Pomoc w pracy na temat nadzoru nad nieletnimi

Tematy związane z powoływaniem kuratorów społecznych, aplikacją kuratorską, egzaminem, odbywaniem praktyk studenckich, pisaniem prac dyplomowych itd. Ogólnie: pytania i odpowiedzi, które zainteresują kandydatów do zawodu i pełnienia funkcji kuratora, studentów, uczniów, aplikantów ...

Moderatorzy: Ultima, BBG, Sasquatch

Pomoc w pracy na temat nadzoru nad nieletnimi

Postautor: natalya » 24 mar 2014, 16:54

Szanowni Państwo,
Proszę uprzejmie o pomoc w pisanej przez mnie pracy poświęconej nadzorowi kuratorskiemu nad nieletnimi.
Do jej napisania niezbędne jest wypełnienie stworzonej przeze mnie ankiety składającej się z krótkich pytań zamkniętych i jednego otwartego dotyczących pracy w tym charakterze.

http://www.interankiety.pl/interankieta/da94fbf96a245895ba4026df797c262f.xml

Dla Państwa to zaledwie kilka minut, a bardzo byście mi pomogli!

Z góry dziękuję serdecznie za pomoc!
natalya
 
Posty: 1
Rejestracja: 24 mar 2014, 16:48
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Re: Pomoc w pracy na temat nadzoru nad nieletnimi

Postautor: Aurelius » 24 mar 2014, 21:29

Aurelius w innym wątku pisze:(...) jeśli poważnie podchodzisz do swojej pracy magisterskiej, to najlepiej byłoby nawiązać kontakt z konkretnym ZKSS w tzw. realu. Musisz sobie zdać sprawę, że udostępnianie ankiety w przestrzeni, którą jest Internet, nie gwarantuje Ci, że osoby które wypełnią ankietę, to tak naprawdę tylko i wyłącznie kuratorzy. Tym samym wyciąganie wniosków na podstawie tak przeprowadzonych badań jest nierzetelne. Pozdrawiam i witam na forum.
Nasze życie publiczne i społeczne będzie przecież takie jakim go uczynimy. Nikt nie zrobi tego za nas, ale i nikt nie powinien tego robić bez nas. (...) Tylko oportuniści i ludzie leniwi sądzą, że jest inaczej, wizjonerzy i liderzy z prawdziwego zdarzenia stawiają sobie zadania i z uporem godnym słusznej sprawy dążą do ich zrealizowania.
prof. Zbigniew Lasocik

______________
Obrazek
Awatar użytkownika
Aurelius
VIP
VIP
 
Posty: 2836
Rejestracja: 17 sty 2006, 0:09
Lokalizacja: Katowice
Podziękował : 231 razy
Otrzymał podziękowań: 277 razy


Wróć do Chcę zostać kuratorem, jestem studentem, potrzebuję pomocy ...

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości