: 1
Rejestracja: 30 lip 2012, 19:15
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postautor: jarosj » 30 lip 2012, 22:08

Paula ty się uspokój i bez paniki idź na uczelnie, weź zaświadczenie, że piszesz tą pracę. Z tym do właściwego prezesa. Proś o zgodę na badania. Z tą zgodą do kierwnika zespołu i proś o zgodę na badania. Jeżeli już dostaniesz, to znajdź kuratora, który ci się zgodzi pomóc. Bo co my tu ci pomożemy? Nikt ci nie wymyśli opinii wychowanków. Narzędzie rozumiem do badania masz, to teraz musisz dotrzeć do podmiotu badawczego. Osób z dozorem jest trochę i musisz do nich dotrzeć, a nie martwić się, że ktoś się wykruszył. ¯yczę powodzenia
Awatar użytkownika
jarosj
k.zawodowy
k.zawodowy
 
Posty: 2588
Rejestracja: 02 gru 2005, 21:05
Podziękował : 81 razy
Otrzymał podziękowań: 39 razy

Postautor: constantine » 30 lip 2012, 23:05

Ach - ta ambicja studencka...
Paula - jak pisze kolega jarosj: nie panikuj. Na pewno nie jest tak tragicznie. Z drugiej strony znalezienie min. 30os. do badania w tym temacie łatwe nie będzie.
Forum netowe to marna deska ratunku w tym przypadku...
Trzymam kciuki 8)
Pióro może być okrutniejsze od miecza!
Pomysły MS zbliżają nas do Kosmosu...
Awatar użytkownika
constantine
k.zawodowy
k.zawodowy
 
Posty: 1446
Rejestracja: 06 mar 2009, 12:13
Podziękował : 10 razy
Otrzymał podziękowań: 46 razy

Postautor: eudaimonka » 31 lip 2012, 10:42

Ja już pomogłam odpowiadając na e-maila. Akurat pracuje z młodzieżą i od początku interesowało mnie podejście wychowanków do pracy kuratora. Niestety w większości nie jest ono miło. No ale cóż, w młodzieży siedzi tyle nienawiści, goryczy.,. eh :))
Ważne jest, aby nie dotknęła Cię straszna choroba – obojętność.
eudaimonka
 
Posty: 60
Rejestracja: 13 mar 2012, 19:00
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postautor: route66 » 31 lip 2012, 19:03

Użytkownik route66 za rażące naruszenie Regulaminu, po otrzymanym wcześniej ostrzeżeniu otrzymuje bana. Aurelius.
route66
zbanowany
 
Posty: 9
Rejestracja: 01 lip 2012, 23:25
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postautor: jarosj » 31 lip 2012, 20:06

A wiesz, że da się ustalić ktoś za jeden, chyba, żeś taki sprytny i piszesz przez jakiegoś Tora. I wiesz, że to co napisałeś, to przestępstwo. Nikt cię ścigał raczej nie będzie, bo nikt nie będzie tracił czasu na takie pierdoły. Ale jak nie zmienisz podejścia, to prędzej, czy później trafisz do tego miejsca, którego tak się obawiasz. Czego ci osobiście życzę.
Awatar użytkownika
jarosj
k.zawodowy
k.zawodowy
 
Posty: 2588
Rejestracja: 02 gru 2005, 21:05
Podziękował : 81 razy
Otrzymał podziękowań: 39 razy

Postautor: eudaimonka » 31 lip 2012, 21:18

Czego dotyczył post route66?
Ważne jest, aby nie dotknęła Cię straszna choroba – obojętność.
eudaimonka
 
Posty: 60
Rejestracja: 13 mar 2012, 19:00
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postautor: kesey » 02 sie 2012, 1:02

Poniekąd tematu. Uwierz mi proszę ..., nie chciałabyś wiedzieć, a wiedząc wolałabyś zapomnieć, że wiesz :wink:
Nigdy nie dyskutuj z idiotą- najpierw sprowadzi cię do swego poziomu, a następnie pokona doświadczeniem.
Awatar użytkownika
kesey
VIP
VIP
 
Posty: 1736
Rejestracja: 25 kwie 2005, 23:51
Lokalizacja: Częstochowa
Podziękował : 51 razy
Otrzymał podziękowań: 197 razy

Postautor: eudaimonka » 02 sie 2012, 17:09

oki - nie było pytania :))))
Ważne jest, aby nie dotknęła Cię straszna choroba – obojętność.
eudaimonka
 
Posty: 60
Rejestracja: 13 mar 2012, 19:00
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz


Wróć do Chcę zostać kuratorem, jestem studentem, potrzebuję pomocy ...

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości