apliacja kuratorska a praca jako kurator społeczny

Tematy związane z powoływaniem kuratorów społecznych, aplikacją kuratorską, egzaminem, odbywaniem praktyk studenckich, pisaniem prac dyplomowych itd. Ogólnie: pytania i odpowiedzi, które zainteresują kandydatów do zawodu i pełnienia funkcji kuratora, studentów, uczniów, aplikantów ...

Moderatorzy: Ultima, BBG, Sasquatch

Postautor: Czcibor » 19 lis 2012, 19:16

hehe, sprawy dyspozycyjności na płaszczyźnie służbowej tylko :) Także po 22 nie ma opcji na żadną inną dyspozycyjność...
Naród, który nie szanuje swej przeszłości nie zasługuje na szacunek teraźniejszości i nie ma prawa do przyszłości.

- Józef Piłsudski
Awatar użytkownika
Czcibor
k.zawodowy
k.zawodowy
 
Posty: 147
Rejestracja: 08 wrz 2012, 11:04
Podziękował : 75 razy
Otrzymał podziękowań: 33 razy

Postautor: tulipanna555 » 20 lis 2012, 19:51

Czcibor, ile Ci zostało jeszcze tej aplikacji? Mam nadzieję, że wkrótce dołączysz do nas jako Zweryfikowaniec :) Swoją drogą forum to potężna baza wiedzy, co? Ja przed egzaminem chętnie korzystałam, no i nadal w sumie korzystam : )
Nie ma bardziej stronniczego świadka i okrutniejszego oskarżyciela niż sumienie dręczące każdego z nas - Polipiusz
tulipanna555
k.zawodowy
k.zawodowy
 
Posty: 338
Rejestracja: 23 lip 2011, 8:45
Podziękował : 4 razy
Otrzymał podziękowań: 4 razy

Postautor: jarosj » 20 lis 2012, 21:44

Czcibor się tak nie spieszy, jak sądzę. W końcu pod skrzydłami patrona życie jest milsze, prawda? A po tej jego dyspozycyjności, to widać, że aplikację ma fajną.
Awatar użytkownika
jarosj
k.zawodowy
k.zawodowy
 
Posty: 2588
Rejestracja: 02 gru 2005, 21:05
Podziękował : 81 razy
Otrzymał podziękowań: 39 razy

Postautor: Czcibor » 20 lis 2012, 22:27

Aplikacja naprawdę fajniutka :) Prawdopodobnie będzie skrócona do 9 miesięcy. Jeżeli chodzi o forum to rzeczywiście baza wiedzy niesamowita. Od kilku tygodni czytam wątki i jeszcze mi trochę zostało...
Jak tak obserwuję ogrom roboty KZ to pod skrzydłami Patrona sielanka jest :) Prawdziwa tyrka się zacznie, w przypadku pozytywnie zdanego egzaminu, jakoś przed wakacjami roku 2013 :)
Naród, który nie szanuje swej przeszłości nie zasługuje na szacunek teraźniejszości i nie ma prawa do przyszłości.

- Józef Piłsudski
Awatar użytkownika
Czcibor
k.zawodowy
k.zawodowy
 
Posty: 147
Rejestracja: 08 wrz 2012, 11:04
Podziękował : 75 razy
Otrzymał podziękowań: 33 razy

Postautor: vedder » 20 lis 2012, 22:42

Ja tam wspominam swoją aplikację jako najlepsze 9 miesięcy w moim życiu. Wspaniali ludzi, atmosfera wręcz rodzinna, był co prawda zapierdziel ale wiem, że tak musiało być. Mam do tej pory z nimi stały kontakt, wiem, że jakby co to mogę na każdego z nich liczyć a z jakimkolwiek problemem zawodowym zadzwonić i zawsze doradzą.
Najważniejsze jednak jest to, że pomimo tego, że jestem już zawodowym to nadal czuję do nich duży Respekt ;)
I DON'T TRUST NOBODY especially when they say somethin' good – Eddie Vedder
vedder
k.zawodowy
k.zawodowy
 
Posty: 596
Rejestracja: 20 mar 2012, 20:51
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 5 razy

Poprzednia

Wróć do Chcę zostać kuratorem, jestem studentem, potrzebuję pomocy ...

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość