kwestionariusz wywiadu wypalenie zawodowe

Tematy związane z powoływaniem kuratorów społecznych, aplikacją kuratorską, egzaminem, odbywaniem praktyk studenckich, pisaniem prac dyplomowych itd. Ogólnie: pytania i odpowiedzi, które zainteresują kandydatów do zawodu i pełnienia funkcji kuratora, studentów, uczniów, aplikantów ...

Moderatorzy: Ultima, BBG, Sasquatch

kwestionariusz wywiadu wypalenie zawodowe

Postautor: jarek01211992 » 10 kwie 2014, 20:24

Jestem studentem III roku resocjalizacji w PWSTE w Jarosławiu. Celem badan niniejszego kwestionariusza wywiadu jest uzyskanie danych niezbędnych do przygotowania pracy licencjackiej na temat „ świadomość stopnia wypalenia zawodowego kuratorów zawodowych i społecznych”. Zapewnia się o pełną anonimowość przeprowadzonych badań. Proszę o rzetelne udzielenie odpowiedzi.

http://www.ankietka.pl/ankieta/143686/s ... znych.html
jarek01211992
 
Posty: 4
Rejestracja: 10 kwie 2014, 20:21
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Re: kwestionariusz wywiadu wypalenie zawodowe

Postautor: Aurelius » 10 kwie 2014, 20:41

Widzisz Jarku z tą rzetelnością może być problem, albowiem umieszczając link do ankiety w miejscu, gdzie dostęp ma praktycznie każdy korzystający z Internetu, skąd będziesz miał pewność, że ankietę wypełnią tylko i wyłącznie kuratorzy sądowi?

Wysłane przy użyciu Tapatalku...
Nasze życie publiczne i społeczne będzie przecież takie jakim go uczynimy. Nikt nie zrobi tego za nas, ale i nikt nie powinien tego robić bez nas. (...) Tylko oportuniści i ludzie leniwi sądzą, że jest inaczej, wizjonerzy i liderzy z prawdziwego zdarzenia stawiają sobie zadania i z uporem godnym słusznej sprawy dążą do ich zrealizowania.
prof. Zbigniew Lasocik

______________
Obrazek
Awatar użytkownika
Aurelius
VIP
VIP
 
Posty: 2836
Rejestracja: 17 sty 2006, 0:09
Lokalizacja: Katowice
Podziękował : 231 razy
Otrzymał podziękowań: 277 razy

Re: kwestionariusz wywiadu wypalenie zawodowe

Postautor: jarek01211992 » 10 kwie 2014, 22:05

aj :) kurator prawde Ci powie więc można wyczuć kto jest w tym profesjonalistą. Umieściłem tutaj gdyż ten dział jest najczęściej odwiedzany. Podejrzewam, że poważne i rzetelne osoby to zainteresuje :D
jarek01211992
 
Posty: 4
Rejestracja: 10 kwie 2014, 20:21
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz


Wróć do Chcę zostać kuratorem, jestem studentem, potrzebuję pomocy ...

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość