Aplikacja Wrocław- Legnica

Tematy związane z powoływaniem kuratorów społecznych, aplikacją kuratorską, egzaminem, odbywaniem praktyk studenckich, pisaniem prac dyplomowych itd. Ogólnie: pytania i odpowiedzi, które zainteresują kandydatów do zawodu i pełnienia funkcji kuratora, studentów, uczniów, aplikantów ...

Moderatorzy: Ultima, BBG, Sasquatch

Aplikacja WrocŁaw- Legnica

Postautor: an4 » 27 gru 2012, 18:57

Witajcie, tak się już naczytałam informacji dot. aplikacji i samego egzaminu że głowa mi pęka. Niestety nie zauważyłam albo w tym natłoku wiadomości gdzieś mi umknęła informacja dot. w jaki sposób mogę ubiegać się na aplikację. Gdzie są umieszczone informacje o rozpoczynającym się egzaminie na aplikację.
Czy taka informacja umieszczana jest na stronach www sądów okręgowych? Czy też muszę napisać podanie do "swojego sądu okręgowego, czy też kierownika kuratorów, że chcę do niej przystąpić" jestem "młodym kuratorem społecznym". Byłabym bardzo wdzięczna za informację.
an4
 
Posty: 2
Rejestracja: 27 gru 2012, 18:02
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postautor: morphine » 27 gru 2012, 19:04

Taka informacja powinna być zamieszczona na stronie internetowej Sądu Okręgowego. Najczęściej w zakładce "oferty pracy".
morphine
UpLinker
UpLinker
 
Posty: 2072
Rejestracja: 11 lut 2008, 18:32
Podziękował : 345 razy
Otrzymał podziękowań: 205 razy

Postautor: jarosj » 27 gru 2012, 20:25

Pod hasłem - konkurs na stanowisko aplikanta kuratorskiego/ zawodowego kuratora sądowego przy SR takim, a takim.
Awatar użytkownika
jarosj
k.zawodowy
k.zawodowy
 
Posty: 2588
Rejestracja: 02 gru 2005, 21:05
Podziękował : 81 razy
Otrzymał podziękowań: 39 razy


Wróć do Chcę zostać kuratorem, jestem studentem, potrzebuję pomocy ...

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości